Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Sundsvalls DFF
Välj lag

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 18:30

      IF Team Hudik/ Högs IK (hemma) Akademi F17


      20:30
    • 19:00

      Kungsnäs FC F07 (borta) F07


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 09:30

      Selånger SK F11 blå (borta) F10/11


      11:30
    • 10:30

      IFK Timrå F11/12 Blå (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Heffnersklubban (hemma) Akademi F19/Div 2


      13:00
    • 11:00

      Selånger SK Fotboll F13 (borta) F12


      13:00
    • 13:00

      Sundsvalls FF 07/08 (hemma) F07


      15:00
    • 15:00

      Kungsnäs FC F07 (hemma) F07


      17:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning Elitettan


      19:30
    • 19:00

      KIOSKUPPDRAG GIF MATCHER F07


      21:00
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 10:30

      Selånger SK F11 blå (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:00

      IF Team Hudik (borta) F07


      13:00
    • 11:00

      Njurunda IK F12 Vit (hemma) F12


      12:00
    • 12:00

      Söråkers FF 11-12 (hemma) F10/11


      14:00
    • 13:00

      Domsjö IF (hemma) Akademi F19/Div 2


      15:00
    • 13:00

      Medskogsbron BK (hemma) F08/09


      15:00
    • 14:00

      Lucksta IF F06/07 (borta) F07


      16:00
    • 18:00

      Träning Akademi F17


      19:30
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 10:00

      Heffnersklubbans BK F13 Blå (borta) F12


      11:00
    • 13:00

      Alnö IF F11 (borta) F10/11


      15:00
    • 13:00

      Arnäs IF (hemma) Akademi F19/Div 2


      15:00
    • 14:00

      Sidsjö-Böle IF (hemma) F07


      16:00
    • 14:00

      Fränsta IK/ Stöde 04/05 (borta) Akademi F17


      16:00
    • 16:00

      Njurunda (borta) F08/09


      18:00
    • 17:00

      *INSTÄLLT* KIOSKUPPDRAG GIF MATCHER F07


      19:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning F12


      18:15
    • 17:30

      Träning Elitettan


      19:30
    • 17:30

      Träning F08/09


      19:00
      Konstgräset kuben mot badet
      Samlingstid: 17:20
      Anteckning: Mot baseball planen
    • 17:30

      IFK Timrå F 10 Vit Blå (borta) F10/11


      19:30
    • 17:30

      Träning Akademi F17


      19:00
    • 17:45

      Träning Akademi F19/Div 2


      19:30
    • 18:30

      Träning F07


      20:00
    • 18:30

      Träning F10/11


      20:00
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:15

      Träning F12


      18:15
    • 17:30

      Träning Elitettan


      19:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08/09


      19:00
    • 17:30

      Selånger FK F07/08 (hemma) F07


      19:00
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 09:00

      Lucksta IF F10/F11 (hemma) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Sundsvalls DFF F12/13 mot Sidsjö-Böle IF F12


      11:00
    • 10:30

      Sidsjö-Böle IF F11 svart (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Sidsjö-Böle IF F13 (hemma) F12


      12:00
    • 13:00

      Alnö IF röd (hemma) F08/09


      15:00
    • 13:00

      Härnösands SK (hemma) Akademi F19/Div 2


      15:00
    • 14:30

      Njurunda IK Div 3 (borta) F07


      16:30
    • 15:00

      IFK Timrå F05/07 (borta) F07


      17:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 19:00

      KIOSKUPPDRAG GIF MATCHER F07


      21:00
  • 30Tor