Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Roslagsbro IF
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch Bkv P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 4Fre
    • 18:00

      Fanna BK (hemma) P-08/09


      19:15
    • 19:30

      Dalkurd FF U16 (hemma) P-04/05


      21:30
  • 5Lör
    • 11:00

      Olands FF P06 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      SK Iron (borta) Flickjuniorer


      13:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala Blå (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      SK Wigör P09 (borta) P-08/09


      13:30
    • 13:00

      Films SK/IFK D-Ö P10/11 Blå (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Rimbo IF F10 (hemma) F-10/11


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Hallsta Herr A


      17:00
    • 17:00

      Sunnersta AIF (hemma) P-04/05


      19:00
  • 6Sön
    • Heldag

      Nationaldagscupen P-10

    • 09:30

      Nationaldagscupen Roslagsbro IF


      17:00
    • 11:00

      Österlövsta FF/Karlholms GoIF (borta) F-0809


      13:00
    • 11:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning Herr U


      14:00
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 11:00

      Märsta IK (hemma) P-06


      12:00
      Vårlyckan - Konstgräs
      Serie: Träningsmatcher 2021
      Samlingsinfo: Vårlyckan
      Samlingstid: 10:00
      Resultat och referat
    • 11:45

      Danmarks IF P2010 Röd (borta) P-10


      13:45
    • 12:00

      Storvreta IK J (hemma) Flickjuniorer


      14:00
    • 14:00

      Films SK/IFK D-Ö F08 (hemma) F-0809


      16:00
    • 15:45

      Riala GoIF (borta) F-10/11


      17:45
    • 18:00

      Match borta mot Kåre Herr U


      20:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Rimbo IF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Sigtuna IF FK P09 Blå (hemma) P-08/09


      12:30
    • 15:45

      FC Arlanda U16 (borta) P-04/05


      17:45
    • 16:00

      Vaksala SK (borta) P-04/05


      18:00
    • 16:00

      Gräsö Norrskedika IF P13 (borta) P-08/09


      18:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träningsmatch RIF - Rådmansö SK Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-10/11


      20:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 18Fre
    • 19:00

      Bälinge IF P17 (hemma) P-04/05


      21:00
    • 19:45

      IK Sirius FK P05 (borta) P-04/05


      21:45
  • 19Lör
    • 10:15

      IF VP Uppsala Blå (borta) P-08/09


      12:15
    • 11:00

      Riala GoIF P07 (hemma) P-07


      13:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning P-11


      11:30
    • 11:00

      Väddö IF P1011 (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Rif p 17 - Bälinge P-04/05


      13:00
    • 12:00

      Gamla Upsala SK J (borta) Flickjuniorer


      14:00
    • 13:00

      Riala GoIF (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      SK Wigör F10/11 (hemma) F-10/11


      16:00
    • 14:00

      Viggbyholms IK (borta) P-08/09


      15:30
    • 14:30

      FC Arlanda U16 (hemma) P-04/05


      16:30
    • 18:00

      Rasbo IK (borta) F-0809


      20:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning PF-14


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 11:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Fanna BK (borta) P-04/05


      15:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:45

      FC Arlanda 2 (borta) Herr A


      21:45
  • 30Ons