Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Roslagsbro IF
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 10:00

      IF VP Uppsala Blå (borta) P-0809


      12:00
    • 11:00

      Vaksala SK Svart (hemma) F-0809


      13:00
    • 12:00

      Knivsta IK Vit (borta) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Gimo IF FK (hemma) F-05


      14:00
    • 13:00

      Sunnersta AIF (borta) P-04/05


      14:00
    • 14:30

      IK Brage (hemma) U19


      16:30
  • 6Sön
    • 11:00

      Märsta IK P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Rosersbergs IK P10/11 (borta) P-10


      13:30
    • 12:00

      Vattholma IF (hemma) Herr A


      14:00
    • 13:00

      Rimbo IF P09 (hemma) P-0809


      15:00
    • 14:15

      Gräsö Norrskedika IF 2 (borta) Herr U


      16:15
    • 14:30

      Rimbo IF F06/07 (hemma) F-06/07


      16:30
    • 15:00

      IFK Uppsala Vit (hemma) P-0809


      17:00
    • 17:00

      Sigtuna IF FK YJ (borta) P-04/05


      18:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • Heldag

      Träning P-11

  • 12Lör
    • Heldag

      Träning P-11

    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-0809


      13:00
    • 12:00

      Unik FK (hemma) P-04/05


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Rimbo IF PF-12/13


      14:00
    • 17:00

      Knivsta IK Vit (borta) P-07


      19:00
  • 13Sön
    • Heldag

      Träning P-11

    • 13:00

      SK Wigör P10 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      Harg-Östhammar FF 2 (hemma) Herr U


      16:00
    • 14:00

      Hallsta IK 06 (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      IK Hinden (borta) Herr A


      17:00
    • 16:00

      BKV Norrtälje Röd (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      IK Sirius FK P05 (hemma) P-04/05


      18:00
  • 14Mån
    v.38
    • Heldag

      Träning P-11

    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 15Tis
    • Heldag

      Träning P-11

    • 17:00

      Match hemma mot Almunge P-10


      19:00
    • 17:00

      Almunge IK FP10 (hemma) P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • Heldag

      Träning P-11

    • 19:30

      Storvreta IK (hemma) Herr A


      21:30
  • 19Lör
    • Heldag

      Träning P-11

    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:00

      BKV Norrtälje P09 Röd (hemma) P-0809


      13:00
    • 12:00

      Östhammars SK Röd (hemma) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      IK Sirius FK P09S 2 (hemma) P-0809


      15:00
    • 15:00

      Östhammars SK (borta) P-06


      16:00
    • 15:15

      Danmarks IF F08 (borta) F-0809


      17:15
    • 17:00

      Fenix FK (borta) P-04/05


      18:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Träning P-11

    • 10:00

      Danmarks IF P09 Svart (borta) P-0809


      12:00
    • 11:00

      Rimbo IF F10 (hemma) F-10/11


      13:00
    • 11:00

      Riala GoIF P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      Funbo IF P10 (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      IK Sirius FK (borta) P-04/05


      14:00
    • 13:00

      Rasbo IK 2 (borta) Herr U


      15:00
    • 16:00

      BKV Norrtälje Gul (borta) P-10


      18:00
  • 21Mån
    v.39
    • Heldag

      Träning P-11

    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 22Tis
    • Heldag

      Träning P-11

    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 12:00

      Håbo FF P05 (hemma) P-04/05


      13:00
    • 12:30

      BKV Norrtälje P09 Blå (hemma) P-0809


      14:30
    • 14:30

      Rosersbergs IK P13 (borta) P-07


      16:30
    • 16:00

      Sunnersta AIF F06 (borta) F-06/07


      18:00
  • 27Sön
    • 10:00

      IF VP Uppsala Orange (borta) P-0809


      12:00
    • 10:00

      Vaksala SK Gul 2 (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Rimbo IF P10 (hemma) P-10


      12:30
    • 10:30

      Riala GoIF F 10-11 (borta) F-10/11


      12:30
    • 11:00

      Grisslehamns SK (hemma) Herr U


      13:00
    • 12:00

      Vaksala SK Gul (borta) F-06/07


      14:00
    • 13:00

      Gimo IF FK (borta) Herr A


      15:00
    • 13:30

      IK Sirius FK P09S 1 (borta) P-0809


      15:30
    • 14:00

      Upsala IF (hemma) P-04/05


      15:00
  • 28Mån
    v.40
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning PF-12/13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00