Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 10:30

      Träning F-10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 14:00

      Träning P-09


      16:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
      Guldheden södra (Mossen)
      Anteckning: Viktigt att komma i tid. Meddela om ni inte kommer. Ha med vattenflaska och kläder efter väder.
      Tänk på att hålla avstånd och dela inte vattenflaska.
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      BK Häcken Svart (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Hönö IS (borta) F-10/11


      14:00
    • 12:30

      Kållered SK Vit (borta) P-09


      14:00
    • 13:15

      Älvsborg FF Blå (hemma) P-10


      15:15
    • 13:15

      Älvsborg FF Svart (hemma) P-10


      15:15
    • 14:00

      Kållered SK grön (borta) P-09


      15:30
    • 15:00

      IFK Björkö (borta) F-07


      17:00
    • 17:15

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P-11


      19:15
    • 17:15

      Hovås Billdal IF 1 (borta) P-11


      19:15
  • 9Sön
    • 10:00

      Sammandrag P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 12:00

      Träning A-lag/Damjuniorer


      13:30
    • 14:30

      Lunden ÖBK (borta) P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Stenkullen GoIK Blå (hemma) F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Majorna FC (hemma) P-Junior


      20:00
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      19:00
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 19:45

      Älvsborg FF (hemma) A-lag Herrar


      21:45
    • 19:45

      Partille IF Fotboll (hemma) P-06


      21:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 10:00

      Jitex (borta) F-06


      12:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 13:45

      Träningsmatch mot Askim (bortaplan) P-10


      17:00
    • 16:00

      Brämaregårdens FC (hemma) P-08


      18:00
    • 17:30

      Älvängens IK Vit (hemma) F-07


      19:30
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Jitex Mölndal BK Vit (borta) F-12


      20:30
    • 19:00

      Hisingsbacka FC (hemma) P-Junior


      21:00
    • 20:15

      Landvetter IF 2003 (B) (hemma) A-lag/Damjuniorer


      22:15
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/F09


      18:15
  • 22Lör
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 10:45

      IF Mölndal Fotboll Blå (borta) P-11


      12:45
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Landvetter IS Grön (borta) P-10


      14:00
    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll Röd (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Älvsborg FF Blå (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:15

      Eriksbergs IF 2 (borta) F-10/11


      14:15
    • 13:15

      IF Mölndal Fotboll Svart (hemma) P-09


      15:15
    • 13:15

      Landvetter IS Gul (borta) P-10


      15:15
    • 14:30

      IF Mölndal Fotboll Vit (hemma) P-09


      16:30
    • 16:30

      IF Mölndal Fotboll (borta) P-06


      18:30
  • 23Sön
    • 13:30

      Kode IF (borta) P-Junior


      15:30
    • 14:00

      Näsets SK/IF Väster (borta) A-lag/Damjuniorer


      16:00
    • 14:15

      Önnereds IK (hemma) A-lag Herrar


      16:15
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Älvsborg FF Vit (borta) F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Lindome GIF 2 (borta) P-08


      20:15
    • 19:30

      Hjuviks AIK (hemma) F-06


      21:30
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08/F09


      18:15
    • 18:30

      IF Mölndal Fotboll Röd (borta) F-06


      20:30
  • 29Lör
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Hovås Billdal IF 4 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Södra Skärgårdens IK 1 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Slottsskogen/Godhem IF Vit (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:15

      Hovås Billdal IF 3 (borta) P-09


      14:15
    • 13:15

      Södra Skärgårdens IK 2 (hemma) P-10


      15:15
    • 13:15

      Masthuggets BK 2 (hemma) P-11


      15:15
    • 14:30

      Masthuggets BK 1 (hemma) P-11


      16:30
    • 16:00

      Qviding FIF Vit (hemma) P-06


      18:00
  • 30Sön
    • 13:00

      Mölnlycke IF (hemma) A-lag/Damjuniorer


      15:00
    • 13:30

      Donsö IS (borta) P-Junior


      15:30
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Kungälvs FF Vit (hemma) F-07


      18:30
    • 16:30

      Vallens IF (borta) F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 31Mån
    v.22