Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Strömstad HK

Följ

Strömstad HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.1
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning P15-17


      20:00
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 18:30

      Träning P9-10


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 13:00

      Kungälvs HK 1 (borta) F14-16


      15:00
  • 10Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 11Tis
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 20:00

      Träning F14-16


      21:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14-16


      20:00
    • 20:00

      Träning P15-17


      21:30
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
  • 15Lör
    • 09:50

      Stenungsunds HK Röd (borta) F11


      11:50
    • 12:10

      Melleruds HK (hemma) F14-16


      14:10
      Nordby Supermarkethallen A
      Serie: F14 Väst SD 2 N/V
      Resultat och referat
    • 13:00

      Stenungsunds HK (hemma) P9-10


      15:00
    • 13:30

      GF Kroppskultur 1 (hemma) P12


      15:30
    • 14:45

      GF Kroppskultur/Höfers P16 (hemma) P15-17


      15:45
    • 15:20

      HK Höfers (hemma) P9-10


      17:20
  • 16Sön
    • 15:10

      Kvibergs HK 2 (borta) F14-16


      17:10
    • 15:30

      Ale Handbollsförening (borta) F11


      17:30
  • 17Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning F9-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träning P15-17


      20:00
  • 18Tis
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 20:00

      Träning F14-16


      21:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F14-16


      20:00
    • 20:00

      Träning P15-17


      21:30
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
  • 22Lör
    • 12:00

      HK Brätte (hemma) F11


      14:00
    • 13:05

      Melleruds HK (hemma) P12


      15:00
  • 23Sön
    • 14:10

      Torslanda HK Vit (borta) P12


      16:10
    • 15:00

      Lysekils HK (borta) F14-16


      17:00
    • 15:35

      Kungälvs HK 3 (borta) F14-16


      17:35
    • 19:00

      HF Kropps 12 (borta) Damlaget


      21:00
  • 24Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning F9-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 25Tis
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 20:00

      Träning F14-16


      21:30
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 18:30

      Träning F14-16


      20:00
    • 20:00

      Träning P15-17


      21:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P9-10


      18:30
    • 18:30

      Lysekils HK (borta) P12


      20:30
  • 29Lör
    • 11:00

      Kärra HF Röd (hemma) F11


      13:00
    • 12:00

      Alingsås HK 2 (borta) P9-10


      16:00
    • 12:00

      IK Sävehof Grön (hemma) P12


      14:00
    • 13:10

      IK Sävehof 4 (hemma) F14-16


      15:10
    • 13:15

      Alingsås HK 2 (borta) P9-10


      15:15
    • 14:20

      Stenungsunds HK Svart (hemma) F14-16


      16:20
    • 14:30

      Alingsås HK 2 (borta) P9-10


      16:30
    • 15:30

      Stenungsunds HK 2 (hemma) Damlaget


      17:30
    • 16:30

      Kungälvs HK 1 (borta) F11


      18:30
  • 30Sön
    • 11:20

      Lysekils HK 2 (borta) F9-10


      13:20
    • 12:20

      KFUM Trollhättan 1 (borta) F9-10


      14:20
  • 31Mån
    v.5