Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Sirius BK

Följ

IK Sirius Bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Sirius BK
Välj lag

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 3Fre
    • 14:00

      Motala (borta) U17


      16:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:00

      GT/76 Bandy (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      21:00
  • 4Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 09:15

      Helenelunds IK (hemma) P-07


      10:15
    • 11:30

      TB/KIS (Tillberga) (borta) P-06


      13:00
    • 16:00

      Hammarby (borta) U17


      18:00
  • 5Sön
    • 10:00

      RM P-05


      19:00
    • 10:30

      Poolspel vi arrangerar P-08


      14:00
    • 10:30

      Match med P08 P-07


      13:30
    • 13:00

      Bollnäs Bandy (hemma) U19


      15:00
    • 16:00

      Helenelunds IK Svart (borta) P-06


      17:30
  • 6Mån
    v.2
    • 13:15

      A-lags match kiosk P19 U19


      15:15
    • 14:45

      Läktarstäd P-06


      15:15
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
  • 8Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Sandvikens AIK BK (hemma) U19


      21:00
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 10Fre
    • 20:00

      SBBK (borta) P-06


      21:30
  • 11Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 12:00

      Finspångs AIK (borta) P-06


      13:30
    • 14:30

      Uppsala BOIS (borta) P-07


      15:30
    • 17:15

      Vetlanda (borta) U17


      19:15
  • 12Sön
    • 10:00

      Poolspel Sirius/Unik vi arrangerar P-08


      13:00
    • 13:00

      Broberg/Söderhamn BIF (borta) P-04


      15:00
    • 15:30

      Västerås SK (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Borgia-Norrköping BK (hemma) P-06


      17:30
  • 13Mån
    v.3
    • 15:45

      Träning P-07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
  • 15Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Kiosktjänst A-lagsmatch U17


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      21:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
      Studenternas IP - Bana 2
      Anteckning: Halvplan
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 18:30

      Ljusdal P19 (borta) U19


      20:30
    • 19:00

      GT/76 Bandy (borta) P-04


      21:00
  • 18Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 12:30

      Unik BK (hemma) P-07


      13:30
  • 19Sön
    • 10:00

      Poolspel P-08


      12:00
    • 12:00

      Edsbyn (borta) U17


      14:00
    • 12:30

      Västerås SK Bandyklubb (hemma) P-07


      14:00
    • 14:30

      Edsbyns IF Bandy (borta) P-04


      16:30
    • 16:30

      GT76/Huddinge Gul (borta) P-06


      18:00
    • 17:30

      Katrineholm/Borgia (hemma) P-05


      19:00
  • 20Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 22Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:30

      SBBK (hemma) P-06


      21:00
  • 25Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 15:30

      Örebro SK (borta) P-06


      17:00
    • 17:10

      Upplandslaget P-05


      18:00
  • 26Sön
    • 10:30

      Poolspel P-08


      12:00
    • 12:00

      IF Boltic Ungdom (borta) P-07


      13:10
    • 14:00

      SIF Norrtelje (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      Poolspel F-10


      17:00
    • 16:00

      Poolspel P-10


      19:00
    • 17:30

      Derby Linköping BK (hemma) P-05


      19:00
  • 27Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 29Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Västerås (borta) U17


      21:00
    • 19:00

      A-lags match kiosk P19 U19


      21:00
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      21:00
  • 30Tor
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 18:00

      Intresseanmälan Knatten cup P-08


      00:00
    • 19:00

      Kiosktjänst A-lagsmatch U17


      21:00
    • 19:00

      A-lags match kiosk P17 U19


      21:00
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      21:00