Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Morön BK

Följ

Morön BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Morön BK
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 14:30

      Medle/Myckle (hemma) F-07


      16:00
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
  • 2Lör
    • 10:30

      Träningsmatch Stämningsgården F-09


      11:30
    • 10:30

      Träningsmatch F-08


      12:30
    • 12:30

      Träning F 10


      13:30
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
  • 3Sön
    • 10:30

      Träning F12


      11:30
    • 10:30

      Träning F-11 MB


      11:30
    • 11:00

      Rönnskär Railcare IF (hemma) P-05


      12:00
    • 11:30

      Träning F-11 M


      12:30
    • 11:30

      Träning F-09


      12:30
    • 13:00

      Träningsmatch P-08 MB


      15:00
    • 15:15

      Skellefteå FF F06/07 (hemma) F-07


      16:45
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:15

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • Heldag

      Träningsdag/lagaktivitet F-08

    • 10:00

      Träningsmatch mot F11 Morön F-11 MB


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch F-11 M


      11:30
    • 12:30

      Träning F 10


      13:30
    • 13:00

      Morön F17 (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch F17


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 15:30

      Träningsmatch P-07


      17:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Träningsmatch P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning F-11 MB


      11:30
    • 10:30

      Träning F12


      11:30
    • 11:30

      Träning F-09


      12:30
    • 11:30

      Träning F-11 M


      12:30
    • 12:00

      Kul på berget P-09


      14:15
    • 15:00

      Lagkväll F-07


      19:00
    • 16:00

      Robertsfors IK (borta) P-05


      18:00
    • 19:15

      Träning P-06


      20:30
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 16:15

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11 M


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Lagkväll F 10


      21:00
    • 16:30

      Träning F19


      17:30
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar div. 2


      20:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Skellefteå FF P06/07 (borta) P-06


      11:00
    • 10:00

      Teambuildingdag F17 F17


      20:00
    • 11:00

      Myckle IK P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Rönnskär Railcare IF P 07-08 (hemma) P-08 MB


      13:00
    • 11:00

      Medle SK (hemma) P-09


      12:30
    • 12:30

      Clemensnäs IF CIF/RIF F09 (hemma) F-09


      14:30
    • 12:30

      Träning F 10


      13:30
    • 13:30

      Träning P-05


      14:30
    • 13:30

      Extra träning med P05 P-06


      15:00
    • 14:00

      Malå IF F div 5 (borta) F-08


      16:00
    • 14:15

      Träningsmatch P-08 MB


      15:30
    • 15:30

      Träningsmatch P-10


      16:30
  • 17Sön
    • 09:30

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F -07 (borta) F-08


      11:30
    • 10:10

      Sunnanå SK F07 (borta) F-07


      12:10
    • 10:30

      Träning F-11 MB


      11:30
    • 10:30

      Träning F12


      11:30
    • 11:30

      Träning F-09


      12:30
    • 11:30

      Myckle IK (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      Träning F-11 M


      12:30
    • 13:00

      Bureå IF P-09 (borta) P-09


      14:30
    • 13:15

      Bureå IF P-05/06 (hemma) P-06


      15:15
    • 14:30

      Clemensnäs IF F10 (borta) F 10


      16:30
    • 15:00

      Clemensnäs IF CIF/RIF F05-06 (hemma) F-06


      07:45
    • 15:30

      Match Lag Grön P-12 MB


      16:30
    • 18:45

      Stämningsgården IK F09 (borta) F-09


      20:45
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:15

      Extra träning med P07 P-06


      20:30
  • 18Mån
    v.21
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 10:00

      Träning F-09


      11:15
    • 10:30

      Match mot stämningsgården P-12 M


      11:30
    • 11:30

      Sunnanå SK P06 Vit (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Träning F17


      13:30
    • 14:15

      Skellefteå FF P06/07 (borta) P-07


      16:15
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11 M


      17:30
    • 17:15

      Träning Elitettan Dam


      19:15
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
  • 22Fre
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 12:00

      Träning F17


      13:30
    • 16:00

      Träning Elitettan Dam


      17:30
    • 16:30

      Träning F19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08 M


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrar div. 2


      20:00
    • 19:00

      Norsjö IF Pojkar Div 3 (hemma) P-06


      21:00
  • 23Lör
    • 09:15

      Sunnanå SK F09 (hemma) F-09


      11:15
    • 09:45

      Tematräning för Pojkar födda 2006 P-06


      11:45
    • 10:30

      Kågedalens AIF F 2010 Svart (hemma) F 10


      12:30
    • 10:45

      Bergsbyns SK F11 (hemma) F-11 MB


      12:45
    • 12:15

      Sunnanå SK F17 (borta) F17


      14:15
    • 14:00

      Myckle IK 1 (hemma) P-11 MB


      16:00
    • 14:00

      Malå IF F div 5 (borta) F-08


      16:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Skellefteå FF F 10/11 (borta) F-11 M


