Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om New Mill Indians SK

Följ

New Mill Indians SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
New Mill Indians SK
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning F 13


      17:30
    • 17:00

      Träning F 07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning F 14


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning med A-laget F 05/06


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 15:30

      Träning F 07/08


      17:00
    • 17:00

      Mys med laget F 05/06


      20:30
    • 18:00

      Matchvärd F 07/08


      21:00
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF F08 Vit (hemma) F 07/08


      21:00
  • 5Lör
    • 10:00

      Lagfest / Teambuilding F 11/12


      14:00
    • 10:00

      Eskilstuna United DFF F06 (borta) F 05/06


      12:00
    • 12:30

      Matchvärd F 07/08


      15:30
    • 13:30

      Enhörna IF-07/08 (hemma) F 07/08


      15:30
    • 14:15

      Matchvärd F 07/08


      17:15
    • 15:15

      IK Viljan Strängnäs F07/08 (hemma) F 07/08


      17:15
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning F 15


      10:00
    • 11:30

      Trosa-Vagnhärad SK/Gnesta FF (hemma) A-lag


      13:30
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning F 13


      17:30
    • 17:00

      Träning F 07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning F 14


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 11:15

      Matchvärd F 07/08


      14:15
    • 12:15

      Kvicksunds SK F08 (hemma) F 07/08


      14:15
    • 13:00

      Syrianska FC F2007 (borta) F 07/08


      15:00
    • 14:15

      Nyköpings BIS F0910 (hemma) F 09/10


      16:15
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning F 15


      10:00
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs U (hemma) A-lag


      16:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning F 07/08


      18:30
    • 18:00

      Hällbybrunns IF svart (borta) F 07/08


      20:00
    • 19:00

      Nykvarns SK F 06 (hemma) F 05/06


      21:00
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning F 13


      17:30
    • 17:00

      Träning F 07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning F 14


      18:30
    • 17:45

      Match F 09/10


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Enhörna IF F-08/09 (borta) F 07/08


      12:00
    • 10:15

      IK Viljan Strängnäs F07 (hemma) F 07/08


      12:15
    • 15:00

      IK Viljan Strängnäs F06 (borta) F 05/06


      17:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning F 15


      10:00
    • 13:00

      Stigtomta IF/IK Tun (borta) A-lag


      15:00
      Stigtomta IP
      Serie: Division 4 Dam Sydöstra
      Samlingstid: 11:00
      Resultat och referat
    • 14:00

      Nyköpings BIS F0910 (borta) F 09/10


      16:00
    • 15:00

      Oxelösunds IK F07/08 (borta) F 07/08


      17:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 08:30

      Matchvärd F 07/08


      11:30
    • 09:30

      IK Tun (hemma) F 07/08


      11:30
    • 09:30

      IK Viljan Strängnäs F09 Vit (hemma) F 09/10


      11:30
    • 10:00

      Match mot Trosa-vagnhärad F 13


      12:00
    • 14:15

      Matchvärd F 07/08


      17:30
    • 15:15

      Eskilstuna United DFF F08 Blå (hemma) F 07/08


      17:15
    • 16:00

      Hällbybrunns IF vit (borta) F 07/08


      18:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning F 15


      10:00
    • 14:00

      Serieavslutning F 07/08


      22:00
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning F 05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F 07/08


      18:30
    • 20:15

      Trosa-Vagnhärad SK/Gnesta FF (hemma) A-lag


      22:15
  • 30Ons
    • 16:30

      Träning F 13


      17:30
    • 17:00

      Träning F 07/08


      18:30
    • 17:30

      Träning F 14


      18:30
    • 20:15

      Gnesta FF F05/ TVSK (hemma) F 05/06


      22:15