Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Sirius BK

Följ

IK Sirius Bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IK Sirius BK
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      Poolspel P-10


      12:30
    • 13:30

      Helenelunds IK Svart (borta) P-06


      15:30
    • 19:00

      Västerås SK (hemma) P-05


      21:00
  • 2Mån
    v.49
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 3Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 4Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning U17


      18:45
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
    • 20:45

      Träning U19


      22:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:45

      Träning U19


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:45
    • 19:30

      Intresse fredag U19


      22:00
  • 7Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 10:45

      Uppsala BOIS (hemma) P-07


      12:00
    • 12:00

      Katrineholm Bandy (hemma) P-06


      13:30
    • 18:00

      Broberg/Söderhamn BIF (hemma) P-04


      20:00
  • 8Sön
    • 11:30

      Villa (hemma) U17


      13:30
    • 12:30

      Poolspel P-08


      14:30
    • 13:15

      Bollkallar och efterföljande läktarstäd P-06


      15:00
    • 13:15

      A-lags match kiosk P19 U19


      15:30
    • 15:15

      Köpings IS (borta) P-07


      16:30
    • 16:00

      Katrineholm/Borgia (borta) P-05


      18:00
    • 18:15

      SBBK (hemma) P-06


      19:45
  • 9Mån
    v.50
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 21:15

      Träning U19


      22:30
  • 11Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:00

      Kostlära (eller så här bör du äta för att orka skola och träning) P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Målvaktsträning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 17:30

      Kiosk ÖL U19


      21:00
    • 19:00

      Julklappsmatchen P-08


      21:00
    • 19:00

      A-lags match kiosk P19 U19


      21:00
    • 20:30

      Läktarstäd P-06


      20:45
  • 14Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 10:30

      Borgia-Norrköping BK (borta) P-06


      20:15
    • 13:15

      Unik BK (borta) P-07


      14:15
    • 14:00

      Ljusdal (hemma) U17


      16:00
    • 15:30

      Derby Linköping BK (borta) P-06


      17:30
    • 17:30

      Middag U17


      19:00
  • 15Sön
    • 11:30

      GT76/Huddinge Gul (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Poolspel P-10


      14:00
    • 12:45

      Derby Linköping BK (hemma) P-05


      14:15
    • 16:15

      Ljusdals BK (hemma) U19


      18:15
    • 18:30

      Falu BS Bandy (hemma) P-04


      20:30
  • 16Mån
    v.51
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
  • 18Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 19:00

      Träning U17


      20:30
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:15
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 19:00

      UNIK BK (borta) P-06


      21:00
  • 21Lör
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 09:45

      IFK Motala (hemma) P-05


      12:15
    • 10:00

      Poolspel F-10


      12:00
    • 11:00

      Norrtälje BF (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      Finspångs AIK (hemma) P-06


      14:00
    • 18:00

      Bollnäs Bandy (hemma) P-04


      19:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Poolspel vi arrangerar P-08


      14:00
    • 11:30

      SIF Norrtelje (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      IFK Rättvik BK (hemma) U19


      15:00
  • 23Mån
    v.52
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning F-10


      17:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning P-10


      17:15
    • 17:30

      Stjärnkliniken Cup P-06


      00:00
    • 17:30

      Träning P-04


      18:45
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 27Fre
    • Heldag

      Stjärnkliniken Cup P-06

    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 28Lör
    • 00:00

      Stjärnkliniken Cup P-06


      19:00
    • 08:30

      Träning F-10


      09:30
    • 13:00

      Falu BS Bandy (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      A-lags match kiosk P17 U19


      16:00
    • 14:00

      Bollis och städning Sirius A-lag hemma P-08


      18:00
    • 14:00

      Kiosktjänst A-lagsmatch U17


      16:00
    • 15:30

      Falu BS Bandy (borta) P-04


      16:30
    • 15:30

      Läktarstäd P-06


      16:00
    • 17:20

      TB Västerås (borta) P-05


      19:00
  • 29Sön
    • 08:30

      Poolspel Sirius/Unik vi arrangerar P-08


      13:30
    • 10:00

      Poolspel P-10


      12:30
    • 10:20

      TB Västerås (borta) P-05


      12:00
    • 13:00

      Falun (borta) U17


      15:00
  • 30Mån
    v.1
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning U19


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:30

      Träning P-04


      21:45
  • 31Tis