Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Nykvarns SK

Följ

Nykvarns SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Nykvarns SK
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 17:00

      Träning F 2010


      18:30
    • 19:00

      Stigtomta IF (borta) P 2006


      21:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Träningsmatch F 2012 / 2013


      16:00
    • 09:00

      Träning P 2015


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:00

      IFK Mariefred P-11 (borta) P 2010


      11:00
    • 10:00

      DFK Värmbol 09/10 (borta) F 2010


      12:00
    • 10:00

      Träning P 2013


      11:00
    • 10:00

      Torshälla-Nyby IS P-09 Svart (borta) P 2009


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch F 2011


      12:00
    • 10:30

      Järna SK P08 (borta) P 2008


      12:30
    • 10:45

      Träningsmatch - Pershagens SK P 2011


      12:00
    • 11:00

      Träning P 2011


      12:00
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs P07 (borta) P 2007


      13:00
    • 13:30

      Träning P 10/11 BA


      15:30
    • 14:00

      Harg (hemma) F 2006


      16:30
    • 16:00

      Gillberga-Lista IF (borta) Herr A


      18:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning P 2016


      10:00
    • 09:30

      Träningsmatch F 2011


      11:30
    • 10:00

      Stallarholmens SK F/P-08/09 (borta) P 2009


      12:00
    • 10:00

      Träning F 2016


      11:00
    • 10:00

      Träning F 2014 / 2015


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P 2012


      11:30
    • 11:15

      Matchvärd NSK F10 - Skogstorps GOIF F 2010


      14:00
    • 12:00

      Järna SK U (borta) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 12:15

      Skogstorps GOIF F 2010 (hemma) F 2010


      14:15
    • 13:00

      Matchvärd NSK 09-Åker F 2010


      15:30
    • 13:50

      Skogstorps GOIF F06 (hemma) F 2006


      15:50
    • 14:00

      Åkers IF F09-10 (hemma) F 2010


      16:00
    • 15:45

      Assyriska FF 06 (hemma) P 2006


      17:45
    • 15:45

      Syrianska FC P2011 Röd (hemma) P 2010


      17:45
    • 17:45

      Katrineholms SK FK P 07 Svart (hemma) P 2007


      19:45
    • 17:45

      Trosa-Vagnhärad SK P-07 (hemma) P 2007


      19:45
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 17:00

      Träning F 2010


      18:30
    • 19:00

      IFK Mariefred P07 (hemma) P 2007


      21:00
    • 19:00

      Eskilstuna FC (hemma) Herr A


      21:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning P 2015


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:45

      Träning F 2012 / 2013


      11:00
    • 10:00

      Träning P 2013


      11:00
    • 10:00

      Enhörna IF P10/11 Gul (borta) P 2010


      12:00
    • 10:15

      IFK Nyköping P06 blå (hemma) P 2006


      12:15
    • 11:00

      Träning F 2011


      12:00
    • 11:30

      Syrianska FC P2006 Gul (borta) P 2006


      13:30
    • 12:00

      Nyköpings BIS P07 (borta) P 2007


      14:00
    • 12:15

      Oxelösunds IK P-07 (hemma) P 2007


      14:15
    • 13:20

      Gnesta FF F05/ TVSK (hemma) F 2006


      15:20
    • 13:30

      Träning P 10/11 BA


      15:30
    • 14:30

      Matchvärd NSK 09-Jäder IF 09/10 F 2010


      17:00
    • 15:30

      Jäders IF 09/10 (hemma) F 2010


      17:30
    • 15:30

      BK Sport P 08 svart (hemma) P 2008


      17:30
    • 16:30

      Assyriska FF U17 (borta) Juniorlag Herrar


      18:30
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning P 2016


      10:00
    • 09:00

      Motionsbingo förmiddag P 2013


      11:00
    • 10:00

      Träning F 2014 / 2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F 2016


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch(er) mot Eskilstuna P 2011


