Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sunnanå SK
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:35

      Träning F-08


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam 2


      20:30
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:45

      Träning A-lag Damer


      11:00
    • 11:00

      Clemensnäs IF CIF/RIF F05-06 (hemma) Sunnanå SK F17


      13:00
    • 12:15

      Match mot burträsk med P08 P-06/07


      14:00
    • 12:15

      Burträsk IK (hemma) P-08


      13:25
    • 12:45

      Morön BK 09 MB Vit (hemma) P-09


      14:45
  • 7Sön
    • 10:00

      Morön BK P 05 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:45

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK mix 12 (hemma) P-12


      11:45
    • 11:00

      Skellefteå FF F 10/11 (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Clemensnäs IF CIF/RIF F09 (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Rönnskär Railcare IF P 09 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Bolidens FFI F 06-07 (borta) F-07


      14:00
    • 12:00

      Stämningsgården IK P11 svart (hemma) P-11


      14:00
    • 13:15

      Bureå IF P-11 (hemma) P-11


      15:15
    • 13:15

      Clemensnäs IF CIF P10 (hemma) P-10


      15:15
    • 14:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå P 10/11 (borta) P-10


      16:00
    • 14:00

      Bureå IF P-05/06 (borta) P-06/07


      16:00
    • 15:00

      Träning A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå (borta) P-12


      17:00
    • 16:30

      Bureå IF F-10 (hemma) F-10


      18:30
    • 17:45

      Clemensnäs IF F10 (hemma) F-09


      19:45
    • 17:45

      SSK F09/F10 - CIF F-10


      19:45
    • 18:15

      Bureå IF P-07/08 (hemma) P-08


      19:25
    • 18:30

      Byske FF F 07 (borta) F-08


      20:30
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:20

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:35

      Träning P-08


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam 2


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Skellefteå FF P10 (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Kågedalens AIF F 2010 Svart (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Morön BK MB (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Morön BK 12 MB vit (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Byske FF P 11 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      KAIF - SSK F09/F10 F-10


      12:00
    • 11:00

      Burträsk IK (hemma) P-05


      13:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Sunnanå SK P06 Vit (hemma) P-06/07


      02:00
    • 10:00

      Drängsmark/Ostvik IF F09/10 (borta) F-10


      12:00
    • 11:15

      Rönnskär Railcare IF F-07 Rif/Cif (borta) F-07


      13:15
    • 13:00

      Sandvikens IF (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Morön BK F06 (borta) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 14:30

      Morön BK 10 Grön (hemma) P-10


      16:30
    • 15:00

      Kiruna FF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:45

      Morön BK 08 (borta) P-08


      17:45
    • 16:00

      Burträsk IK (borta) P-11


      18:00
    • 16:30

      Kågedalens AIF Fl 2009 (hemma) F-09


      18:30
    • 17:15

      Morön BK 10 Vit (borta) P-10


      19:15
    • 17:45

      Träningsmatch mor Morön F19 Dam 2


      21:00
    • 18:00

      Morön BK F07 (hemma) F-08


      20:00
    • 19:00

      Medle SK (borta) P-09


      21:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 15:00

      Morön BK P 06 MB (borta) P-06/07


      17:00
  • 21Sön
    • 09:45

      Stämningsgården IK P12 vit (hemma) P-12


      10:45
    • 10:00

      Morön BK 11 M (hemma) F-11


      11:00
    • 11:00

      Stämningsgården IK P12 Blå (borta) P-12


      12:00
    • 12:00

      Ostvik IK Ostvik/Drängsmark IK P 11/12 (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:30

      Ersmarks IK (hemma) Sunnanå SK F17


      14:30
    • 12:30

      Morön BK 11 MB Grön (hemma) P-11


      14:30
    • 13:45

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 10 LUAIK Pojkar 10 (hemma) P-10


      15:45
    • 15:00

      Malå IF 0506 (hemma) Sunnanå SK F17


      17:00
    • 16:00

      Bureå IF P-03/04 (borta) P-05


      18:00
    • 16:45

      SSK F09/F10 - Stämningsgården F-10


      18:00
    • 16:45

      Stämningsgården IK F 10 SIK/MSK 2 (hemma) F-09


      18:45
    • 18:15

      Skellefteå FF P08 (hemma) P-08


      19:25
    • 19:00

      Kågedalens AIF Fl 2007 (borta) F-08


      21:00
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 10:00

      Träning Sunnanå SK F17


      11:40
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 08/09 (hemma) P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Burträsk FF 06/MVBK (borta) Sunnanå SK F17


      20:30
    • 18:35

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Morön BK P 06 MB grön (hemma) P-06/07


      21:00
    • 19:15

      Träning Dam 2


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:00

      träningsmatch FF P15 Dam 2


      11:00
    • 08:30

      P-11 summer day camp P-11


      20:00
    • 10:00

      Stämningsgården IK F10 SIK/MSK 1 (borta) F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:00
    • 12:30

      Stämningsgården IK F07 (hemma) F-07


      14:30
    • 14:00

      Byske FF F11 (borta) F-11


      15:00
  • 28Sön
    • 10:30

      Byske FF P 08-09 (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      Medle SK/Myckle IK (hemma) F-08


      12:30
    • 12:00

      Fromhedens IF 05-06-07 (borta) F-07


      14:00
    • 12:15

      Morön BK 11 (hemma) P-11


      14:15
    • 13:00

      IF Brommapojkarna (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Notvikens IK DFF (borta) Sunnanå SK F17


      15:00
    • 14:00

      Bureå IF P-05/06 (borta) P-06/07


      16:00
    • 14:00

      Morön - SSK F09/F10 F-10


      15:15
    • 14:00

      Skogså IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Morön BK MB F 10 Grön (borta) F-09


      16:00
    • 15:45

      Morön BK F 09 Vit (hemma) F-09


      17:45
    • 17:00

      Stämningsgården IK P10 Vit (borta) P-10


      19:00
    • 17:30

      Skellefteå FF P08 (borta) P-08


      19:30
    • 18:15

      Byske IF P12 (borta) P-12


      19:15
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 10:00

      Träning Tussyngre


      14:00
    • 10:00

      Träning Tussäldre


      14:00
    • 10:00

      Träning TUSS-Jörn


      14:00
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning Dam 2


      17:45
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
      Sörvall konstgräs
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Sommaravslutning F-10


      19:00
    • 17:30

      Stämningsgården IK P10 Blå (hemma) P-10


      19:30
    • 17:45

      Motståndare 1 (hemma) Dam 2


      21:00
    • 18:00

      Match P08 P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Bergsbyns SK 07-08 (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:30

      Stämningsgården IK 2 P09 (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00