Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunnanå SK
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 10:15

      Träning P-11


      11:15
    • 13:00

      Burträsk IK (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Träning P-06/07


      14:30
    • 15:00

      Träningsmatch P-08


      16:30
    • 15:00

      Träningsmatch P-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
    • 16:30

      Träningsmatch F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Cif-Rif 08 (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:15

      Träning P-06/07


      10:30
    • 09:15

      Träning P-05


      10:30
    • 11:00

      Myckle IK P07 (borta) P-06/07


      12:30
    • 12:00

      Träning P-06/07


      16:30
    • 12:10

      Träningsmatch P-08


      14:00
    • 12:15

      Burträsk IF 07-08 (hemma) F-08


      14:15
    • 14:00

      Lagaktivitet Sunnanå SK F17


      17:00
    • 15:00

      Träning F-07


      16:30
  • 10Sön
    • 08:45

      Träning P-11


      09:45
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 09:45

      Bureå IF P-03/04 (hemma) P-05


      11:45
    • 13:00

      Träningsmatch Lag 1 P-09


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch Lag2 P-09


      15:00
    • 15:15

      Match F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:15
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:00
    • 10:30

      Lycksele IF P05 (hemma) P-05


      12:30
    • 14:15

      Träningsmatch P-08


      16:00
    • 16:30

      Träning F-07


      17:45
  • 17Sön
    • 08:30

      Burträsk IK (hemma) P-09


      10:30
    • 09:00

      Skellefteå FF (hemma) P-12


      10:00
    • 09:30

      Träning P-10


      10:30
    • 10:10

      Morön BK F07 (hemma) F-07


      12:10
    • 11:45

      Bolidens FFI F 06-07 (hemma) F-08


      13:45
    • 13:30

      Byske FF F09-10 (hemma) F-09


      15:30
    • 13:30

      SSK F09/F10 - Byske F-10


      15:30
    • 14:45

      Bergsbyns SK F09 (hemma) F-09


      16:45
    • 17:00

      Stämningsgården IK F06 (borta) Sunnanå SK F17


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 16:45

      Träning Sunnanå SK F17


      18:30
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Städkväll Nyckelpigan F-10


      19:30
    • 18:00

      Städdag F-11


      19:00
    • 18:00

      Städkväll på Nyckelpigan P-11


      19:30
    • 18:00

      Städafton Nyckelpigan Sunnanå SK


      19:00
    • 18:00

      Städafton Nyckelpigan P-12


      20:00
    • 18:35

      Träning F-08


      20:00
    • 19:15

      Träning Dam 2


      20:30
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:00

      Stämningsgården IK 1 P09 (hemma) P-09


      11:00
    • 09:15

      Morön BK F 09 Grön (borta) F-09


      11:15
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:50

      KAIF 08 svart (hemma) P-08


      12:15
    • 12:15

      Morön BK (F17) (hemma) Sunnanå SK F17


      14:15
    • 13:00

      Träning A-lag Damer


      15:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
  • 24Sön
    • 00:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P.-09 (borta) P-09


      02:00
    • 09:45

      Byske FF P10 (hemma) P-10


      11:45
    • 10:00

      Rönnskär Railcare IF P 10 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Bureå IF F-06/07/08 (borta) F-08


      12:00
    • 11:15

      Byske FF F 04-06 (hemma) Sunnanå SK F17


      13:15
    • 12:15

      Kågedalens AIF Fl 2007 (borta) F-07


      14:15
    • 13:00

      Bergsbyns SK F10 (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Bergsbyn - SSK F09/10 F-10


      15:00
    • 14:00

      Skellefteå FF P11 (borta) P-11


      16:00
    • 15:00

      Träning Dam 2


      16:30
    • 15:15

      Clemensnäs IF P12 vit (hemma) P-12


      16:15
    • 15:30

      Myckle IK F11 Gul (hemma) F-11


      15:30
    • 16:30

      Bolidens FFI F 10-11 (hemma) F-10


      18:30
    • 16:30

      Stämningsgården IK P11 Vit (hemma) P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:00
    • 17:30

      Clemensnäs IF blå (borta) P-12


      18:30
    • 18:00

      Lycksele IF 06 (borta) P-06/07


      20:00
    • 18:00

      Match för P07 P-06/07


      19:00
    • 18:05

      Morön BK MB 08 Grön (hemma) P-08


      19:15
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:15

      Träning P-05


      10:30
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Burträsk IK (borta) P-08


      12:00
    • 12:25

      Medle SK/Myckle IK (hemma) F-07


      14:25
    • 14:00

      Norsjö IF 09 (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Skellefteå FF P06/07 (borta) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Morön BK 12 (borta) P-12


      11:00
    • 10:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Pojkar 11 (borta) P-11


      12:00
    • 10:10

      Match för P07 P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Träning Sunnanå SK F17


      12:00
    • 11:00

      Bergsbyns SK (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      KAIF 08 svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Myckle IK P-10 /SIK (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Skellefteå FF P09 (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      KAIF p11 gul (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Clemensnäs IF F11 vit (borta) F-11


      14:00
    • 13:00

      Burträsk FF 10 (borta) F-10


      14:30
    • 14:30

      Burträsk FF 09 (hemma) F-09


      16:30
    • 16:00

      Burträsk FF Flickor 07/08 (hemma) F-08


      18:00
    • 17:45

      Kågedalens AIF /ostvik/drängsmark 2010 (hemma) P-10


      19:45
    • 17:45

      Skellefteå FF F06/07 kaif (borta) Sunnanå SK F17


      19:45
    • 18:00

      Robertsfors IK (hemma) P-05


      20:00