      12:00
    • 10:30

      Träning P 2012


      12:00
    • 11:00

      Motionsbingo eftermiddag P 2013


      13:00
    • 11:30

      Träning F 10/11 BA


      12:30
    • 12:20

      DFK Värmbol 06/07/08 (hemma) F 2006


      14:20
    • 14:15

      Södertälje FK P2008 Svart (hemma) P 2008


      16:15
    • 15:00

      Matchvärd NSK 09-IK Viljan F09 F 2010


      17:30
    • 16:00

      IK Viljan Strängnäs F09 Blå (hemma) F 2010


      18:00
    • 16:30

      Södertälje FK P2009 Svart (borta) P 2009


      18:30
    • 18:00

      FC Kringlan (hemma) U-lag Herrar


      20:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2015


      10:00
    • 09:45

      Träning F 2012 / 2013


      11:00
    • 10:00

      Träning P 2013


      11:00
    • 10:30

      IFK Mariefred P10 Vit (hemma) P 2010


      12:30
    • 11:00

      Hällbybrunns IF (borta) F 2010


      13:00
    • 11:00

      Träning P 2011


      12:00
    • 11:00

      IK Tun (borta) F 2006


      13:00
    • 11:00

      Assyriska FF P08 VIT (borta) P 2008


      13:00
    • 11:00

      Träning F 2011


      12:00
    • 12:15

      Nyköpings BIS P06 (hemma) P 2006


      14:15
    • 13:00

      DFK Värmbol 09/10 (borta) F 2010


      15:00
    • 13:30

      Träning P 10/11 BA


      15:30
    • 14:00

      IFK Mariefred P08 (borta) P 2008


      16:00
    • 14:00

      Tystberga GIF (borta) Herr A


      16:00
    • 14:00

      IK Tun P07 Vit (borta) P 2007


      16:00
    • 14:15

      Nyköpings BIS P08 (hemma) P 2007


      16:15
    • 14:15

      Skogstorps GOIF P09 grön (hemma) P 2009


      16:15
    • 16:15

      Pershagens SK P10 (hemma) P 2009


      18:15
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning P 2016


      10:00
    • 09:00

      Motionsbingo förmiddag P 2013


      11:00
    • 10:00

      Träning F 2014 / 2015


      11:00
    • 10:00

      Träning F 2016


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch Södertälje FK P 2012


      12:00
    • 11:00

      Motionsbingo eftermiddag P 2013


      13:00
    • 11:00

      Nyköpings BIS P07 (borta) P 2006


      13:00
    • 11:15

      Matchvärd NSK-Eskilstuna Södra F 2010


      14:00
    • 11:30

      Träning F 10/11 BA


      12:30
    • 12:00

      Match grp 1 P 2013


      13:00
    • 12:15

      Eskilstuna Södra FF (hemma) F 2010


      14:15
    • 12:30

      Träningsmatch F 2011


      13:30
    • 13:00

      Match grp 2 P 2013


      14:00
    • 13:00

      Nya Södertälje KFF (borta) U-lag Herrar


      15:00
    • 17:00

      IK Viljan Strängnäs U19 (borta) Juniorlag Herrar


      19:00
  • 21Mån
    v.39
    • 16:30

      Träning F 2011


      18:00
    • 16:40

      Träning P 2009


      18:30
    • 17:00

      Träning P 2008


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch mot Grödinge P 2010


      18:30
    • 17:45

      Träning F 2006


      19:30
    • 18:30

      Träning P 2006


      20:00
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 16:50

      Träning P 2007


      18:40
    • 17:00

      Träning F 2010


      18:30
    • 19:00

      Skogstorps GoIF (hemma) Herr A


      21:00
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P 2014


      10:00
    • 09:00

      Träning P 2015


      10:00
    • 09:45

      Träning F 2012 / 2013


      11:00
    • 10:00

      Träning P 2013


      11:00
    • 11:00

      Träning P 2011


      12:00
    • 11:00

      Hällbybrunns IF (hemma) P 2007


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch F 2011


      12:00
    • 11:30

      Eskilstuna City FK P09 Randig (borta) P 2009


      13:30
    • 12:15

      IFK Eskilstuna P08 blå (hemma) P 2008


      14:15
    • 13:00

      Enhörna IF F05/06 (hemma) F 2006


      15:00
    • 13:30

      Träning P 10/11 BA


      15:30
    • 14:45

      Matchvärd NSK F10 - DFK VärmbolGOIF F 2010


      17:30
    • 15:15

      Flens IF P-07 (hemma) P 2007


      17:15
    • 15:45

      DFK Värmbol 10/11 (hemma) F 2010


      17:45
  • 27Sön
    • 09:00

      Motionsbingo förmiddag P 2013


      11:00
    • 10:00

      Träning F 2016


      11:00
    • 10:00

      Pershagens SK P10 (borta) P 2010


      12:00
    • 10:30

      Träning FP 2013 / 2014


      11:30
    • 10:30

      Träning P 2012


      12:00
    • 11:00

      Avslutning P 2016


      12:00
    • 11:00

      Motionsbingo eftermiddag P 2013


      13:00
    • 11:00

      IK Viljan Strängnäs P09 Vit (borta) P 2009


      13:00
    • 11:30

      Träning F 10/11 BA


      12:30
    • 12:30

      Assyriska FF Svart (borta) P 2007


      14:30
    • 14:50

      Eskilstuna United DFF F06 (hemma) F 2006


      16:50
    • 16:45

      Hargs BK P 06 (hemma) P 2006


      18:45
    • 19:00

      IFK Mariefred P03 P02/03 (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons