Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 3Lör
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 10:45

      Träning P-13


      12:00
    • 12:00

      Örgryte IS FF (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Match - Hemma mot IF Väster P-10


      14:30
    • 13:15

      Landvetter IF 2003 Grön (hemma) F-10/11


      15:15
    • 14:30

      Kungälvs FF Vit (hemma) F-07


      16:00
    • 15:30

      Landvetter IF 2003 (borta) 7-7


      17:30
    • 15:30

      Landvetter IF 2003 (borta) A-lag/Damjuniorer


      17:30
    • 16:00

      Mölnlycke IF Vit (borta) P-08


      17:15
    • 16:15

      IF Warta (hemma) A-lag Herrar


      18:15
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:20
    • 11:00

      Match mot Guldheden P-13


      13:00
    • 11:00

      Nödinge SK Fotboll Vit (borta) P-09


      12:15
    • 12:00

      Proletären FF (hemma) F-08/F09


      13:15
    • 12:15

      Nödinge SK Fotboll Blå (borta) P-09


      13:30
    • 13:15

      Västra Frölunda IF Röd (hemma) P-06


      15:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 19:30

      IF Väster Svart (hemma) F-06


      21:30
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:10
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:05

      Träning A-lag Herrar


      19:35
    • 18:15

      Hovås Billdal IF 7 (hemma) P-12


      20:15
    • 18:15

      Hovås Billdal IF 2 (hemma) P-12


      20:15
    • 19:45

      Askims IK (borta) P-04


      21:45
    • 20:15

      IF Väster (borta) 7-7


      21:15
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 10Lör
    • 10:00

      Höghöjdsbana F-07


      15:00
    • 10:00

      Match-spel vs Mölndal P-14


      12:00
    • 10:30

      Träning F-10/11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-06


      12:00
    • 10:45

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatcher mot Guldheden P-09


      15:00
    • 15:30

      Träningsmatch mot IF Väster P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning A-lag/Damjuniorer


      17:30
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning F-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:30

      Träning F-10/11


      20:00
    • 19:45

      IF Väster B-lag (borta) A-lag Herrar


      21:15
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 19:15

      Sävedalens IF Blå (hemma) P-04


      21:15
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:20
    • 12:00

      Cup hos Örgryte IS F-12


      16:00
    • 15:15

      Kållered SK Vit (borta) P-06


      17:15
      Kållered Sportcenter 1
      Serie: Pojkar 2006(14 år) Medel Grupp A
      Samlingsinfo: Vid planen
      Samlingstid: 14:30
      Resultat och referat
    • 17:00

      Ytterby IS 1 (borta) A-lag/Damjuniorer


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:10
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 19:30

      Motstånd ej klart (hemma) A-lag Herrar


      21:10
    • 20:00

      Angered BK (borta) P-04


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Bebben Cup P-08


      12:00
    • 10:30

      Träning F-10/11


      12:00
    • 10:45

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Hjuviks AIK (borta) F-06


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatcher mot Älvsborg P-09


      13:30
    • 16:00

      Qviding FIF (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Träning A-lag/Damjuniorer


      18:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:20
    • 12:30

      Mölnlycke IF (hemma) F-07


      14:00
    • 12:45

      Grill-häng F-10/11


      15:30
    • 19:00

      Träning Herr JUNIOR


      21:00
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Lunden F-13


      13:00
    • 10:00

      Matchspel vs Lunden ÖBK P-14


      12:00
    • 10:45

      Träning P-13


      12:00
    • 16:00

      Träning A-lag/Damjuniorer


      18:00