Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Skene IF
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12/13


      12:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:00

      Träning F-10/11


      14:00
    • 14:00

      Skövde AIK (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:15
    • 15:00

      Träning P-08


      16:15
    • 16:15

      Träning P-06/07


      17:30
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
    • 19:00

      Qviding FIF (hemma) U19


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 20:00

      Sävedalens IF (borta) U19


      22:00
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12/13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-06/07


      13:30
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:00

      Träning F-10/11


      14:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:15
    • 15:00

      Träning P-08


      16:15
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 21:00

      Träning U19


      22:00
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Ternströms Minnes Cup 2021 P-12/13

    • 07:00

      Ternströms cup 20/11 P-12/13


      11:00
    • 08:00

      Ternströms Minnescup Skene IF


      00:00
    • 08:00

      Ternströms minnes cup F-09


      18:00
    • 09:45

      Ternströms Minnes Cup 2021 P-12/13


      13:00
    • 12:00

      Ternströms F-10/11


      16:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Ternströms Minnescup Skene IF


      20:00
    • Heldag

      Tärnströms cup U19

    • Heldag

      Ternströms Minnescup 20-21 nov F-14/15

    • 07:00

      Ternströms minnescup P-14


      11:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Ternströms Cup F-12/13


      15:00
    • 13:00

      Ternströms minnescup P-10


      18:00
    • 13:00

      Ternströms minnescup P-11


      18:00
    • 14:00

      Angered MBIK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:15
    • 15:00

      Träning P-08


      16:15
  • 22Mån
    v.47
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
  • 24Ons
    • 19:00

      Norrby IF (hemma) U19


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12/13


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12/13


      12:00
    • 12:00

      Träning P-06/07


      13:30
    • 12:00

      Träning P-11


      13:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:00

      Träning F-09


      14:00
    • 13:00

      Träning F-10/11


      14:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:15
    • 15:00

      Träning P-08


      16:15
  • 29Mån
    v.48
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00