Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skene IF

Följ

Skene IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 12:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-06/07


      14:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Bergdalens IK Svart (borta) P-08


      02:00
    • 12:00

      Träningsmatch Dalsjöfors hemma U17


      14:30
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 15:30

      Ubbhults/Hällingsjö/Hyssna Vit (hemma) P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning Parafotboll Ungdom


      17:30
    • 16:30

      Sätila SK (hemma) F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Västra Mark (hemma) P-10


      18:30
    • 17:00

      Kinna IF (hemma) F-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning U17


      17:30
  • 13Lör
    • 10:00

      Match mot Kinna Röd P-12/13


      11:15
    • 10:00

      Kinna IF Blå (borta) P-12/13


      11:30
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-12/13


      13:00
  • 14Sön
    • 11:00

      Sandareds IF (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Svenljunga IK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-10


      12:30
    • 12:00

      Dalstorps IF (hemma) F-12/13


      14:00
    • 14:00

      Fristads GoIF Vit (borta) P-09


      16:00
    • 15:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-06/07


      17:00
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 16:00

      Hössna IF (borta) F-12/13


      18:00
    • 16:00

      IFK Örby (borta) P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning Parafotboll Ungdom


      17:30
    • 17:00

      Svansjö (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      IF Elfsborg (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Stenungsunds IF (borta) U17


      19:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 11:00

      Match Horred PF-14


      13:00
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 15:00

      Byttorps IF (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 15:30

      Ulricehamns IFK (hemma) P-08


      17:30
    • 15:30

      Ubbhult/Hällingsjö (hemma) P-10


      17:00
    • 16:30

      Träning Parafotboll Ungdom


      17:30
    • 17:00

      Dalsjöfors GoIF Grön (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Match mot föräldrarna P-09


      19:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:30

      Sjömarken/Sandared (borta) P-06/07


      20:30
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 11:00

      Sätila SK (borta) P-08


      13:00
    • 13:30

      Tvärred/Vegby (hemma) F-12/13


      15:30
    • 13:30

      Sätila SK (hemma) P-12/13


      15:30
    • 14:45

      Högvads BK Gul (hemma) P-12/13


      16:45
    • 15:00

      Träning Parafotboll


      16:15
    • 16:00

      Högvads BK Blå (hemma) P-12/13


      18:00
    • 16:00

      Hillareds IF (hemma) P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning Parafotboll Ungdom


      17:30
    • 17:00

      Limmareds IF (borta) F-12/13


      19:00
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis