Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 12:30

      Fristads GoIF (borta) F-12/13


      14:30
  • 6Sön
    • 11:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) P-10


      12:30
    • 11:00

      Fotbollsgolf P-09


      17:00
    • 12:30

      Bergdalens IK Blå (hemma) P-11


      13:30
    • 13:00

      GAIS (borta) U17


      15:00
    • 13:30

      Sätila SK (borta) F-10/11


      14:30
    • 14:00

      Bergdalens IK Vit (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (borta) P-12/13


      16:00
    • 14:00

      Dalsjöfors GoIF Svart (borta) P-12/13


      16:00
    • 15:00

      Dalsjöfors GoIF Vit (borta) P-12/13


      17:00
    • 15:00

      Mariedals IK (hemma) P-08


      17:00
    • 15:15

      Hemsjö IF (borta) P-08


      17:15
    • 15:15

      Träning Parafotboll


      16:30
    • 17:00

      Svenljunga IK (hemma) P-06/07


      19:00
    • 17:00

      Sandhult/Bredared (borta) F-12/13


      19:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:00
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Örgryte IS (hemma) P-09


      19:30
    • 18:15

      Svansjö (hemma) F-09


      20:15
  • 10Tor
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Borås AIK (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 11Fre
    • 18:00

      Skene Marten 2020 Skene IF


      00:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Skene Marten 2020 Skene IF

    • 13:00

      IFK Mariestad (hemma) U17


      15:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Skene Marten 2020 Skene IF


      15:00
    • 13:40

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-09


      15:40
    • 14:00

      Match Västra Mark P-12/13


      16:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Fristads GoIF (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 15:15

      Träning Parafotboll


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
      Vävarevallen
    • 17:45

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) F-12/13


      12:00
    • 11:15

      Ulricehamns IFK Blå (hemma) F-12/13


      13:15
    • 12:15

      Bergdalens IK (borta) F-09


      14:15
    • 13:30

      Svansjö (hemma) P-11


      14:30
    • 13:30

      IFK Örby (hemma) P-12/13


      15:30
    • 13:30

      Västra Mark (borta) F-10/11


      14:45
    • 14:00

      Träning Parafotboll Ungdom


      15:00
    • 14:45

      Bergdalens IK Svart (hemma) P-08


      16:45
    • 14:45

      Kinna IF Blå (hemma) P-12/13


      16:45
    • 14:45

      Kinna IF Röd (hemma) P-12/13


      16:45
    • 15:00

      Borås GIF (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      Hestrafors/Bollebygd (hemma) P-06/07


      17:00
    • 15:15

      Träning Parafotboll


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:00

      Dalsjöfors GoIF Vit (hemma) P-11


      17:00
    • 17:00

      Kållered SK (hemma) U17


      19:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 12:15

      Ulricehamns IFK (borta) P-06/07


      14:15
    • 13:30

      Fristads GoIF Grön (borta) P-12/13


      15:30
    • 15:00

      Fristads GoIF Vit (borta) P-12/13


      17:00
    • 15:00

      Sjuntorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Svenljunga IK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) F-12/13


      12:00
    • 10:00

      Fristads GoIF Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 11:30

      Svansjö (hemma) P-10


      12:45
    • 12:00

      Sparsörs AIK (borta) F-12/13


      14:00
    • 12:00

      Dalsjöfors (hemma) F-10/11


      13:15
    • 12:30

      Högvads BK Blå (borta) P-12/13


      14:30
    • 13:00

      IFK Örby (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Västra Mark (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Redvägs FK (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      Träning Parafotboll Ungdom


      15:00
    • 15:00

      Serieavslutning P-08


      17:00
    • 15:15

      Träning Parafotboll


      16:30
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning PF-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Norrby IF (borta) U17


      21:00
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30