Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sundsvalls DFF
Välj lag

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Matfors IF Utveckling Dam (borta) F15


      12:00
    • 12:30

      Njurunda IK F11 (borta) F 2010/2011


      14:30
  • 5Sön
    • 09:00

      FOTOGRAFERING - UNGDOM Ledare


      13:00
    • 11:00

      FOTOGRAFERING F15


      11:45
    • 11:45

      Klubbfotografering F 2010/2011


      12:45
    • 12:15

      Fotografering F 2008/2009


      12:45
    • 12:30

      Domsjö IF (hemma) F17


      14:30
    • 15:00

      IFK Norrköping FK (borta) Elitettan


      17:00
  • 6Mån
    v.23
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.24
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.25
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 11:00

      Brunflo FK F-06/07 (borta) F17


      13:00
      Åkreäng IP
      Serie: Div 1 / Nafu Flickor 2022
      Samlingsinfo: Kubikenbogs IP, omklädningsrummet
      Samlingstid: 07:15
      Anteckning: Schema för dagen:

      07:15 samling vid omklädningsrummet på Kubikenborgs IP.
      07:30 avfärd med buss, några kliver på i Nacksta - ta med mellanmål att äta på bussen.
      09:45 samling vid Åkeräng IP, Brunflo.
      11:00 matchstart mot Brunflo FK.
      14:00 Lunch - vi stannar så man kan köpa men det går givetvis bra att ta med egen.
      15:45 samling Hofvallens IP, Östersund.
      17:00 matchstart mot IFK Östersund.
      Efter matchen stannar vi och äter innan vi åker tillbaka till Sundsvall, bör vara tillbaka senast 22:30. Ta med blå strumpor, övriga matchkläder får man på plats.
      Resultat och referat
    • 11:00

      Brunflo FK F06/07 (borta) F15


      13:00
    • 17:00

      IFK Östersund (borta) F17


      19:00
  • 27Mån
    v.26
    • 19:00

      Selånger SK F09 Röd (borta) F 2008/2009


      21:00
    • 19:00

      IF Team Hudik F16 (hemma) F15


      21:00
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor