Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 18:00

      Masthuggets BK 1 (borta) F-12


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:00

      Gårda BK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      IK Zenith Vit (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      BK Häcken Vit (hemma) F-10/11


      14:00
    • 13:15

      Landvetter IS Röd (borta) P-09


      14:30
    • 14:30

      Landvetter IS Svart (borta) P-09


      15:45
    • 14:30

      Slottsskogen/Godhem IF 2 (borta) P-10


      16:30
    • 15:45

      Slottsskogen/Godhem IF 1 (borta) P-10


      17:45
  • 6Sön
    • 10:00

      Sammandrag P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 12:00

      IFK Hindås (hemma) F-08/F09


      13:15
    • 13:00

      Kungsladugården (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:15

      Kärra KIF Gul (hemma) F-07


      15:00
    • 15:00

      Majorna FC (borta) P-Junior


      16:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Tölö IF (borta) A-lag/Damjuniorer


      18:00
    • 16:15

      Lekstorps IF (hemma) P-08


      18:15
    • 19:30

      Qviding FIF Vinröd (hemma) F-06


      21:30
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:40

      Matchspel P-13


      19:00
    • 18:00

      Askims IK Svart (borta) P-11


      20:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Ledar-träff Fotbolls-Skolan Mossens BK Klubbsida


      19:30
    • 19:15

      Askims IK Röd (borta) P-11


      21:15
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
      Mossens IP gräs
      Anteckning: OBS!!! Vi tränar på Mossens IP (gräsplanen vid Chalmers)! Benskydd obligatoriska!
    • 17:00

      Träning F-08/F09


      18:15
  • 12Lör
    • 10:00

      Älvsborg FF 1 (hemma) F-06


      12:00
    • 10:00

      IF Väster Orange (borta) F-10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Fässbergs IF Vit (hemma) P-09


      13:15
    • 12:00

      Bergums IF (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Träning FotbollsKul


      13:00
    • 13:15

      Fässbergs IF Lila (hemma) P-09


      14:30
    • 13:15

      Azalea BK Svart (hemma) P-11


      15:15
    • 14:30

      Azalea BK Orange (hemma) P-11


      16:30
    • 14:45

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-10


      16:45
    • 14:45

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-10


      16:45
    • 17:00

      Landvetter IS Gul (borta) P-08


      19:00
    • 17:30

      Lundby IF Grön (hemma) P-06


      19:30
  • 13Sön
    • 10:00

      Träningsmatch P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 12:45

      Masthuggets BK (borta) F-08/F09


      14:00
    • 15:00

      Qviding FIF Vit (borta) F-07


      16:45
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Näsets SK Vinröd (borta) F-06


      19:30
    • 17:30

      Lilla Träslövs FF (borta) A-lag/Damjuniorer


      19:30
  • 14Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning F-10/11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Avslutning med match mot mammorna till Mossens FO8/09 F-08/F09


      18:15
    • 17:00

      Träning P-Junior


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (borta) A-lag Herrar


      19:30
    • 20:00

      Träning A-lag/Damjuniorer


      21:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 19:45

      Askims IK (borta) P-06


      21:45
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-Junior


      18:30
    • 17:30

      Avslutning F-10/11


      19:30
    • 18:30

      Näsets SK Gul (borta) F-12


      20:30
    • 19:30

      Fässberg (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 19Lör
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch mot IF Väster P-08


      13:00
    • 12:00

      Hjuviks AIK (borta) F-10/11


      14:00
    • 12:30

      Träning F-12


      14:00
    • 13:00

      Kode IF (borta) P-Junior


      15:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 11:15

      Stenkullen GoIK (borta) F-07


      13:15
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons