Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sunnanå SK
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:45

      Morön BK P07 (borta) P-06/07


      12:45
    • 11:00

      Stämningsgården IK F10 SIK/MSK 1 (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön (borta) P-12


      13:00
    • 11:15

      Skellefteå FF P08 (hemma) P-08


      13:15
    • 13:00

      Älvsby IF (borta) Dam 2


      15:00
    • 14:00

      Morön BK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Luleå SK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Stämningsgården IK 1 P09 (borta) P-09


      17:00
  • 6Sön
    • 10:50

      Lycksele IF P05 (hemma) P-05


      12:50
    • 11:00

      Malå IF 2010 (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Match Malå IF F10 F-09


      12:30
    • 11:00

      Skellefteå FF F 10/11 (hemma) F-11


      12:00
    • 12:30

      Gimonäs Umeå IF (hemma) Sunnanå SK F17


      14:30
    • 13:00

      Sorsele UF 06-07 (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Match mot Sorsele P-06/07


      14:00
    • 14:00

      Norsjö IF 09 (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Rönnskär Railcare IF F 08 Rif/Cif (hemma) F-08


      17:00
    • 15:00

      Morön BK 12 MB Vit (hemma) P-12


      16:00
    • 16:30

      Bureå IF F-06/07/08 (hemma) F-07


      18:30
    • 17:00

      Stämningsgården IK F09 (borta) F-09


      19:00
    • 17:00

      Clemensnäs IF P 11 (hemma) P-11


      19:00
    • 18:00

      Bergsbyns SK P-11 (borta) P-11


      20:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
    • 16:15

      Träning Dam 2


      17:00
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:35

      Träning F-08


      20:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Bureå IF P-09 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Burträsk IK (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Byske FF F11 (borta) F-11


      11:00
    • 12:00

      Fromhedens IF (hemma) Sunnanå SK F17


      14:00
    • 14:00

      Lycksele IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Hammarby (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Lira BK (hemma) Dam 2


      16:00
  • 13Sön
    • 09:15

      Byske FF P 11 (hemma) P-11


      11:15
    • 10:45

      Morön BK P 06 MB (hemma) P-06/07


      12:45
    • 11:15

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK LUAIK Mix 12 LUAIK Mix (borta) P-12


      12:15
    • 14:00

      Skellefteå FF F09/10 (hemma) F-10


      16:00
    • 15:00

      Bolidens FFI P12-13 (hemma) P-12


      16:00
    • 15:15

      Kågedalens AIF P 06/07 gul (hemma) P-08


      17:15
    • 15:15

      Match mot Kågedalen P-06/07


      16:30
    • 15:30

      Morön BK MB F 10 Vit (hemma) F-10


      17:30
    • 15:30

      Match Morön BK F10 F-09


      17:00
    • 17:00

      Bolidens FFI F 08-09 (hemma) F-09


      19:00
    • 17:15

      Stämningsgården IK F07 (hemma) F-07


      19:15
    • 18:00

      Morön BK 11 (borta) P-11


      20:00
    • 18:45

      Bergsbyns SK P09 (hemma) P-09


      20:45
    • 19:15

      Mariehem SK (borta) Sunnanå SK F17


      21:15
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 16:15

      Träning Dam 2


      17:00
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 17:00

      SUP Aktivitet P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Ostvik IK/Drängsmark/KAIF 2010 (hemma) P-10


      19:30
    • 19:00

      Träff för barn och ungdomstränare P-08


      21:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
  • 16Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Match mot Robertsfors Dam 2


      22:00
      Stantorsvallen
      Anteckning: Samling ca kl 16.30, matchstart kl 19.
      Alla spelare är kallade till matchen.
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 19:00

      Robertsfors IK (borta) Sunnanå SK F17


      21:00
    • 19:15

      Skellefteå FF (hemma) Sunnanå SK F17


      21:15
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:15

      Träning Dam 2


      17:30
    • 17:00

      Avslutning P-06/07


      20:00
    • 17:15

      Burträsk IF 07-08 (hemma) F-08


      18:30
    • 17:30

      Middag och häng med laget Dam 2


      21:00
    • 18:00

      Intresse Futsal P-10


      19:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Burträsk IK (borta) P-09


      12:00
    • 11:15

      Umeå IK FF (hemma) Sunnanå SK F17


      13:15
    • 13:00

      KAIF 08 svart (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Gammelgårdens IF (borta) Dam 2


      15:00
    • 13:00

      Bureå IF P-12 (borta) P-12


      14:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Burträsk FF 09 (borta) F-09


      17:00
  • 20Sön
    • 09:30

      Kågedalens AIF Fl 2007 (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      Malå IF 2010 (borta) F-10


      13:00
    • 11:15

      Robertsfors IK (hemma) P-05


      13:15
    • 12:00

      Anmälan till Tematräningar P-06/07


      15:59
    • 12:00

      Kvarnsvedens IK (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 14:00

      Umedalens IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Rönnskär Railcare IF F 10 (borta) F-10


      17:00
    • 15:00

      Match Rönnskär Railcare IF F-09


      16:30
    • 15:00

      Bolidens FFI F 06-07 (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Clemensnäs IF P12 blå (hemma) P-12


      16:00
    • 15:00

      KAIF p11 gul (borta) P-11


      17:00
    • 16:00

      Myckle IK P07 (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Match mot Myckle P-06/07


      17:00
    • 16:15

      Umedalens IF F06 (hemma) Sunnanå SK F17


      18:15
    • 18:00

      Bergsbyns SK P-11 Lag 2 (hemma) P-11


      20:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
    • 16:15

      Träning Dam 2


      17:00
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 18:00

      Stämningsgården IK (hemma) F-08


      19:20
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Myckle IK (borta) P-05


      12:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 17:50

      Träning F-08


      19:15
    • 20:00

      Notvikens IK DFF 2 (hemma) Dam 2


      22:00
  • 30Ons