      02:00
    • 09:30

      Myckle IK F08/09 (hemma) F-08


      11:30
    • 09:30

      Bureå IF P10 (hemma) P-10


      11:30
    • 09:30

      Match Morön -Bureå P-10


      11:00
    • 10:00

      Match lag Vit P-12 MB


      11:00
    • 10:30

      Träning F-11 MB


      11:30
    • 11:00

      Match Morön GRÖN - Anderstorp P-12 MB


      12:00
    • 11:00

      Malå IF 0506 (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Rönnskär Railcare IF F-07 Rif/Cif (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Norsjö IF 08 (borta) P-08 MB


      14:00
    • 12:00

      Match med P05 P-06


      14:00
    • 12:00

      Byske IF P11 (hemma) P-11 M


      13:00
    • 12:00

      Lycksele IF P05 (borta) P-05


      14:00
    • 15:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 08/09 (borta) P-09


      16:30
    • 15:15

      Skellefteå FF P10 Svart (borta) P-10


      17:15
    • 15:30

      Match Morön_Skellefteå FF P-10


      17:00
    • 17:15

      Match F-11 M


      18:45
    • 17:45

      Skellefteå FF P08 (borta) P-08 M


      19:45
    • 18:05

      Sunnanå SK 07/08 (borta) P-08 MB


      20:00
    • 18:15

      Kågedalens AIF Fl 2009 (borta) F-09


      20:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:15

      Träning F-06


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11 M


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13 MB


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13 M


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning F-13 M


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13 MB


      19:00
    • 18:30

      Teoripass F-09


      19:45
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 20:00

      Träning Herrar div. 2


      21:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 16:15

      Träning F17


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11 M


      17:30
    • 17:30

      Träning F19


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Myckle IK F08/09 (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Stämningsgården IK F 10 SIK/MSK 2 (borta) F 10


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-08 MB


      20:30
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning F17


      17:30
    • 16:00

      Träning Elitettan Dam


      17:30
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:30

      Träning F19


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08 M


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Sunnanå SK P06 Blå (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrar div. 2


      20:00
  • 30Lör
    • 09:15

      Ostvik/Drängsmark IK 09 (hemma) P-09


      10:45
    • 10:45

      Bergsbyns SK 1 (hemma) P-08 MB


      12:45
    • 10:45

      Bergsbyns SK F09 (hemma) F-09


      12:45
    • 11:00

      Match mot Bureå IF F12


      12:00
    • 12:00

      Burträsk IK (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      Match med P05 P-06


      14:00
    • 12:15

      Stämningsgården IK F06 (hemma) F-06


      14:15
    • 12:30

      Träning Elitettan Dam


      14:00
    • 12:30

      Lycksele IF 06 (borta) P-06


      14:30
    • 12:30

      Träning F 10


      13:30
    • 13:00

      Burträsk IK (hemma) P-11 MB


      15:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Bolidens FFI F 08-09 (hemma) F-09


      11:00
    • 10:00

      MATCH!!! P-12 M


      11:00
    • 10:00

      Match MB- VIT -Byske P-12 MB


      11:00
    • 10:00

      Stämningsgården IK F10 SIK/MSK 1 (borta) F 10


      12:00
    • 10:30

      Rönnskär Railcare IF P 10 (hemma) P-10


      12:30
    • 10:30

      Match Morön-Rönnskär P-10


      12:00
    • 10:30

      Byske FF P 08-09 (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Stämningsgården IK F11 (hemma) F-11 M


      13:00
    • 13:00

      Bergsbyns SK P-11 (borta) P-11 MB


      15:00
    • 13:00

      Bergsbyns SK 07-08 (hemma) P-08 M


      15:00
    • 14:00

      Burträsk FF 11 (borta) F-11 MB


      16:00
    • 14:45

      Skellefteå FF P08 (hemma) P-08 MB


      16:45
    • 14:45

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P 07/08 (borta) P-07


      16:45
    • 15:00

      Bureå IF P-11 (borta) P-11 MB


      17:00
    • 16:00

      Stämningsgården IK F07 (borta) F-07


      18:00
    • 17:00

      Rönnskär Railcare IF P11 (borta) P-11 M


      18:00
    • 18:00

      Rönnskär Railcare IF F 08 Rif/Cif (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Byske FF P10 (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Match Byske-Morön P-10


      19:00