Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:15

      Match mot SGIF P10 P-09


      17:30
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      FK Karlskrona Orange (hemma) P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F08-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Match mot Nättraby P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      Saxemara IF (hemma) P-06/07


      12:30
    • 11:00

      IFK Karlshamn (hemma) F08-10


      12:30
  • 4Sön
    • 09:00

      Match mot Tving borta P-09


      13:00
    • 10:30

      Mörrums GoIS FK (hemma) P-06/07


      12:30
    • 11:30

      Match med U19 P-05


      13:10
    • 11:30

      Stehags AIF (borta) U-lag


      13:30
    • 13:00

      Lyckå FF (borta) F08-10


      15:00
    • 14:00

      Rödeby AIF (hemma) F08-10


      15:00
    • 14:00

      Belganet-Hallabro IF (hemma) U-lag


      16:00
    • 14:00

      Match med U-laget P-05


      16:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 19:00

      Seriematch P16-18 Sölvesborg GIF - Jämjö Goif P16-18


      21:00
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:30

      Träning med U-laget P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:45
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F08-10


      19:30
  • 9Fre
    • 16:15

      Regionträning MAIF P-05


      18:30
    • 17:00

      Match mot Ronneby P-09


      20:00
  • 10Lör
    • 10:00

      Jämjö GoIF Röd (borta) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Match P-12


      13:00
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      Match mot Hoby P-09


      12:30
  • 11Sön
    • 12:00

      Lunds FF (hemma) U-lag


      14:00
    • 15:00

      Jämshögs IF (borta) P-06/07


      17:00
  • 12Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 19:00

      Ramdala IF/Jämjö GoIF (hemma) P-05


      21:00
  • 13Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning med U-laget P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:15

      Träning MV


      18:15
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning med U-laget P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 10:00

      Lörby IF (hemma) F08-10


      12:00
    • 10:30

      Internmatch P-06/07


      12:00
    • 13:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) F08-10


      15:00
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Avslutning P-09


      20:00
    • 18:15

      Mjällby AIF (borta) P-05


      19:50
  • 22Tor
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08-10


      19:30
  • 23Fre
    • 17:00

      Regionträning MAIF P-05


      18:30
  • 24Lör
    • 09:30

      Påga-Cupen * P14 P-06/07


      15:00
    • 11:30

      Avslutning på Scala bio P-14


      13:55
  • 25Sön
    • 11:00

      Träning F11-12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Påga-Cupen * P13 P-06/07


      17:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      19:30
    • 17:45

      Träning Seniorer Herrar


      19:15
    • 18:10

      Spelarutbildning * BFF * 2006 P-06/07


      19:45
    • 19:00

      Träning P-12


      20:00
  • 28Ons
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08-10


      19:30
  • 30Fre
  • 31Lör