Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Råtorps IK

Följ

Råtorps IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2021

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.30
  • 2Mån
    v.31
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08/09


      20:30
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:50

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      IK Arvika Fotboll (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      FBK Karlstad 2 (borta) Herrlaget


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 5Tor
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:20

      Träning Dam


      21:00
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 19:00

      Gunnarskog IK (borta) Dam


      21:00
  • 7Lör
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 13:00

      IFK Skoghall vit (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Värmlandsbro SK U (borta) Herrlaget


      15:00
    • 13:00

      Immetorps BK (hemma) Herrlaget


      15:00
    • 16:00

      IK Arvika Fotboll (hemma) Dam


      18:00
  • 8Sön
    • 11:00

      Forshaga IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Match borta mot Edsvalla/Nor F-08/09


      13:00
    • 15:00

      IK Arvika Fotboll röd (borta) P-07


      17:00
    • 17:00

      RIK P04 - Hertzöga BK P-04


      20:00
  • 9Mån
    v.32
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 17:45

      Match P10 RIK - Skoghall P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08/09


      20:30
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Match mot FBK KD P-11


      19:00
    • 17:50

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:50

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:20

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      IK Arvika Fotboll (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Utlämning Matchställ P-13


      19:15
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
  • 12Tor
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:20

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Norrstrands IF röd (hemma) P-08


      21:30
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
  • 14Lör
    • 10:00

      FBK Karlstad röd (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Match mot Qbik hemma F-08/09


      13:00
    • 14:30

      Hertzöga BK grön (hemma) P-08


      16:30
    • 15:00

      QBIK (borta) Dam


      17:00
    • 15:00

      Borgviks IF (borta) Herrlaget


      17:00
  • 15Sön
    • 10:10

      Poolspel 1 av 3 (Torsby) P-13


      13:30
    • 11:00

      Årjängs IF (hemma) Dam


      13:00
    • 11:00

      Hertzöga BK grön (hemma) P-09


      13:00
    • 13:15

      Östra Deje IK grön (hemma) F-12


      15:15
    • 13:15

      Östra Deje IK vit (hemma) F-12


      15:15
    • 13:30

      Match mot IFK Skoghall vit P-11


      15:00
    • 14:15

      Östra Deje IK vit (borta) F-12


      16:15
    • 14:15

      Östra Deje IK grön (borta) F-12


      16:15
    • 15:15

      IF Karlstad Fotboll 5 (hemma) P-12


      17:15
    • 15:15

      Match KBK P-12


      16:15
    • 15:30

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) F-11


      17:30
    • 16:00

      Match P11 Kil-RIK P-10


      18:00
    • 16:15

      IF Karlstad Fotboll 4 (hemma) P-12


      18:15
    • 16:30

      Match Råtorp Blå - If Karlstad 4 P-12


      17:30
    • 17:00

      Karlskoga IF (borta) Herrlaget


      19:00
    • 18:00

      FBK Karlstad vit (borta) P-08


      20:00
  • 16Mån
    v.33
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Styrelsemöte Styrelsen


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08/09


      20:30
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:50

      Träning P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F/P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Säffle SK (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Kronans FK U (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
  • 19Tor
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 18:30

      Skattkärrs IF (borta) F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:20

      Träning Dam


      21:00
    • 19:30

      Spelarmöte F-07


      20:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Carlstad FC (hemma) Herrlaget


      20:00
    • 18:00

      IFK Skoghall DF blå (hemma) F-07


      20:00
  • 21Lör
    • 15:00

      Skattkärrs IF (hemma) Herrlaget


      17:00
    • 17:30

      Kronans FK (hemma) Dam


      19:30
  • 22Sön
    • 11:00

      Kronans FK U (hemma) Dam


      13:00
    • 11:00

      IF Karlstad Fotboll 1 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      QBIK vit (borta) F-11


      13:00
    • 13:00

      IK Arvika Fotboll blå (borta) P-08


      15:00
    • 14:30

      Match mot Kils AIK P-11


      15:45
    • 15:00

      Match P10 Norrstrand -Rik P-10


      17:00
    • 15:00

      Match borta mot Hertzöga på Ilanda F-08/09


      16:30
  • 23Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08/09


      20:30
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:50

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:30
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F/P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Norrstrands IF (hemma) Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning Herrlaget


      21:00
  • 26Tor
    • 16:50

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlaget


      19:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:20

      Träning Dam


      21:00
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      IFK Sunne (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Hertzöga BK grön (hemma) F-07


      20:00
    • 18:30

      Nor/Slottsbron (borta) Dam


      20:30
  • 28Lör
    • 10:00

      Östra Deje IK vit (hemma) F-11


      12:00
    • 11:00

      Nolgårds IK (hemma) Herrlaget


      13:00
    • 11:00

      Östra Deje IK (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Poolspel 2 av 3 (Forshaga - Ängevi) P-13


      14:00
    • 11:00

      Match Forshaga P-12


      12:00
    • 11:00

      Match Forshaga P-12


      12:00
    • 12:00

      Karlskoga SK (borta) Herrlaget


      14:00
    • 12:30

      Match Forshaga P-12


      13:30
    • 12:30

      Match Forshaga P-12


      13:30
    • 13:30

      Åmotfors IF (hemma) P-08


      15:30
    • 15:00

      Hertzöga BK 2 (borta) Dam


      17:00
    • 16:00

      IF Karlstad Fotboll 3 (borta) P-09


      18:00
  • 29Sön
    • 11:00

      Råda IK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Match P10 RIK - Hertzöga P-10


      13:00
    • 13:00

      Match mot Östra Deje hemma F-08/09


      14:30
  • 30Mån
    v.35
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 17:20

      Träning Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08/09


      20:30
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:50

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Nykroppa - RIK P04 P-04


      21:00
    • 19:00

      QBIK (borta) F-07


      21:00