Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 19:00

      Sidsjö-Böle IF F07 (borta) F07


      21:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 11:00

      Njurunda IK F06 (hemma) F05/06


      13:00
    • 11:10

      Selånger Fk blå (hemma) F08/09


      12:45
    • 15:30

      Sidsjö-Böle IF F11 gul (borta) F10/11


      17:30
    • 16:45

      Sidsjö-Böle IF F11 grön (borta) F10/11


      18:45
  • 7Sön
    • 11:10

      Alnö If vit (hemma) F08/09


      12:45
    • 11:45

      Söråkers FF F07-08 (hemma) F07


      13:45
    • 12:00

      Sundsvalls DFF F12 (hemma) F12


      14:00
    • 13:30

      Sundsvalls FF (hemma) F07


      15:30
    • 17:00

      Alnö IF F17/Heffnersklubbans BK (hemma) Akademi


      19:00
    • 18:15

      Alnö IF F06 (hemma) F05/06


      20:15
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 18:30

      Söråkers FF F07-08 (borta) F07


      20:30
    • 19:00

      Njurunda IK (borta) F07


      21:00
    • 20:31

      Selånger FK (hemma) F05/06


      22:31
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Alnö If vit (borta) F08/09


      11:30
    • 11:15

      IFK Timrå F 10 Vit Blå (hemma) F10/11


      13:15
    • 12:15

      Sidsjö-Böle IF F06 (borta) F05/06


      14:15
    • 12:45

      Sidsjö-Böle IF F11 grön (hemma) F10/11


      14:45
  • 14Sön
    • 10:00

      Alnö IF Vit (borta) F12


      11:00
    • 13:00

      MATFORS If (borta) F08/09


      14:30
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F12


      18:00
    • 17:00

      Träning Fotbollskolan F13/14


      18:00
    • 17:30

      Träning F08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning Div.3


      19:30
    • 18:00

      Alnö IF F07 Alnö IF F07 (hemma) F07


      20:00
    • 18:00

      Grillning med 5-kamp F10/11


      19:30
    • 19:30

      Njurunda IK (hemma) F07


      21:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.26
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 18:30

      Stöde IF (borta) F07


      20:30
    • 19:00

      Alnö IF F07 Alnö IF F07 (borta) F07


      21:00
    • 19:30

      IFK Timrå (hemma) Akademi


      21:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:30

      Sundsvalls FF (hemma) F05/06


      20:30
  • 27Lör
    • 10:00

      Alnö IF F11 Röd (borta) F10/11


      12:00
    • 11:00

      IFK Timrå F05/07 (borta) F05/06


      13:00
    • 11:10

      Alnö If röd (hemma) F08/09


      12:45
    • 11:30

      Kungsnäs FC F07 (hemma) F07


      13:30
    • 13:00

      IFK Timrå F 10 Vit Blå (borta) F10/11


      15:00
    • 13:30

      Stöde IF (hemma) F07


      15:30
  • 28Sön
    • 00:00

      Alnö IF Röd (hemma) F12


      00:00
    • 11:10

      Sundsvalls FF 1 (hemma) F08/09


      12:45
    • 16:00

      Stensätra (borta) Division 1


      18:00
    • 18:00

      Träning F10/11


      19:30
  • 29Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning Fotbollskolan F13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning Div.3


      18:30
    • 17:30

      Träning F08/09


      19:00
      Kuben - Backaplan, gräs
      Samlingstid: 17:20
      Anteckning: Träning Kl 17:30. Bad ca 18:30
      Ta med badkläder
    • 18:00

      Träning F07


      19:30