Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:45
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning MV


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:30

      Mjällby Aif (hemma) P-07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 4Fre
    • 18:00

      Asarums IF FK (borta) U-lag


      20:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Nättraby Goif Gul (hemma) P-07/08


      11:30
    • 10:30

      Kallinge SK (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Asarums IF FK (borta) F-06


      13:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 09:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 10:30

      Nättraby GoIF (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Nättraby GoIF (hemma) F-07


      13:00
    • 16:00

      Lyckå FF (borta) P-06


      18:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning MV


      18:30
    • 18:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 18:30

      Nättraby GOIF (hemma) F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning P-05


      11:30
    • 10:30

      Jämjö GoIF (hemma) F-06


      12:30
  • 13Sön
    • 10:00

      Träning P-07/08


      11:30
    • 11:00

      Ronneby BK (borta) F-07


      13:00
    • 11:30

      Träning P-09


      13:00
    • 15:00

      Lyckå FF (borta) P-05


      16:30
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning U-lag


      19:30
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:40

      Mörrums GOIS FK (hemma) P-05


      11:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning P-07/08


      11:30
    • 11:30

      Träning P-09


      13:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Spelträning med -02 - 04 P-05


      20:00
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
      Svarta led konstgräs
  • 24Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F08-11


      19:00
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:40

      Ifö Bromölla IF (hemma) P-05


      11:30
  • 27Sön
    • 08:00

      Pågacupen P13 P-06


      19:00
    • 09:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-07/08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 11:00

      Vinterserie Lag Vit P-07/08


      16:00
    • 11:30

      Träning MV


      13:00
  • 28Mån
    v.44
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning med P16-18 P-05


      20:00
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F08-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30