Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Skellefteå FF P09 Svart (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Rönnskär Railcare IF (F19) (borta) Sunnanå SK F17


      12:00
    • 13:30

      Träning A-lag Herrar


      15:00
    • 14:50

      Träning F-07


      16:30
    • 15:45

      Burträsk IK (hemma) P-10


      17:45
  • 9Sön
    • 09:30

      Träning F-11


      10:30
    • 11:45

      Byske FF F07-08 (hemma) F-07


      13:10
    • 13:15

      Clemensnäs IF P 11 (hemma) P-11


      15:15
    • 14:00

      Träning Herr Junior


      15:30
    • 14:30

      Skellefteå FF F08 (hemma) P-08


      16:30
    • 15:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07-08 (borta) F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning Sunnanå SK F17


      18:00
    • 18:15

      Morön BK MB F 10 Grön (hemma) F-10


      19:30
    • 19:30

      Morön BK F 09 Vit (hemma) F-09


      21:30
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 13:15

      Träning A-lag Herrar


      14:30
    • 13:45

      Myckle IK (F19) (hemma) Sunnanå SK F17


      15:45
    • 14:50

      Träning F-07


      16:30
    • 15:45

      Skellefteå FF P09 (hemma) P-09


      17:45
    • 17:00

      Stämningsgården IK P10 Vit (borta) P-10


      19:00
    • 17:30

      Mariehem SK (hemma) Herr Junior


      19:30
  • 16Sön
    • 09:00

      Medle SK Myckle IK F0708 (hemma) F-08


      11:00
    • 09:45

      Skellefteå FF P08 (borta) P-08


      11:45
    • 10:45

      Kågedalens AIF Fl 2012 Gul (hemma) F-12


      12:45
    • 11:45

      Medle SK 1, F 12/13 (hemma) F-12


      13:45
    • 12:00

      Byske FF P12 (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      Kågedalens AIF P 11 Gul (borta) P-11


      16:00
    • 15:15

      Morön BK MB F 10 Grön (hemma) F-10


      16:30
    • 15:15

      SSK F09/10- Morön BK F10 F-09


      16:45
    • 15:30

      Mjövallen 13/14 Mix (hemma) P-13


      16:30
    • 16:30

      Kågedalens AIF P 2013 A GUL (hemma) P-13


      17:30
    • 16:45

      Myckle IK/Medle SK F09 (borta) F-09


      18:45
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:15

      Burträsk FF(F19) (hemma) Sunnanå SK F17


      19:15
    • 17:30

      Myckle IK mix 13 (hemma) P-13


      18:30
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 15:30

      Träning F-09


      16:30
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning Sunnanå SK F17


      17:40
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 17:20

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F&P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 19:30

      Stämningsgården IK F08 Blå (borta) F-08


      21:30
  • 22Lör
    • 10:00

      Morön BK 10 Grön (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Kågedalens AIF P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 14:50

      Träning F-07


      16:30
  • 23Sön
    • 00:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 2013 (borta) P-13


      02:00
    • 00:00

      Medle SK 1 (borta) P-13


      02:00
    • 00:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11 (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Tegs SK Fotboll /TegSödra (borta) Herr Junior


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF Fl 2012 Svart (borta) F-12


      02:00
    • 12:00

      Bureå IF-SSK F09/10 F-09


      13:30
    • 13:30

      Morön BK 12 MB Vit (borta) P-12


      15:30
    • 14:00

      Notvikens IK DFF (borta) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 14:00

      Öjeby IF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:15

      Skellefteå FF F12 (borta) F-12


      16:15
    • 15:45

      Bureå IF F-10 (borta) F-10


      17:45
    • 15:45

      Morön BK 12 MB Grön (hemma) P-12


      17:45
    • 16:00

      Burträsk FF 11 (borta) F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:15

      Byske FF F09-10 (hemma) F-09


      20:15
    • 19:30

      Rönnskär Railcare IF F-07 Rif/Cif (hemma) F-07


      21:30
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 15:15

      Träning P-09


      16:30
    • 15:30

      Träning F-09


      16:30
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning Sunnanå SK F17


      17:40
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 17:20

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F&P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Stämningsgården IK F08 Vit (hemma) F-08


      20:30
  • 29Lör
    • 09:30

      Skellefteå FF P10 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Kågedalens AIF Fl 2009 (borta) F-09


      12:00
    • 13:00

      Gammelgårdens IF (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:50

      Träning F-07


      16:30
    • 15:45

      Stämningsgården IK F10 SIK/MSK (hemma) F-10


      17:45
    • 17:00

      Kågedalens AIF F 2010 Svart (hemma) F-10


      19:00
    • 17:00

      SSK F09/10-KAIF F10 F-09


      18:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Bergsbyns SK P08/07 (hemma) P-08


      02:00
    • 00:00

      Bureå IF P-13 (hemma) P-13


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF P 2013 A Svart (hemma) P-13


      02:00
    • 00:00

      Medle SK/Myckle IK P 11 (borta) P-11


      02:00
    • 00:00

      Myckle IK F11 Lag 1 (hemma) F-11


      02:00
    • 00:00

      Clemensnäs IF P12 vit (hemma) P-12


      02:00
    • 00:00

      Norsjö IF p12 (borta) P-12


      02:00
    • 00:00

      Myckle IK F12 (hemma) F-12


      02:00
    • 00:00

      Clemensnäs IF F12 (hemma) F-12


      02:00
    • 08:15

      Skellefteå FF P10 (borta) P-10


      10:15
    • 09:30

      Skellefteå FF P10 Svart (borta) P-09


      11:30
    • 09:45

      Stämningsgården IK F07 (hemma) F-07


      11:45
    • 11:30

      Sävar IK (hemma) Herr Junior


      13:30
    • 12:00

      Herr A - Robertsfors IK Samlingsrum


      14:00
    • 13:00

      Clemensnäs IF P13 vit (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      Bollkalle A-lagsmatch P-08


      16:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:30

      Umeå IK FF (hemma) Sunnanå SK F17


      20:30
  • 31Mån
    v.22