Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Onsala BK F-07

Följ

F-07

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 09:00

      Eskilscupen 2019, 1-4 augusti


      00:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Eskilscupen 2019, 1-4 augusti

    • Heldag

      Eskilscupen 2019

  • 3Lör
    • Heldag

      Eskilscupen 2019, 1-4 augusti

    • Heldag

      Eskilscupen 2019

  • 4Sön
    • 00:00

      Eskilscupen 2019, 1-4 augusti


      17:00
    • Heldag

      Eskilscupen 2019

  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 12:00

      WRY (hemma)


      14:00
    • 16:00

      Lerkil IF Röd (hemma)


      18:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 16Fre
    • 18:30

      Frillesås FF vit (borta)


      20:00
  • 17Lör
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:30

      HGH FC (borta)


      12:30
      Gullevi IP
      Serie: Div. 10 Flickor (12 år) Gr B Höst
      Samlingsinfo: Oskarsberg pendelparkering
      Samlingstid: 09:30
      Anteckning: Hej,
      Skickar nu ut kallelse till grupp röd och gul som skall spela borta mot HGH FC. Gullevi IP.
      Spelare kommer ombytta till samling i matchställ och tar med fotbollsskor, benskydd samt vattenflaska.
      Samling Oscarsberg 9:30.
      Vid frågor kontakta Jonas 0708 747781 eller Anders 070 279 79 04.
      Mvh Ledarna
      Resultat och referat
  • 25Sön
    • 12:00

      Träslövsläge IF (hemma)


      13:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning


      18:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 11:00

      Derome/Åskloster (borta)


      12:00
    • 13:00

      Grindslanten Dam Onsala BK/Jitex Mölndal BK


      15:00