Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Morön BK

Följ

Morön BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Morön BK
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning Elitettan Dam


      17:30
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Skellefteå FF P06/07 (hemma) P-06


      20:30
  • 6Lör
    • 09:15

      Clemensnäs IF F11 blå (hemma) F-11 MB


      11:15
    • 10:30

      Rönnskär Railcare IF F 08 Rif/Cif (hemma) F-08


      12:30
    • 11:00

      KAIF 08 Gul (borta) P-08 MB


      13:00
    • 12:30

      Träning F 10


      13:30
    • 12:45

      Sunnanå SK P09 Vit (borta) P-09


      14:15
    • 13:00

      Träning Elitettan Dam


      15:00
    • 13:00

      Byske FF F11 (borta) F-11 M


      15:00
    • 14:30

      Umeå IK FF (borta) F17


      16:30
  • 7Sön
    • 10:00

      Sunnanå SK P05 (borta) P-05


      11:00
    • 10:00

      Match Lag Grön-Stämningsgården P-12 MB


      11:00
    • 10:30

      Träning F-11 MB


      11:30
    • 10:30

      Myckle IK Morön BK P-10


      12:00
    • 10:30

      Rönnskär Railcare IF F Rif/Cif 0708 (hemma) F-08


      12:30
    • 10:30

      Myckle IK P-10 /SIK (hemma) P-10


      12:30
    • 11:00

      Hemmamatch mot Skellefteå FF F12


      12:00
    • 11:00

      Stämningsgården VIT- Morön VIT P-12 MB


      12:00
    • 11:00

      Malå IF 2010 (borta) F 10


      13:00
    • 11:00

      Skellefteå FF P09 Svart (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      KAIF 08 svart (borta) P-08 MB


      13:00
    • 11:30

      Lycksele IF 06 (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Fromhedens IF 05-06-07 (hemma) F-07


      14:00
    • 12:30

      Stämningsgården IK P11 Vit (hemma) P-11 M


      13:30
    • 14:00

      Clemensnäs IF P 11 (hemma) P-11 MB


      16:00
    • 14:00

      Skellefteå FF P11 (borta) P-11 MB


      16:00
    • 15:00

      Burträsk FF 09 (borta) F-09


      17:00
    • 15:30

      Kågedalens AIF /ostvik/drängsmark 2010 (borta) P-10


      17:30
    • 15:30

      Kåge KAIF Morön P10 P-10


      17:00
    • 17:45

      Skellefteå FF F06/07 kaif (borta) F-06


      19:45
    • 17:50

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Bergsbyns SK F09 (borta) F-09


      20:00
  • 8Mån
    v.24
  • 9Tis
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11 M


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Stämningsgården IK P08 Vit (borta) P-08 M


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12 MB


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Lagmöte/Teori F17


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar div. 2


      20:00
    • 20:00

      Träning F17


      21:30
    • 20:00

      Träning F19


      21:15
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning P-11 M


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11 MB


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:00
    • 18:00

      Myckle IK/Medle SK F08/09 (borta) F-09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F 10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 18:45

      Träning P-08 M


      19:45
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
    • 19:30

      Träning Herrar div 4


      20:45
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
    • 19:45

      Träning P-05


      20:45
    • 20:00

      Träning P-16


      21:30
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:15

      Bergsbyns SK P09 (hemma) P-09


      10:45
    • 09:15

      Clemensnäs IF CIF/RIF F09 (hemma) F-09


      11:15
    • 10:00

      Match Nya lag VIT - Sunnanå P-12 MB


      11:00
    • 10:00

      Match Sunnanå - Nya lag GRÖN MB-12 P-12 MB


      11:00
    • 10:30

      Drängsmark/Ostvik IF F11 (borta) F-11 MB


      12:30
    • 15:00

      IFK Östersund (borta) Herrar div. 2


      17:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Match mot Clemensnäs P-12 M


      10:00
    • 10:00

      Bureå IF P-05/06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Piteå IF FF (borta) F17


