Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:00

      Hindås Cup (grön) P-13


      13:00
    • 08:40

      Hindås Cup (orange) P-13


      16:00
    • 08:40

      Hindås Cup (blå) P-13


      15:00
    • 08:40

      Hindås Cup (vit) P-13


      15:00
    • 09:20

      Hindås Cup (gul) P-13


      15:00
    • 11:00

      Integrationssammandraget 4/6 P-11


      15:00
    • 12:00

      BK Bifrost (borta) P-09


      14:00
    • 12:15

      Azalea BK (borta) A-lag Herrar


      14:15
    • 12:15

      Landvetter IF 2003 (hemma) Damjunior


      14:15
    • 14:00

      Dalen/Krokslätts FF (hemma) F-08/F09


      15:30
  • 5Sön
    • 12:00

      Qviding FIF Svart (hemma) P-09


      14:00
    • 15:00

      Hovås Billdal IF Blå (borta) F-12


      17:00
    • 16:15

      Assyriska BK (borta) P-Junior


      18:15
    • 16:30

      Träning P-14


      17:45
  • 6Mån
    v.23
    • 14:30

      Askims IK Svart (borta) P-11


      16:30
    • 15:45

      Askims IK Röd (borta) P-11


      17:45
    • 16:00

      Södra Skärgårdens IK (borta) F-13/14


      17:00
    • 17:00

      Träning P-Junior


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:00

      Match (grön) mot Hovås Billdal IF vit P-13


      19:00
    • 18:00

      Match (blå) mot Hovås Billdal IF orange P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 19:00

      Match (vit) mot Hovås Billdal IF svart P-13


      20:00
    • 19:00

      Match (gul) mot Hovås Billdal IF röd P-13


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 09:00

      Match (grön) mot Hovås Billdal IF svart P-13


      10:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Match (blå) mot Hovås Billdal IF röd P-13


      11:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Landvetter IS Grön (hemma) P-10


      15:00
    • 12:00

      Landvetter IS Blå (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Mossens BK (hemma) F-15


      16:00
    • 12:15

      Eriksbergs IF 2 (borta) P-09


      14:15
    • 13:15

      IF Väster Orange (hemma) P-11


      15:30
    • 13:45

      Eriksbergs IF 2 (borta) F-08/F09


      15:15
    • 14:00

      Älvsborg FF Svart (hemma) F-10/11


      15:30
    • 14:30

      IF Väster Svart (hemma) P-11


      16:30
    • 15:00

      Guldhedens IK (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:30

      BK Häcken Vit (borta) F-10/11


      18:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Sammandrag Majvallen P-14


      00:00
    • 12:00

      IK Kongahälla/Kungälvs FF (hemma) A-lag Dam


      14:00
    • 12:00

      Södra Skärgårdens IK Röd (hemma) F-12


      14:00
    • 12:00

      Guldhedens IK PF12 (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      Match mot Dalen KFF F-13/14


      15:00
    • 16:15

      SKIF Semberija (hemma) P-09


      18:15
  • 13Mån
    v.24
  • 14Tis
    • 19:45

      Lekstorps IF (hemma) P-Junior


      21:45
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Ö-bollen P-10


      00:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:45

      IF Väster Svart (hemma) F-08/F09


      19:45
  • 18Lör
    • Heldag

      Ö-bollen P-10

    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Floda BoIF Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 11:00

      Gunnilse IS (borta) F-10/11


      13:00
    • 14:00

      träningsmatcher mot Gunnared. P-11


      16:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Ö-bollen P-10


      19:00
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 13:45

      Kortedala IF Gul (borta) P-09


      15:45
    • 14:15

      IF Väster svart (hemma) P-Junior


      16:15
    • 16:30

      Träning P-14


      17:45
  • 20Mån
    v.25
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.26
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor