Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Roslagsbro IF

Följ

Roslagsbro IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
    • 13:00

      Träningsmatch P-04/05


      17:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning Herr U


      12:00
    • 14:00

      Vallentuna BK (borta) U19


      16:00
    • 19:00

      Träning P-04/05


      20:45
  • 3Mån
    v.32
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
      Vårlyckan C-plan
    • 19:00

      Träning F-03/05


      20:45
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:00

      Lohärads IF (hemma) Herr A


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning Herr U


      21:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:30

      FC Arlanda (borta) P-04/05


      12:30
    • 11:00

      Sigtuna IF FK F08/09 (hemma) F-0809


      13:00
    • 12:00

      Unik FK (hemma) F-03/05


      14:00
  • 9Sön
    • 08:00

      Vänskapsturnering F-03/05


      16:15
    • 10:30

      IFK Viksjö (hemma) P-0809


      14:15
    • 12:00

      Skuttunge SK (hemma) Herr A


      14:00
    • 13:00

      IFK Stocksund (borta) U19


      15:00
    • 14:00

      Väddö IF (hemma) Herr U


      16:00
  • 10Mån
    v.33
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr U


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 14Fre
    • 19:00

      RIF P04-Sirius FK P-04/05


      21:00
  • 15Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:00

      RIF P05-Unik FK P15 P-04/05


      12:45
    • 13:00

      Unik FK P09 1 (hemma) P-0809


      15:00
    • 13:15

      Gränby FK (borta) P-0809


      15:15
    • 14:00

      Enköpings SK UK F05 (borta) F-03/05


      16:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Danmarks IF P09 Vit (borta) P-0809


      12:00
    • 11:00

      BKV Norrtälje Svart (hemma) P-10


      13:00
    • 11:00

      Alsike IF F10 Gul (hemma) F-10/11


      13:00
    • 13:00

      Märsta IK Gul (hemma) P-10


      15:00
    • 13:00

      Tierps IF P14 (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Gräsö Norrskedika IF (borta) Herr A


      15:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P07E 2 (hemma) P-07


      16:00
    • 14:30

      Älta IF (hemma) U19


      16:30
    • 15:00

      Almo BK (borta) Herr U


      17:00
    • 15:00

      SK Wigör F08/09 (borta) F-0809


      17:00
    • 16:30

      Fanna BK F06 Svart (hemma) F-06/07


      18:30
  • 17Mån
    v.34
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03/05


      20:45
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:00

      Riala GoIF F08-09 (hemma) F-0809


      13:00
    • 12:00

      Knivsta IK Svart (borta) P-10


      14:00
    • 12:30

      Danmarks IF P09 Röd (hemma) P-0809


      14:30
    • 14:00

      Sandvikens IF (hemma) U19


      16:00
    • 14:30

      Knivsta IK Vit (borta) P-10


      16:30
  • 23Sön
    • 10:30

      IK Fyris P09 (hemma) P-0809


      12:30
    • 11:30

      Vaksala SK F05/06 (hemma) F-03/05


      13:30
    • 12:00

      Olands FF (borta) Herr U


      14:00
    • 13:30

      Bälinge IF F06 (hemma) F-06/07


      15:30
    • 14:00

      Börje SK (hemma) Herr A


      16:00
    • 15:00

      Upsala IF P09 Vit Vit (hemma) P-0809


      17:00
    • 16:00

      Olands FF P06 (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Häverödals SK F10/11 (borta) F-10/11


      18:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03/05


      20:45
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:45

      Knarrbacken FC Vit (borta) P-07


      19:45
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-14/15


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning F-0809


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 28Fre
    • 19:30

      Upsala IF (borta) Herr A


      21:30
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning P-11


      10:30
    • 11:00

      SK Wigör F10/11 (hemma) F-10/11


      13:00
    • 12:30

      FC Gute (borta) U19


      14:30
    • 13:00

      Rosersbergs IK F12 (borta) F-0809


      15:00
    • 14:00

      Örsundsbro IF (borta) F-03/05


      16:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Sunnersta AIF P09 Vit (borta) P-0809


      12:00
    • 10:15

      Dalkurd/UIF (borta) F-06/07


      12:15
    • 11:00

      Rimbo IF P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF P09 Svart (borta) P-0809


      14:00
    • 13:00

      IFK Uppsala Blå (borta) P-0809


      15:00
    • 13:00

      Sigtuna IF FK P10 Blå (hemma) P-10


      15:00
    • 14:00

      Films SK (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      IF Ferro (hemma) Herr U


      16:00
    • 15:00

      Almunge IK FP10 (hemma) P-10


      17:00
  • 31Mån
    v.36
    • 17:45

      Träning P-0809


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-03/05


      20:45
    • 19:00

      Träning F-06/07


      20:45
    • 19:10

      Träning P-04/05


      21:00