Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 18:45

      Söråkers FF F07-08 (borta) F07


      20:45
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 12:45

      Sundsvalls DFF F10/11 Vit (hemma) F10/11


      14:00
    • 14:00

      IFK Västerås (borta) Division 1


      16:00
    • 14:30

      Alnö IF F07 Alnö IF F07 (borta) F07


      16:00
    • 15:30

      Medskogsbron (borta) F08/09


      17:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Sidsjö-Böle IF F12 grön (borta) F12


      12:30
    • 12:30

      Alnö IF F06 (borta) F05/06


      14:30
    • 13:00

      Alnö vit (borta) F08/09


      14:30
    • 16:00

      Alnö IF/Heffnersklubbans BK (borta) Akademi


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:15

      Alby FF (hemma) F10/11


      11:30
    • 11:45

      Selånger FK F11 Blå (hemma) F10/11


      13:00
    • 12:00

      Njurunda IK (hemma) F07


      13:30
    • 12:00

      Tallåsens IF (hemma) Div.3


      14:00
    • 12:00

      Selånger Blå (hemma) F08/09


      13:30
    • 14:00

      Täby (hemma) Division 1


      16:00
    • 14:00

      Kungsnäs FC F07 (hemma) F07


      15:30
  • 13Sön
    • 10:00

      Alnö IF F12 Vit (hemma) F12


      12:00
    • 11:00

      Selånger FK (hemma) Akademi


      13:00
    • 12:00

      Matfors (hemma) F08/09


      13:30
    • 15:30

      Selånger FK F05/06 (hemma) F05/06


      17:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
      Konstgräs Kubenplan
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning Division 1


      19:30
    • 17:45

      Träning Akademi


      19:30
    • 18:00

      Träning F08/09


      19:00
    • 20:00

      Sundsvalls FF (hemma) F05/06


      22:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF F07 (borta) F07


      11:30
    • 12:00

      Valbo (borta) Division 1


      14:00
    • 12:00

      Söråkers FF U-lag (hemma) Div.3


      14:00
    • 12:30

      Selånger FK F11 Blå (borta) F10/11


      14:30
    • 16:30

      Sidsjö-Böle IF F11 grön (borta) F10/11


      18:30
  • 20Sön
    • 09:40

      Sidsjö-Böle svart (borta) F08/09


      11:00
    • 10:00

      Selånger FK F12 (borta) F12


      12:00
    • 12:00

      Kovlands IF F0607 (borta) F05/06


      14:00
    • 17:00

      Arnäs IF (borta) Akademi


      19:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 11:45

      Sidsjö-Böle IF F11 grön (hemma) F10/11


      13:45
    • 12:30

      Alnö vit (hemma) F08/09


      14:00
    • 13:15

      Sidsjö-Böle IF F11 gul (hemma) F10/11


      15:15
    • 14:00

      Sätra (hemma) Division 1


      16:00
    • 14:00

      Själevads IK (hemma) Akademi


      16:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Faxeholmen Cup F07


      19:00
    • 10:00

      IFK Timrå F05/07 (hemma) F05/06


      12:00
    • 18:15

      Selånger F11 (hemma) F10/11


      19:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons