Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Roslagsbro IF
Välj lag/grupp

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
  • 2Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 3Fre
    • 18:30

      Väddö IF P0809 (borta) P-08/09


      20:30
  • 4Lör
    • 09:45

      Vaksala SK 2 (borta) F-0809


      11:45
    • 11:00

      Rimbo IF P06 (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Hallsta IK 2 (hemma) Herr U


      14:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Almunge IK P09 (borta) P-08/09


      11:30
    • 11:00

      Östhammars SK P10 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Uppsala Vit (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:00

      FC Arlanda (hemma) P-10


      13:00
    • 14:00

      BKV Norrtälje 2 (hemma) Herr A


      16:00
    • 14:00

      Knivsta IK F2010 (hemma) F-10/11


      16:00
    • 14:00

      Match Bkv P-11


      15:30
    • 16:00

      Märsta IK (hemma) P-07


      18:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      IK Sirius FK P05 (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje P08 (borta) P-08/09


      13:00
    • 13:00

      Almunge IK (borta) Herr U


      15:00
  • 12Sön
    • 10:15

      IF VP Uppsala Blå (borta) P-10


      12:15
    • 11:00

      Films SK/IFK D-Ö P10/11 Blå (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Rimbo IF F10 (borta) F-10/11


      13:00
    • 14:30

      Vaksala SK Svart (borta) P-07


      16:30
    • 16:45

      Dalkurd FF U16 (borta) P-04/05


      18:45
    • 18:00

      Vaksala SK 2 (borta) Herr A


      20:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 11:00

      Rimbo IF P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Bussresa till Storvreta Flickjuniorer


      20:00
    • 12:00

      Riala GoIF 2 (hemma) Herr U


      14:00
    • 14:00

      Storvreta IK J (borta) Flickjuniorer


      16:00
    • 14:00

      Gamla Upsala SK (hemma) P-08/09


      15:30
  • 19Sön
    • 11:00

      Danmarks IF P2010 Röd (hemma) P-10


      13:00
    • 13:15

      Sigtuna IF FK P09 Blå (borta) P-08/09


      15:15
    • 14:00

      Riala GoIF (hemma) F-10/11


      16:00
    • 14:30

      Märsta IK (borta) P-06


      16:30
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning PF-12/13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-08/09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Gräsö Norrskedika IF (hemma) P-08/09


      19:30
    • 19:20

      Träning P-04/05


      21:15
    • 19:30

      Persien FC (hemma) Herr A


      21:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Väddö IF P1011 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Grisslehamns SK (borta) Herr U


      13:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:00

      Knivsta (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Match P-11


      12:30
    • 12:00

      Gamla Upsala SK J (hemma) Flickjuniorer


      14:00
    • 14:00

      Rasbo IK (hemma) F-0809


      16:00
    • 15:30

      Riala GoIF (borta) P-10


      17:30
    • 16:00

      Bälinge IF P17 (borta) P-04/05


      18:00
  • 26Sön
    • 14:00

      SK Wigör F10/11 (borta) F-10/11


      16:00
    • 15:00

      Rö IK (borta) Herr A


      17:00
    • 15:30

      Håbo FF (borta) P-04/05


      17:30
    • 16:00

      Riala GoIF P07 (borta) P-07


      18:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 29Ons
  • 30Tor