Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 11:00

      Träning U17


      13:00
  • 2Sön
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
      Hedgärdessjön Skene
      Anteckning: Löpning. Ha bra skor att löpa i. Ta Även med badkläder och handduk
  • 3Mån
    v.32
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 5Ons
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12/13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 13:00

      IFK Örby (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) P-06/07


      16:00
    • 14:00

      Skövde AIK (borta) U17


      16:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:15

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-08


      18:15
  • 10Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 00:00

      Tranemo IF (hemma) P-06/07


      02:00
    • 11:30

      Bergdalens IK Röd (borta) P-08


      13:30
    • 15:00

      Borås AIK (borta) F-09


      17:00
    • 15:00

      Brämhults IK Gul (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Dalstorps IF Gul (borta) P-08


      19:00
    • 17:00

      Ljungskile SK HF (hemma) U17


      19:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 11:00

      Norrby IF (borta) U17


      13:00
    • 11:00

      Kinna IF Röd (borta) P-10


      13:00
    • 14:00

      Västra Mark (borta) P-06/07


      16:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Fritsla IF Orange (hemma) P-12/13


      02:00
    • 00:00

      Fritsla IF Svart (hemma) P-12/13


      02:00
    • 00:00

      Sexdrega IF (hemma) P-12/13


      02:00
    • 00:00

      Dalsjöfors GoIF (hemma) F-12/13


      02:00
    • 00:00

      IFK Örby (hemma) F-12/13


      02:00
    • 11:30

      Alingsås IF FF (hemma) P-08


      13:30
    • 13:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Sjömarkens IF (hemma) P-09


      15:00
    • 13:00

      IFK Örby (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-11


      15:00
    • 15:00

      Trollhättans BoIS (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
  • 24Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning F-12/13


      19:00
    • 18:00

      Limmareds IF (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 13:00

      Byttorps IF Vit (borta) P-09


      15:00
    • 15:30

      Fritsla IF (hemma) P-10


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Bredared/Sandhult (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-09


      19:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning U17


      20:30