Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Morön BK

Följ

Morön BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Morön BK
Välj lag

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 09:15

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träning F-08


      11:45
    • 10:30

      Lagsammankomst F-08


      16:00
    • 12:00

      Träning P-16


      13:30
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF (hemma) Elitettan Dam


      15:00
    • 13:00

      Bollfllickor till damlaget F-09


      15:00
    • 14:30

      Träning P-13 MB


      15:30
    • 16:30

      Träning F 10


      17:30
  • 2Sön
    • 11:30

      Träning F12


      12:30
    • 14:30

      Match Skellefteå FF F-06


      16:00
    • 16:00

      Sunnanå F07 (hemma) F-07


      17:00
    • 16:00

      Bergsbyn SK 07/08 (borta) P-08 MB


      18:00
    • 16:00

      Burträsk IK (hemma) P-16


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11 M


      17:45
    • 16:45

      Träning F-11 MB


      18:00
    • 18:00

      Träning F19


      19:30
    • 19:30

      Träning P-16


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
    • 15:15

      Träning F-08


      16:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13 M


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08 M


      18:00
      Norrvalla
      Anteckning: Löp- och styrketräning
      Ta med löpskor och vattenflaska
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14 M


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 20:00

      Umeå IK FF (hemma) F17


      22:00
    • 20:30

      Träning P-07


      21:30
  • 5Ons
    • 16:00

      Träning F 10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F12


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13 MB


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 20:00

      Träning P-17


      21:15
    • 20:30

      Träning P-16


      21:30
  • 6Tor
    • 15:15

      Träning F-08


      16:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08 M


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 7Fre
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:30

      Träning P-08 MB


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-16


      11:00
    • 09:15

      Träning P-09


      10:30
    • 09:45

      Rönnskär Railcare IF F 08 Rif/Cif (hemma) F-08


      11:15
    • 11:00

      Lagdag F-07


      16:00
    • 11:30

      Match mot Myckle F-06


      13:30
    • 14:30

      Träning P-13 MB


      15:30
    • 15:00

      Träning Elitettan Dam


      16:30
    • 16:00

      Piteå IF FF/DFF (borta) F17


      18:00
    • 16:30

      Träning F 10


      17:30
  • 9Sön
    • 09:15

      Skellefteå FF P11 Vit (borta) P-11


      11:15
    • 09:30

      Medle SK 1 (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Byske FF P11 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Bureå IF P-10 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Bureå IF-Morön P10 P-10


      12:00
    • 11:30

      Träning F12


      12:30
    • 12:00

      Lidköpings FK (borta) Elitettan Dam


      14:00
    • 12:45

      Bergsbyns SK F09 (borta) F-09


      14:45
    • 13:15

      Morön P10-Sorsele UF P-10


      15:00
    • 15:00

      Morön BK 08 (hemma) P-08 M


      17:00
    • 15:00

      Morön BK 08 (hemma) P-08 MB


      17:00
    • 16:30

      Träning P-16


      17:30
    • 16:30

      Medle SK Myckle IK F0708 (borta) F-08


      18:30
    • 16:45

      Träning F-11 M


      17:45
    • 16:45

      Träning F-11 MB


      18:00
    • 18:15

      Sunnanå SK F10 (borta) F 10


      20:15
    • 19:15

      Stämningsgården IK F07 (borta) F-07


      21:15
    • 19:30

      Sunnanå SK F09 (borta) F-09


      21:30
    • 19:30

      Kågedalens AIF P 0607 (hemma) P-07


      21:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
  • 10Mån
    v.19
    • 16:30

      Träning F-11 MB


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13 M


      17:30
    • 17:10

      Träning P-08 M


      17:50
    • 17:15

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14 M


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 19:45

      Träning P-17


      21:00
    • 20:30

      Träning P-07


      21:30
  • 12Ons
    • 16:00

      Träning F 10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F12


      17:30
    • 17:00

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13 M


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13 MB


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 20:00

      Träning P-17


      21:15
  • 13Tor
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 10:30

      Träning Elitettan Dam


      12:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08 M


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Djurgårdens IF FF (borta) F19


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 14Fre
    • 11:00

      Träning F 10


      12:30
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 16:15

      Träning Elitettan Dam


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08 MB


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F19


      19:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Tematräningar VFF Flickor 07 F-07

    • 09:00

      Clemensnäs F-13 (hemma) F-13 M


      10:00
    • 09:45

      Match lag VIT- Kaif p12 P-12


      11:15
    • 10:15

      Burträsk IK (hemma) P-13 MB


      12:15
    • 10:30

      Träning F-08


      11:45
    • 11:30

      Skellefteå FF P10 (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Bergsbyns SK F09 (hemma) F-09


      13:30
    • 13:00

      Burträsk FF 11 (hemma) F-11 MB


      15:00
    • 14:30

      Träning P-13 MB


      15:30
    • 15:00

      Sandåkerns SK (hemma) F17


      17:00
    • 16:30

      Träning F 10


      17:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Bergsbyns SK P13 (hemma) P-13 M


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK F08 Blå (hemma) F-08


      02:00
    • 00:00

      Drängsmark/Ostvik IF F11 (hemma) F-11 M


      02:00
    • 10:30

      Match Boliden- Lag GRÖN P-12


      12:00
    • 10:45

      Drängsmark/Ostvik IF F09/10 (borta) F 10


      12:45
    • 11:00

      Jitex Mölndal BK (hemma) Elitettan Dam


      13:00
    • 11:15

      Mariehem SK (borta) P-16


      13:15
    • 13:00

      Burträsk FF 09 (hemma) F-09


      15:00
    • 13:15

      KAIF/SSK Fl 16 (borta) F-06


      15:15
    • 13:45

      Bortamatch mot Burträsk F12


      16:15
    • 14:00

      IK Uppsala Fotboll (hemma) F19


      15:00
    • 15:15

      Sunnanå SK F10 -F09 (borta) F 10


      17:15
    • 16:15

      Bergsbyns SK P10 (borta) P-10


      18:15
    • 16:45

      Träning F-11 MB


      18:00
    • 17:15

      Kågedalens AIF /SK Storm P 08 (borta) P-08 MB


      19:15
    • 17:45

      Bolidens FFI F 06-08 (hemma) F-07


      19:45
    • 18:00

      Clemensnäs IF P 11 (borta) P-11


      20:00
    • 19:15

      Stämningsgården IK P11 Vit (hemma) P-11


      21:15
    • 19:15

      Myckle IK P07 (borta) P-07


      21:15
    • 19:15

      Bolidens FFI P 10-11 (hemma) P-10


      21:15
    • 19:30

      Träning P-16


      20:30
  • 17Mån
    v.20
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13 M


      17:30
    • 17:10

      Träning P-08 M


      17:50
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14 M


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 19:45

      Träning P-17


      21:00
  • 19Ons
    • 16:00

      Träning F 10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13 MB


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 20:00

      Träning P-17


      21:15
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08 M


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Myckle IK/Medle SK F09 (borta) F-09


      20:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:15

      Träning P-09


      10:30
    • 10:00

      Sunnanå SK P10 Blå (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning F-08


      11:45
    • 11:15

      Spöland Vännäs IF (hemma) P-16


      13:15
    • 11:15

      Stämningsgården IK F08 Vit (borta) F-08


      13:15
    • 12:00

      Bureå IF P-13 (borta) P-13 MB


      14:00
    • 13:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 07-08 (borta) F-08


      15:00
    • 14:30

      Träning P-13 MB


      15:30
    • 16:00

      Sundsvalls DFF (hemma) Elitettan Dam


      18:00
    • 16:30

      Träning F 10


      17:30
    • 18:30

      IF Brommapojkarna (borta) F19


      19:30
  • 23Sön
    • 00:00

      Kågedalens AIF /SK Storm P 08 (hemma) P-08 M


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF Fl 2007 (borta) F-07


      02:00
    • 00:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P 07/08 (hemma) P-08 MB


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK P09 Blå (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF P 11 Gul (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Drängsmark/Ostvik IF F09/10 (hemma) F 10


      02:00
    • 00:00

      Clemensnäs IF F10 (hemma) F 10


      02:00
    • 00:00

      SK Storm 113 (hemma) P-13 MB


      02:00
    • 09:00

      Myckle IK mix 13 (borta) P-13 M


      11:00
    • 10:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 10 (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Drängsmark/Ostvik F-13 (borta) F-13 M


      11:00
    • 10:30

      Rönnskär Railcare IF F 09 (borta) F-09


      12:30
    • 12:00

      Bergsbyns SK P-11 (borta) P-11


      14:00
    • 12:15

      Myckle IK F11 Lag 1 (borta) F-11 MB


      14:15
    • 13:00

      AIK FF (borta) F19


      14:00
    • 14:00

      Lira BK (borta) F17


      16:00
    • 16:00

      Myckle IK F11 Lag 2 (borta) F-11 M


      18:00
    • 18:30

      Clemensnäs IF CIF/RIF Damjun (hemma) F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-16


      20:30
  • 24Mån
    v.21
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-13 M


      17:30
    • 17:10

      Träning P-08 M


      17:50
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-14 M


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 19:45

      Träning P-17


      21:00
  • 26Ons
    • 16:00

      Träning F 10


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13 MB


      19:00
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning F19


      20:00
    • 20:00

      Träning P-17


      21:15
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:15

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träning F-08


      11:45
    • 10:30

      Burträsk FF 10 (borta) F 10


      12:30
    • 11:30

      Sandviks IK (borta) P-16


      13:30
    • 14:30

      Träning P-13 MB


      15:30
    • 16:30

      Träning F 10


      17:30
  • 30Sön
    • 00:00

      Medle SK 1 (hemma) P-13 M


      02:00
    • 00:00

      Clemensnäs IF P08/09 (hemma) P-09


      02:00
    • 00:00

      Bureå IF P-11 (hemma) P-11


      02:00
    • 00:00

      Burträsk FF 09 (hemma) F-09


      02:00
    • 00:00

      Stämningsgården IK F09 (hemma) F-09


      02:00
    • 00:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 13 (hemma) P-13 MB


      02:00
    • 00:00

      Burträsk IK (borta) P-13 MB


      02:00
    • 00:00

      Medle SK Myckle IK F0708 (hemma) F-08


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå FF F08 (hemma) F-08


      02:00
    • 00:00

      Skellefteå FF P06/07 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Burträsk IK (hemma) P-10


      02:00
    • 00:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 08/10 (hemma) P-10


      02:00
    • 00:00

      Byske FF F11 (hemma) F-11 M


      02:00
    • 00:00

      Bureå IF F-11 (hemma) F-11 MB


      02:00
    • 10:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11 (borta) P-11


      12:00
    • 12:00

      Rönnskär Railcare IF F-07 Rif/Cif (borta) F-07


      14:00
    • 14:00

      Notvikens IK DFF (hemma) F17


      16:00
    • 14:30

      IFK Norrköping FK (borta) Elitettan Dam


      16:30
    • 14:30

      Clemensnäs IF F10 (borta) F 10


      16:30
    • 15:00

      Byske FF F 04-06 (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P 07/08 (borta) P-08 M


      18:00
    • 19:30

      Träning P-16


      20:30
  • 31Mån
    v.22