Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mossens BK

Följ

Mossens BK Klubbsida

Följ oss för uppdateringar
Följ
Mossens BK
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Älvängen P-10


      20:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Städa Långgatorna! F-10/11


      12:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:30

      Öckerö IF (borta) A-lag Dam


      13:30
    • 12:15

      Match (blå) mot Kungsladugård P-13


      13:15
    • 13:30

      Match (grön) mot Kungsladugård P-13


      14:30
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning Målvaktsträning


      10:15
    • 10:00

      Kortedala IK (hemma) P-11


      11:30
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Kållered F-13/14


      17:00
    • 18:00

      Dalen-KFF (hemma) P-15


      19:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Träning FotbollsKul


      11:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:15

      Styrsö BK (borta) A-lag Herrar


      14:15
    • 14:30

      Önnereds IK Grön (hemma) P-10


      16:30
    • 17:00

      IK Kongahälla (B) (hemma) A-lag Dam


      19:00
    • 17:30

      Utsiktens BK Blå (hemma) P-09


      19:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning Målvaktsträning


      10:15
    • 12:00

      Angered BK 2 (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      KF Velebit (hemma) P-11


      14:00
    • 13:30

      Kungsbacka IF (borta) P-09


      15:00
    • 13:30

      Öjersjö IF Blå (hemma) F-10/11


      15:30
    • 16:00

      Lerums IS (hemma) A-lag Dam


      18:00
    • 16:30

      Landvetter IF 2003 F11 Svart (borta) F-10/11


      18:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Proletären FF (hemma) P-15


      19:30
    • 18:30

      Proletären FF (hemma) P-15


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Masthuggets BK 1 (borta) F-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 20:15

      Ytterby IS Vit (hemma) P-09


      22:00
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träningsmatch P-12


      19:30
    • 19:45

      Björndammens BK (hemma) A-lag Herrar


      21:45
  • 20Lör
    • 09:00

      Dalen/Krokslätts FF Gul (borta) P-12


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag Mossen P-17


      12:00
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 09:00

      Askims IK P2014 Vit (hemma) P-14


      10:00
    • 10:00

      Träning FotbollsKul


      11:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:15

      Askims IK P2014 Gul (hemma) P-14


      12:15
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 11:30

      Hovås Billdal IF Rosa (hemma) P-12


      13:30
    • 12:00

      Sammandrag med matcher F-17


      14:00
    • 12:00

      Masthuggets BK 2 (hemma) P-15


      13:00
    • 13:00

      Sandarna BK (hemma) F-12


      15:00
    • 13:00

      Masthuggets BK 1 (hemma) P-15


      14:00
    • 17:00

      IK Zenith Vit (borta) P-09


      19:00
  • 21Sön
    • 08:00

      Försäljning och grill vid sammandrag 5vs5 P-10


      17:00
    • 08:00

      Försäljning och grill P-11


      17:00
    • 09:00

      Träning Målvaktsträning


      10:15
    • 09:00

      Solängens BK Svart (hemma) P-13


      11:00
    • 09:00

      Solängens BK Vit (hemma) P-13


      11:00
    • 09:00

      Sammandrag 5 mot 5 F-16


      18:00
    • 10:00

      Sammandrag F-15


      14:00
    • 11:00

      IFK Hindås (borta) F-13/14


      13:00
    • 12:15

      Torslanda IK (borta) A-lag Dam


      14:15
    • 12:30

      Lindome GIF Gul (borta) P-14


      14:30
    • 14:00

      Lindome GIF Vit (borta) F-10/11


      16:00
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Dam


      18:30
    • 17:00

      Dalen/Krokslätts FF Gul (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Älvsborg FF 5 (hemma) P-15


      20:30
    • 18:30

      Askims IK P2015 Röd (borta) P-15


      19:30
    • 18:30

      Askims IK P2015 Gul (borta) P-15


      19:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Kungsladugårds BK Röd (hemma) F-15


      20:30
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      IF Mölndal Fotboll Blå (hemma) P-13


      19:30
    • 17:30

      IF Mölndal Fotboll Grön (hemma) P-13


      19:30
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-15


      10:00
    • 10:00

      Fässbergs IF Lila (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning FotbollsKul


      11:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:30

      Träning P-13


      12:00
    • 11:00

      Föräldramöte 2018 FotbollsKul


      12:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Slottsskogen/Godhem IF Gul (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Kungsladugårds BK Vinröd (borta) P-12


      14:00
    • 12:15

      Älvsborg FF (borta) A-lag Dam


      14:15
    • 13:15

      Näsets SK Röd (hemma) F-12


      15:15
    • 14:30

      Hisingsbacka FC Vit (hemma) P-11


      16:30
    • 14:30

      Nol IK (hemma) F-10/11


      16:30
    • 16:00

      Mölnlycke IF Vit (hemma) P-09


      18:00
    • 17:30

      Lerums IS (hemma) P-09


      19:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning Målvaktsträning


      10:15
    • 09:00

      IF Väster Grön (borta) P-13


      11:00
    • 09:00

      Motståndarna (hemma) F-16


      18:00
    • 10:15

      IF Väster Orange (borta) P-13


      12:15
    • 12:00

      Sävedalens IF (hemma) A-lag Dam


      14:00
    • 12:00

      Hermansby IF 2 (hemma) F-13/14


      14:00
    • 12:00

      Öckerö IF (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      Slottsskogen/Godhem IF 1 (borta) P-14


      13:00
    • 13:15

      Landvetter IS Gul (hemma) P-14


      15:15
    • 13:15

      Slottsskogen/Godhem IF 2 (borta) P-14


      15:15
    • 14:30

      BK Bifrost (hemma) P-11


      16:30
    • 17:00

      Bergsjön SK (hemma) P-10


      19:00
  • 29Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Kållered SK PSG (hemma) P-15


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      IF Väster F2015 vit (borta) F-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00