Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sundsvalls DFF

Följ

Sundsvalls DFF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 17:00

      Träning F19


      20:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      18:30
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 19:00

      Träning Div.3


      20:15
    • 20:00

      Njurunda IK 04 (hemma) F-04


      22:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 11:00

      Selånger FK F09 Blå (borta) F09/10


      12:00
    • 15:00

      AIK (hemma) Elitettan


      17:00
  • 6Sön
    • 13:45

      Selånger FK F08 Blå (borta) F07


      15:45
    • 17:15

      Kovlands IF (hemma) Div.3


      19:15
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning Juniorettan


      21:30
  • 7Mån
    v.19
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:00
    • 19:00

      Umeå IK FF (hemma) F19


      21:00
    • 20:00

      Träning Div.3


      21:30
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 10:30

      Träning Juniorettan


      12:00
    • 13:00

      Träning F07


      14:30
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Söråkers FF (hemma) Div.3


      20:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Njurunda IK Svart (borta) F08


      12:00
    • 12:00

      Selånger FK F09 Röd (hemma) F09/10


      14:00
    • 13:00

      Kungsbacka DFF (borta) Elitettan


      15:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Alby FF F 05/06 (borta) F05/06


      12:00
    • 11:15

      Sundsvalls FF Blå (hemma) F07


      13:15
    • 11:30

      Träning Elitettan


      13:00
    • 13:00

      Heffnersklubbans BK Vit (borta) F09/10


      15:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF (hemma) F19


      17:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F07


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorettan


      20:30
    • 19:00

      Njurunda IK (borta) Div.3


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning Elitettan


      10:30
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF F04 (borta) F-04


      12:00
    • 12:30

      Alnö IF F08 (hemma) F08


      14:30
    • 13:00

      Sundsvalls FF F09 Röd (hemma) F09/10


      15:00
    • 16:00

      Eskilstuna United DFF (borta) F19


      18:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Heffnersklubbans BK Trg. 3 (hemma) F05/06


      12:00
    • 11:15

      Alnö IF F07 (borta) F07


      13:15
    • 15:00

      Alnö IF F10 röd (hemma) F09/10


      22:00
    • 15:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) Elitettan


      17:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 17:30

      Träning F08


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 19:45

      Träning Div.3


      21:15
    • 20:00

      Matfors IF F04 (hemma) F-04


      22:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:00

      Träning F-04


      17:30
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning Elitettan


      19:30
    • 18:00

      Heffnersklubban BK 2 (hemma) Div.3


      20:00
    • 18:30

      Träning F05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning F07


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorettan


      20:30
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning F19


      20:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Njurunda IK 04 (hemma) F-04


      12:00
    • 12:00

      Lucksta IF F08/09 (borta) F09/10


      14:00
    • 12:30

      Indal/Kovland Blå (borta) F08


      14:30
    • 14:00

      Västerås BK 30 (hemma) F19


      16:00
    • 16:30

      Träning Elitettan


      18:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Söråkers FF F 04-06 (borta) F05/06


      12:00
    • 12:00

      Matfors IF F10 vit (borta) F09/10


      14:00
    • 12:30

      Sundsvalls FF F07 Blå (hemma) F07


      14:30
    • 13:30

      Mallbackens IF Sunne (borta) Elitettan


      15:30
    • 18:30

      Träning Juniorettan


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor