Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:45

      IF Väster Svart (borta) P-10


      12:45
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 14:00

      Guldhedens IK Svart (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Bergums IF (hemma) F-10/11


      15:30
  • 4Sön
    • 12:15

      Romelanda UF Gul (hemma) P-09


      14:15
    • 12:15

      Södra Skärgårdens IK Röd (hemma) F-12


      14:15
    • 12:30

      Azalea BK Blå (borta) P-12


      14:30
    • 16:00

      Guldhedens IK Röd (hemma) P-11


      18:20
    • 16:30

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Floda BoIF (borta) A-lag Dam


      19:00
  • 5Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning Damjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning P-Junior


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:20
    • 17:30

      Match (vit) mot Azalea BK vit P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:00

      Match (grön) mot Kållereds SK svart P-13


      19:00
    • 18:00

      Match (blå) mot Kållered SK Gul P-13


      19:00
    • 18:30

      Match (gul) mot Azalea BK orange P-13


      19:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Match (orange) mot IF Väster Orange P-13


      18:30
    • 19:45

      Assyriska BK (hemma) P-Junior


      21:45
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:15

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-11


      12:30
    • 11:15

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-11


      13:15
    • 12:15

      Kode IF Svart (borta) P-09


      13:45
    • 14:00

      Attityd Cup F-10/11


      19:00
    • 15:45

      Hovås Billdal IF 2 (hemma) P-10


      17:45
  • 11Sön
    • 12:15

      Öckerö IF (hemma) Damjunior


      14:15
    • 12:30

      Attityd Cup F-10/11


      17:30
    • 13:00

      Näsets SK Lag Gul (borta) P-09


      14:45
    • 13:00

      Kungsladugårds BK 2 (borta) F-13/14


      14:00
    • 13:00

      Kungsladugårds BK 1 (borta) F-13/14


      14:00
    • 14:00

      Masthuggets BK 1 (hemma) P-12


      16:00
    • 16:30

      Träning P-14


      17:45
    • 17:00

      Ale United Svart (borta) P-Junior


      19:00
  • 12Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:15
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning Damjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning P-Junior


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:20
    • 17:30

      Match (vit) mot Masthuggets BK 1 P-13


      18:30
    • 17:30

      Match (grön) mot Lindome GIF 1 P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Match (orange) mot Älvsborg FF gul P-13


      19:30
    • 18:30

      Match (gul) mot Masthuggets BK 2 P-13


      19:30
    • 20:15

      Ytterby IS (B) (hemma) A-lag Dam


      22:15
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      IF Väster Svart (hemma) F-13/14


      19:00
    • 19:00

      IF Väster Orange (hemma) F-13/14


      20:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-Junior


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 18:00

      Match (blå) mot Lindome GIF 2 P-13


      19:00
    • 19:00

      IFK Hindås (borta) P-Junior


      21:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träningsmatch F-12


      19:30
  • 17Lör
    • 08:00

      Mossens BK (hemma) F-15


      16:00
    • 08:30

      Attityd Cup (vit) P-13


      13:00
    • 09:00

      Mossens BK (hemma) P-15


      12:00
    • 09:00

      Attityd Cup (orange) P-13


      13:30
    • 09:00

      Attityd Cup (grön) P-13


      12:30
    • 09:00

      Attityd Cup (gul) P-13


      13:40
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 12:00

      IF Väster Orange (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      IF Väster Svart (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Attityd Cup (blå) P-13


      17:00
    • 14:15

      IF Mölndal Fotboll (borta) A-lag Herrar


      16:15
    • 14:45

      Mölnlycke IF Vit (hemma) P-09


      16:30
    • 15:45

      Azalea BK Vit (borta) P-10


      17:45
    • 16:15

      IK Zenith (B) (borta) A-lag Dam


      18:15
  • 18Sön
    • 08:00

      Sammandrag P-14


      16:00
    • 10:00

      Lagfotografering Mossens BK Klubbsida


      14:00
    • 10:00

      Lagfotografering P-15


      10:40
    • 10:00

      Lagfotografering F-13/14


      11:00
    • 10:10

      Uppdaterad med tid för Lagfotografering F-15


      10:30
    • 10:30

      Lagfotografering P-13


      11:30
    • 10:40

      Lagfotografering F-10/11


      11:40
    • 11:00

      Lagfotografering F12 F-12


      12:00
    • 11:30

      Lagfotografering P-10


      12:00
    • 12:00

      Masthuggets BK 1 (hemma) F-12


      14:00
    • 12:15

      FOTOGRAFERING Damjunior


      12:45
    • 13:00

      Lagfotografering P-09


      14:00
    • 13:15

      Södra Skärgårdens IK 1 (hemma) P-12


      15:15
    • 15:00

      Kållered SK (hemma) P-09


      16:45
    • 15:00

      Vallens IF (borta) F-10/11


      17:00
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Näsets SK 1 (hemma) F-13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Näsets SK 2 (hemma) F-13/14


      19:30
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Masthuggets BK 1 (borta) P-11


      13:30
      Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
      Serie: Pojkar 2011(11 år) Grupp A Höst
      Samlingstid: 10:50
      Anteckning: Seriematch. Matcherna spelas efter varandra. På fredag skickar jag ut om det blir en eller två matcher för spelarna.
      Resultat och referat
    • 12:15

      Älvsborg FF 1 (hemma) Damjunior


      14:15
    • 12:45

      Masthuggets BK 2 (borta) P-11


      14:45
    • 14:00

      Älvsborg FF Blå (hemma) F-10/11


      16:00
    • 14:15

      Södra Skärgårdens IK (hemma) P-09


      16:00
    • 15:45

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-10


      17:45
    • 17:00

      Match (grön) mot Solängens BK vit P-13


      18:00
    • 17:00

      Match (blå) mot Solängens BK Svart P-13


      18:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Hovås Billdal IF Röd (borta) F-12


      12:00
    • 12:00

      Guldhedens IK PF12 (borta) P-12


      14:00
    • 13:15

      Brämaregårdens FC (borta) P-09


      15:00
    • 16:15

      Lagfotografering P-14 P-14


      16:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:45
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 19:45

      Kode IF (hemma) P-Junior


      21:45
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Match (grön) mot Masthuggets BK 3 P-13


      18:00
    • 18:00

      Match (blå) mot Masthuggets BK 4 P-13


      19:00
    • 18:15

      Hovås Billdal IF 2 (borta) Damjunior


      20:15