Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 08:45

      Träning Sunnanå SK F17


      10:30
    • 10:00

      Herr A - Kiruna IF Samlingsrum


      12:00
    • 10:00

      Kågedalens AIF F 2010 Gul (borta) F-10


      11:15
    • 10:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 08/10 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Skellefteå FF P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:30

      Morön BK F 09 Grön (hemma) F-09


      13:30
    • 12:00

      Själevads IK (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      Bollkalle A-lagsmatch P-08


      14:00
    • 12:00

      Kiruna FF (hemma) A-lag Herrar


      14:00
    • 14:00

      Luleå SK (borta) Sunnanå SK F17


      16:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Bolidens FFI F 06-08 (borta) F-07


      19:30
    • 00:00

      Burträsk IK (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Morön BK 11 MB (borta) F-11


      18:00
    • 00:00

      Morön BK F-12 (borta) F-12


      02:00
    • 10:00

      Stämningsgården IK F10 (borta) F-10


      11:15
    • 10:00

      Stämningsgården IK F10- SSK F09/10 F-09


      11:30
    • 10:00

      Byske FF F12-13 (borta) F-12


      12:00
    • 10:15

      Burträsk (hemma) P-11


      11:30
    • 11:45

      KAIF F08 (hemma) F-08


      13:45
    • 12:00

      Rönnskär Railcare IF P 07-08 (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Skellefteå FF P12 Svart (hemma) P-12


      15:00
    • 14:00

      Lira Bollklubb (hemma) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 14:00

      Lira BK (hemma) Dam 2


      16:00
    • 14:00

      Lira BK (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Morön BK (hemma) F-13


      15:00
    • 15:00

      Rönnskär Railcare IF P13 (hemma) P-13


      16:00
    • 17:00

      Kågedalens AIF P09 (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Skellefteå FF P12 vit (borta) P-12


      19:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 13:00

      Stämningsgården IK P11 Blå (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Fromhedens IF (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      Mariehem SK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Stämningsgården IK P10 Blå (borta) P-10


      17:00
    • 15:30

      Älvsby IF (borta) A-lag Herrar


      17:30
    • 21:00

      Försäljning charklåda Sunnanå SK F17


      21:30
  • 13Sön
    • 00:00

      Kågedalens AIF P 2013 A GUL (hemma) P-13


      02:00
    • 00:00

      Morön BK P-13 MB Grön (borta) P-13


      13:00
    • 00:00

      SK Storm 113 (borta) P-13


      02:00
    • 00:00

      Morön BK 09 MB (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK P09 Blå (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Bureå IF F-11 (hemma) F-11


      10:15
    • 00:00

      Bergsbyns SK F12 (hemma) F-12


      02:00
    • 00:00

      Bureå IF F-12/13 (hemma) F-12


      02:00
    • 10:30

      Match, SSK mot KAIF P-13


      11:45
    • 11:00

      Bortamatch storm P-13


      12:00
    • 12:15

      Kågedalens AIF Fl 2007 (hemma) F-07


      14:15
    • 13:00

      Rönnskär P12 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      Malå IF P11/12 (borta) P-12


      14:00
    • 14:00

      Ersmarks IK/Flurkmarks IK (hemma) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 15:00

      Sorsele UF 09/10 (hemma) F-10


      16:15
    • 15:00

      Clemensnäs IF (borta) F-13


      16:00
    • 16:00

      Gimonäs Umeå IF (hemma) Herr Junior


      18:00
    • 16:15

      Träning Dam 2


      17:15
    • 17:45

      Norsjö IF P 08 (hemma) P-08


      19:45
    • 18:00

      Bergsbyns SK F09 (borta) F-09


      20:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Bureå IF P-10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Rönnskär Railcare IF P 09 (borta) P-09


      13:00
    • 11:15

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 13:00

      Älvsby IF (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Älvsby IF (borta) Sunnanå SK F17


      15:00
    • 13:00

      Älvsby IF (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 13:00

      Match - Myckle IK P08 P-08


      15:00
    • 14:00

      IFK Luleå (borta) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 17:00

      Team TG FF (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Bollflickor och funktionärer till damlagets match F-09


      19:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Sunnanå SK P2013 Blå (hemma) P-13


      02:00
    • 00:00

      Burträsk IK (hemma) P-13


      02:00
    • 00:00

      Morön BK F07 (borta) F-07


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå FF P11 Svart (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 10/-11/-12 (hemma) F-11


      14:00
    • 00:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 11/12 (borta) F-12


      02:00
    • 10:00

      Clemensnäs IF P08/09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Stämningsgården P12 (borta) P-12


      12:00
    • 11:15

      Morön BK 08 Vit (hemma) F-08


      13:15
    • 12:00

      Skellefteå FF F09/10 (borta) F-10


      13:15
    • 12:00

      Sandviks IK (borta) Herr Junior


      14:00
    • 13:00

      Stämningsgården P12 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      Match P-13


      14:00
    • 14:00

      Drängsmarks IF (hemma) F-13


      15:00
    • 15:00

      Drängsmark/Ostvik IF F09/10 (hemma) F-10


      16:15
    • 15:00

      SSK F09/10- Drängsmark IF F09/10 F-09


      16:30
    • 15:00

      Bolidens FFI F 12-13 (borta) F-12


      17:00
    • 15:15

      Match P-13


      16:15
    • 16:15

      Burträsk FF 09 (hemma) F-09


      18:15
    • 16:15

      Skellefteå FF (hemma) P-11


      17:30
    • 18:15

      Match Morön - Sunnanå F-07


      20:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 11:30

      Träning P-08


      12:45
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      EM-match och föräldramöte F-10


      21:00
    • 19:00

      Betsele IF 07 (hemma) F-07


      21:00
    • 19:30

      Morön BK F07 (borta) F-08


      21:00
    • 20:15

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Bergsbyns SK P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Byske FF F07-08 (borta) F-07


      13:00
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
  • 27Sön
    • 00:00

      Morön BK MB F 10 Vit (borta) F-10


      18:00
    • 00:00

      Norsjö IF 10-11 (borta) P-11


      02:00
    • 00:00

      Bolidens FFI P 10-11 (borta) P-10


      02:00
    • 00:00

      Medle SK/Stämningsgården F 11 (borta) F-11


      02:00
    • 00:00

      Burträsk FF 12 (hemma) F-12


      02:00
    • 10:00

      Skellefteå FF P13 (borta) P-13


      11:00
    • 10:30

      MATCH MOT CLEMENS P-13


      11:30
    • 11:00

      Bolidens FFI P 12-13 (borta) P-12


      13:00
    • 12:00

      Alnö IF (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      IFK Umeå (borta) Herr Junior


      14:00
    • 13:00

      KAIF P12 (hemma) P-12


      14:00
    • 13:00

      Bortamatch Stämningsgården - Vit & Grön grupp P-09


      14:30
    • 14:00

      Rönnskär Railcare IF F 09 (borta) F-09


      16:00
    • 14:00

      Skogså IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Bergsbyns SK 1 (hemma) F-10


      16:15
    • 15:00

      Match F-07


      17:00
    • 15:00

      Norsjö (borta) P-11


      16:15
    • 16:30

      Lagaktivitet F-07


      20:00
    • 17:45

      Morön BK MB 08 (hemma) P-08


      19:45
    • 18:00

      Morön BK F10- SSK F09/10 F-09


      19:30
    • 18:30

      Byske FF P07-09 (borta) P-09


      20:30
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons