Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Strömstad HK

Följ

Strömstad HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning F11-12


      22:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 3Lör
    • Heldag

      USM steg 1 F13

    • 11:00

      Träning F11-12


      16:00
    • 12:00

      Kungälvs HK Grön P14 (hemma) P13-14


      13:15
    • 13:15

      GF Kroppskultur Grön (hemma) F14-16


      15:15
    • 14:45

      HK Aranäs blå (hemma) P15-16


      16:45
    • 16:30

      Härryda HK (borta) Herrlaget


      18:30
  • 4Sön
    • Heldag

      USM steg 1 F13

  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 10Lör
    • 10:30

      IK Sävehof 3 (borta) P15-16


      12:30
    • 11:00

      USM P14 Steg 1 P13-14


      00:00
    • 11:05

      Kungälvs HK Vit (hemma) F11-12


      13:05
    • 12:20

      IK Baltichov B (hemma) Herrlaget


      14:20
    • 13:00

      Melleruds HK (borta) P10-11


      15:00
    • 14:00

      Mölndals HF 2 (hemma) Damlaget


      16:00
  • 11Sön
    • 00:00

      USM P14 Steg 1 P13-14


      20:00
    • 10:00

      F10 matcher F10


      13:00
    • 13:10

      Kungälvs HK Vit (borta) F13


      15:10
    • 15:30

      Backa HK Vit (borta) F14-16


      17:30
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 17Lör
    • 07:30

      Minisammandrag P8-9 Född11-12


      12:00
    • 10:40

      Stenungsunds HK Svart (borta) P10-11


      12:40
    • 11:00

      KFUM Trollhättan (hemma) P10-11


      13:00
    • 11:30

      Stenungsunds HK Röd (borta) F11-12


      13:30
    • 12:05

      Kärra HF 2 (hemma) F13


      14:05
    • 13:15

      Torslanda HK 2 (hemma) P15-16


      15:15
  • 18Sön
    • 15:00

      Kv IK Sport C (borta) Damlaget


      17:00
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning F11-12


      19:00
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 20:30

      Stenungsunds HK 2 (borta) Herrlaget


      22:30
    • 20:30

      Träning Damlaget


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 24Lör
    • 10:00

      GF Kroppskultur (hemma) F11-12


      12:00
    • 11:00

      GF Kroppskultur P14 (hemma) P13-14


      12:15
    • 12:10

      Kärra HF Gul (hemma) P10-11


      14:10
    • 13:20

      Alingsås HK 2 (hemma) F14-16


      15:20
    • 13:50

      Önnereds HK Svart (hemma) P15-16


      15:50
  • 25Sön
    • 13:00

      Ale Handbollsförening (borta) P10-11


      15:00
    • 13:40

      Lysekils HK (borta) F13


      15:40
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör