Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 16:45

      Träning med U-laget P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning MV


      18:30
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 3Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatcher mot IFÖ Bromölla IF P-11


      12:00
    • 14:00

      Träningsmatch Saxemara F09/10 F08-10


      16:00
    • 15:00

      IFK Karlshamn P16-18 (hemma) P16-18


      17:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Träningsmatch P-12


      13:00
    • 11:00

      Tränings-Match * Nättraby (Vitt) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch Ramdala Atlas F08 F08-10


      15:00
    • 15:00

      Mörrums GOIS FK (borta) P-05


      16:30
    • 17:00

      Tränings-Match * Saxemara (Svart) P-06/07


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning med U-laget P-05


      18:15
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:15

      Träning med U16-18 P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning med U16-18 P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 10Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 14:00

      Sölvesborgs cupen F-06


      00:00
    • 18:30

      FC Rödeby (borta) P-05


      20:15
  • 13Lör
    • Heldag

      Sölvesborgs cupen F-06

    • 11:00

      Tränings-Match * Asarum (Laxa) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch F09/10 Olofström /BK Union F08-10


      13:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Sölvesborgs cupen F-06


      19:00
    • 11:00

      Tränings-Match * Nättraby (Svart) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Lyckå FF (borta) P-05


      12:30
    • 11:40

      Träningsmatch mot Kristianstad P-09


      14:15
    • 15:00

      Träningsmatch Hoby 08 F08-10


      17:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 16:45

      Träning med U-laget P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning med U16-18 P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Distriktsträning med BFF P-05


      20:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 17Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Målvaktsträning MAIF P-05


      20:00
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 12:00

      Tränings Cup * Laxa P-06/07


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch Lyckå F08 F08-10


      14:30
    • 17:00

      Saxemara IF (borta) P-05


      18:30
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning MV


      18:30
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 24Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:20
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch Bromölla F08 F08-10


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Regionträning MAIF P-05


      18:30
    • 18:30

      Tränings-Match * FKK Svart (Vitt) P-06/07


      20:00
  • 27Lör
    • 09:30

      Match BK Union P-09


      11:30
  • 28Sön
    • 10:30

      Match mot Ronneby P-09


      12:30
    • 11:00

      FC Rödeby (hemma) P-05


      12:30
    • 16:00

      Ifö Bromölla IF (borta) F-13


      17:15
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
      Svarta Led - 5 mannaplanen
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15