      12:00
    • 11:00

      Bolidens FFI F 10-11 (borta) F 10


      13:00
    • 11:00

      Jitex Mölndal BK (borta) Elitettan Dam


      13:00
    • 11:00

      Match mot Sunnanå SK F12


      12:00
    • 12:30

      Lövånger U AIK P11 (borta) P-11 M


      13:30
    • 13:00

      KB 65 (borta) P-16


      14:30
    • 14:00

      Norsjö IF Pojkar Div 3 (borta) P-06


      16:00
    • 14:00

      Sunnanå SK F06 (hemma) F-06


      16:00
    • 14:00

      Rönnskär Railcare IF F Rif/Cif 0708 (borta) F-08


      16:00
    • 14:30

      Sunnanå SK P10 Blå (borta) P-10


      16:30
    • 14:30

      Sunnanå Blå-Morön P10 P-10


      16:00
    • 15:00

      KAIF p11 svart (borta) P-11 MB


      17:00
    • 15:00

      Clemensnäs IF F11 vit (hemma) F-11 M


      16:00
    • 15:45

      Sunnanå SK (hemma) P-08 M


      17:45
    • 16:00

      KAIF p11 gul (hemma) P-11 MB


      18:00
    • 16:00

      Rönnskär Railcare IF (borta) P-05


      17:00
    • 16:30

      Byske FF F09-10 (hemma) F 10


      18:30
    • 17:15

      Morön P10-Sunnanå Blå Vit P-10


      18:45
    • 17:15

      Sunnanå SK P10 Blå vit (hemma) P-10


      19:15
    • 18:00

      Sunnanå SK F08 (borta) F-07


      20:00
    • 18:00

      Stämningsgården IK 1 P09 (hemma) P-09


      19:30
    • 19:00

      Stämningsgården IK F08 Blå (borta) F-08


      21:00
    • 19:00

      Sunnanå SK (borta) F19


      21:00
  • 15Mån
    v.25
  • 16Tis
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11 M


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Fysträning F17


      19:00
    • 17:30

      Träning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12 MB


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Burträsk FF 06/MVBK (hemma) F-06


      20:30
    • 19:30

      Piteå F19 (hemma) F19


      21:30
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 13:30

      IF Brommapojkarna (borta) Elitettan Dam


      15:30
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11 MB


      18:00
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 MB


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:00
    • 18:00

      Stämningsgården IK F09 (hemma) F-09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F 10


      19:30
    • 19:00

      Sunnanå SK 07/08 (borta) P-08 M


      21:00
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
    • 21:30

      Träning P-16


      23:00
    • 21:30

      Träning F19


      23:00
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
  • 20Lör
    • 15:00

      Sunnanå SK P06 Blå (hemma) P-06


      17:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Kågedalens AIF P 06/07 svart (hemma) P-07


      02:00
    • 09:00

      Clemensnäs IF CIF P10- Morön P10 P-10


      11:00
    • 09:00

      Clemensnäs IF CIF P10 (hemma) P-10


      11:00
    • 09:40

      Seriematch P-07


      12:00
    • 10:00

      Stämningsgården IK P08 Blå (hemma) P-08 MB


      12:00
    • 10:00

      Sunnanå SK F-11 (borta) F-11 M


      12:00
    • 10:00

      Hemmamatch mot SSK F12


      11:00
    • 10:00

      Hemmamatch mot Byske P-12 M


      11:00
    • 10:30

      Stämningsgården IK F08 Blå (hemma) F-08


      12:30
    • 11:00

      Skellefteå FF P09 (borta) P-09


      12:30
    • 12:00

      Burträsk IK (borta) P-08 MB


      14:00
    • 12:15

      Gimonäs Umeå IF (hemma) F17


      14:15
    • 12:30

      Sunnanå SK P11 Blå (borta) P-11 MB


      14:30
    • 13:00

      Bergsbyns SK F10 (borta) F 10


      15:00
    • 14:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå P 10/11 (borta) P-10


