Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pixbo Wallenstam IBF

Följ

Pixbo Wallenstam IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
    • 17:45

      Träning P08


      19:30
    • 19:15

      Träning F08


      20:45
    • 19:15

      Stenungsunds IBK F05 (hemma) F06


      21:15
    • 19:30

      Träning P07


      21:00

    • 21:00
      Mölnlycke Idrottshall - B
      Samlingstid: 19:30
      Anteckning: Ingen fys ute
    • 19:40

      Den flyttade matchen mot Lindome HJ P07


      20:40
    • 20:45

      Träning Herrakademi


      22:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:45

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning Damakademi


      18:30
    • 18:15

      Lindås Rasta IBK P08 (borta) P09


      19:30
    • 20:00

      Lindome IBK (borta) Herrakademi


      22:00
  • 4Lör
    • 10:30

      Floda IBK F08-09 (hemma) F09


      12:30
    • 11:40

      Kärra IBK F07 Röd (hemma) F07


      13:40
    • 12:50

      Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar (borta) P07


      14:50
    • 15:15

      Olofströms IBK (hemma) Herrar Div 1


      17:15
    • 15:15

      Sargvakt Div 1 Herrakademi


      17:15
    • 15:30

      FBC Lerum F08 (borta) F08


      17:30
    • 15:40

      Ale IBF F08/09 vit (borta) F09


      17:40
  • 5Sön
    • 12:40

      FBC Vinga P06 (borta) P07


      14:40
    • 13:45

      FBC Lerum D2 (hemma) Damakademi


      15:45
    • 14:10

      Lindome IBK F06/07 (borta) F07


      16:10
    • 15:45

      Utbynäs SK H6 (hemma) Herrar Div 6


      17:45
    • 16:30

      Träning P09


      17:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Rödrävar (borta) P07


      19:45
    • 18:00

      Floda IBK H3 (borta) Herrar Div 3


      20:00
    • 18:15

      Träning P08


      20:00
    • 18:45

      Träning med P08 P09


      20:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:20

      IBF Älvstranden DJ (borta) F06


      21:20
  • 6Mån
    v.49
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:45

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning Damakademi


      18:30
    • 19:00

      Myggenäs IBK H3 (hemma) Herrar Div 3


      21:00
    • 19:00

      Träslövsläge IF F05/06 (borta) F06


      21:00
    • 19:30

      Dingle AIK P05 (borta) P07


      21:30
  • 11Lör
    • 11:20

      IBK Bergum DJ (hemma) F07


      13:20
    • 11:40

      [UTGÅR] IBK Kungälv P08 (hemma) P09


      19:00
    • 12:00

      Lindome IBK F08/09 (borta) F08


      13:00
    • 12:30

      Myggenäs IBK H6 (borta) Herrar Div 6


      14:30
    • 12:50

      Eken IBK P08 (hemma) P09


      14:00
    • 13:45

      FBC Lerum F09 (borta) F09


      15:45
    • 15:00

      FBC Lerum F07 Röd (borta) F07


      17:00
    • 15:00

      Träning Damakademi


      17:00
    • 15:00

      Träning inför U16 F06


      17:00
    • 16:15

      Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Viträvar (borta) P07


      18:15
  • 12Sön
    • 10:20

      Lindome IBK P08 Grön (borta) P08


      12:20
    • 10:20

      Match med PWP08 P09


      11:45
    • 10:30

      Pixbo Wallenstam IBF HJ (borta) P07


      12:30
    • 10:30

      Match - HJ - Träslövsläge IF HJ Herrar Div 3


      14:00
    • 15:30

      Lindome IBK Utv D2 (borta) Damakademi


      17:30
    • 16:30

      Träning P09


      17:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:15

      Träning P08


      20:00
    • 18:45

      Träning F06


      20:30
    • 18:45

      Träning med P08 P09


      20:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
  • 13Mån
    v.50
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:45

      Träning P07


      18:15
    • 17:00

      Träning Damakademi


      18:30
    • 18:15

      Träning Herrar Div 3


      19:30
    • 18:15

      Träning P06


      19:30
    • 19:00

      Lindås Rasta IBK D2 (hemma) Damakademi


      21:00
    • 19:30

      Pixbo Wallenstam IBF HJ (borta) P07


      21:30
    • 19:30

      Match - HJ - ALE IBF HJ Herrar Div 3


      21:30
  • 18Lör
    • 10:00

      Landvetter IBK F05/06 vit (hemma) F06


      12:00
    • 11:30

      Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar (borta) P07


      13:30
    • 12:00

      Landvetter IBK F09 vit (hemma) F09


      14:00
    • 13:10

      IBK Bergum F07/09 (hemma) F08


      14:20
    • 13:40

      Eken IBK / Mölndals IBF F05-07 (borta) F07


      15:40
    • 14:00

      Lindome IBK (borta) Damakademi


      16:00
    • 19:00

      Standup och gött häng! Herrar Div 3


      22:00
  • 19Sön
    • 09:50

      Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Rödrävar (borta) P07


      11:50
    • 10:30

      Landvetter IBK F09 Blå (borta) F09


      12:30
    • 11:20

      FBC Vinga P08 (borta) P09


      13:00
    • 11:30

      Mölndals IBF (hemma) Herrakademi


      13:30
    • 11:30

      Sargvakt JAS Herrakademi


      13:30
    • 13:10

      Landvetter IBK F07 Blå (borta) F07


      15:10
    • 13:15

      Varla IBK (hemma) Damakademi


      15:15
    • 15:00

      Öckerö IBK H3 (hemma) Herrar Div 3


      17:00
    • 15:50

      Floda IBK P09 (borta) P09


      17:00
    • 16:00

      Intresseanmälan Team building Allsvenskan Damakademi


      19:00
    • 17:00

      Orust IBK H6 (hemma) Herrar Div 6


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
  • 20Mån
    v.51
  • 21Tis
    • 17:45

      Träning Damakademi


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 19:15

      Samträning USM16 / JAS F06


      20:45
    • 19:30

      Träning Damakademi


      20:45
    • 19:30

      Träning P09


      20:45
    • 19:40

      IBF Backadalen HJ Svart (borta) P07


      21:40
  • 22Ons
    • 17:45

      Träning P08


      19:30
    • 19:00

      INSTÄLLD Träning P07


      21:00
    • 19:15

      Träning F08


      20:45
    • 20:45

      Träning Herrakademi


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
  • 27Mån
    v.52
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre