Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 11:00

      IFK Timrå F 10 Vit Blå (borta) F10/11


      13:00
    • 11:00

      Sidsjö-Böle IF F11 gul (borta) F10/11


      13:00
    • 11:00

      SDFF PLUS (hemma) F08/09


      12:30
    • 14:00

      IFK Timrå 05/07 (borta) F05/06


      16:00
    • 16:00

      Själevads IK (hemma) Akademi


      18:00
  • 2Sön
    • 11:00

      Heffnersklubbans BK (borta) F05/06


      13:00
    • 15:00

      IFK Östersund (hemma) Division 1


      16:00
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:00
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:30

      Träning F08/09


      19:00
    • 17:45

      Träning Division 1


      19:30
    • 17:45

      Träning Akademi


      19:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning F07


      20:00
    • 19:00

      Matfors IF Dam (borta) Div.3


      21:00
    • 20:00

      Alby FF F05/07 (hemma) F05/06


      22:00
  • 7Fre
    • 10:00

      Äventyrsbanan Högt och Lågt Akademi


      12:00
  • 8Lör
    • 10:15

      IFK Timrå F 10 Vit Blå (hemma) F10/11


      12:15
    • 11:45

      Stöde IF (hemma) F10/11


      13:45
    • 14:00

      Sollentuna DFF (hemma) Division 1


      16:00
    • 14:30

      Alnö vit (borta) F08/09


      16:00
    • 16:20

      Lucksta IF F06 Lucksta IF F06/07 (hemma) F07


      18:20
    • 18:00

      Sidsjö-Böle IF F07 (hemma) F07


      20:00
  • 9Sön
    • 11:15

      Alnö IF F12 Röd (borta) F12


      13:15
    • 12:00

      Selånger Röd (hemma) F08/09


      14:00
    • 16:00

      Ås IF/IFK Östersund (borta) Akademi


      18:00
    • 16:00

      Njurunda IK F06 (borta) F05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:30

      Lucksta IF F06 Lucksta IF F06/07 (borta) F07


      20:00
    • 19:00

      Selånger FK F 07-08 Blå (borta) F07


      20:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Selånger FK F 07-08 Blå (hemma) F07


      11:00
    • 10:45

      Stöde IF (hemma) F07


      12:45
    • 11:00

      Stöde IF (borta) F10/11


      13:00
    • 13:00

      Gamla Uppsala (borta) Division 1


      15:00
  • 16Sön
    • 10:30

      Sundsvalls FF (borta) F08/09


      12:00
    • 11:00

      Ope IF (hemma) Akademi


      13:00
    • 11:30

      IF Team Hudik /Högs SK (hemma) F05/06


      13:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:30

      Stöde IF (borta) F07


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Sundsvalls FF (hemma) F07


      11:00
    • 10:15

      Alnö IF F11 Röd (hemma) F10/11


      12:15
    • 10:45

      Söråkers FF F07-08 (hemma) F07


      12:45
    • 13:00

      Gefle IF (hemma) Division 1


      15:00
    • 13:00

      A-lagsuppdrag F07


      15:00
    • 14:00

      Arnäs IF (borta) Akademi


      16:00
    • 17:30

      Selånger Blå (borta) F08/09


      19:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Sidsjö-Böle IF F12 svart (borta) F12


      11:00
    • 12:00

      IFK Timrå (borta) F08/09


      13:30
    • 13:00

      Sidsjö-Böle IF F06 (borta) F05/06


      15:00
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 18:45

      Söråkers FF F07-08 (borta) F07


      20:45
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Alnö IF F11 Röd (borta) F10/11


      12:00
    • 10:30

      Alnö IF F07 Alnö IF F07 (hemma) F07


      12:30
    • 12:00

      Medskogsbron (hemma) F08/09


      13:30
    • 12:00

      IF Team Hudik 2 (hemma) Div.3


      14:00
    • 12:15

      Alby FF (hemma) F10/11


      14:15
  • 30Sön
    • 10:00

      Kungsnäs FC (hemma) F12


      12:00
    • 12:00

      Alnö röd (hemma) F08/09


      13:30
    • 12:30

      Matfors IF F 06 (hemma) F05/06


      14:30
    • 14:00

      Rimbo (borta) Division 1


      16:00
    • 16:00

      Selånger FK (hemma) Akademi


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 31Mån
    v.36