      16:00
    • 14:00

      Match Lag Grön-Skellefteå FF P-12 MB


      15:00
    • 14:00

      IFK Anderstorp Skellefteå P10/11-Morön P10 P-10


      16:00
    • 14:30

      Bureå IF F-06/07/08 (hemma) F-07


      16:30
    • 14:45

      Träning Herrar div 4


      17:00
    • 16:00

      Stämningsgården IK P11 Blå (hemma) P-11 MB


      18:00
    • 17:00

      Stämningsgården IK P11 Svart (hemma) P-11 M


      18:00
    • 17:00

      Robertsfors IK (hemma) P-05


      18:00
    • 17:30

      Stämningsgården IK F08 Vit (hemma) F-08


      19:30
    • 17:30

      Kågedalens AIF P09 (borta) P-09


      19:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF F 2010 Gul (borta) F 10


      20:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF Fl 2009 (borta) F-09


      20:00
    • 19:15

      IFK Luleå (hemma) P-16


      21:15
  • 22Mån
    v.26
    • 10:00

      Fotbollsskola F 10


      12:00
    • 10:00

      Fotbollsskola för de som är anmälda F-09


      12:00
    • 16:15

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11 M


      17:30
    • 17:00

      Träning P-11 MB


      18:00
    • 17:00

      Vägstädning Elitettan Dam


      19:00
    • 17:15

      Träning F17


      18:30
    • 17:30

      Träning F 10


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08 M


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08 MB


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar div 4


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrar div. 2


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:15

      Piteå IF Dam (borta) P-16


      21:15
    • 19:45

      Träning P-07


      21:30
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 10:00

      Fotbollsskola F-09


      12:00
    • 10:00

      Fotbollsskola F 10


      12:00
    • 16:30

      Träning F-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11 MB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:15

      Träning F17


      18:30
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 17:30

      Träning F-11 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 M


      18:30
    • 17:45

      Träning P-16


      19:15
    • 18:00

      Träning F12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning F19


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:45
    • 18:45

      Träning P-08 M


      19:45
    • 19:30

      Träning Herrar div 4


      20:00
    • 19:30

      Träning F-07


      21:00
  • 26Fre
    • 10:00

      Fotbollsskola F-09


      12:00
    • 10:00

      Fotbollsskola F 10


      12:00
    • 16:00

      Träning Elitettan Dam


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Morön BK P 06 MB (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Sävar IK P-06 (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Burträsk FF Flickor 07/08 (borta) F-07


      20:30
    • 20:00

      Lagtältning F-07


      19:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 09:55

      Seriematch P-07


      12:15
    • 10:45

      Bergsbyns SK P07 (hemma) P-07


      12:45
    • 11:00

      SK Storm 1 (borta) P-08 MB


      13:00
    • 11:00

      Bergsbyn SK 07/08 (hemma) P-08 MB


      13:00
    • 11:30

      Bortamatch mot Lövånger P-12 M


      12:30
    • 12:15

      Sunnanå SK P11 Vit (borta) P-11 M


      13:15
    • 13:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 10 LUAIK Pojkar 10 (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Match lag VIT-Clemensnäs P-12 MB


      14:00
    • 13:00

      Lövånger Uttersjöbäcken-Morön P10 P-10


      15:00
    • 14:00

      Sunnanå SK F10 Sunnanå SK F09/F10 (hemma) F 10


      16:00
    • 15:00

      Myckle IK F11 Gul (hemma) F-11 M


      17:00
    • 15:05

      Sandåkerns SK F06 (hemma) F-06


      17:00
    • 15:30

      Rönnskär Railcare IF F 10 (hemma) F 10


      17:30
    • 15:45

      Sunnanå SK F09 (borta) F-09


      17:45
    • 16:45

      KAIF 08 svart (hemma) P-08 M


      18:45
    • 17:30

      Kågedalens AIF Flickor 2011 (borta) F-11 MB


      19:30
    • 17:30

      Match Clemensnäs- Lag GRÖN P-12 MB


      18:30
    • 18:15

      Morön P10-Bergsbyn SK P10 P-10


      20:15
    • 18:15

      Bergsbyns SK P10 (hemma) P-10


      20:15
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 16:15

      Träning P-07


      17:30
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
      Skogsvalllen konstgräset
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Samling 17:15.
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13 MB


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11 MB


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12 MB


      19:00
    • 19:30

      Morön BK P06 Morön (hemma) P-06


      21:00