Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Möre BK

Följ

Möre BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Möre BK
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • Heldag

      Möre BK Gotland Tour F03

    • 10:00

      Kalmar FF vit (borta) P-07


      11:00
    • 11:00

      P18 IK (borta) F03


      12:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Möre BK Gotland Tour F03


      21:00
    • 10:00

      Pukebergs BK röd (hemma) P-08


      11:00
    • 11:00

      Torsås UFF (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      IFK Visby (borta) F03


      13:00
    • 17:00

      Torsås/Norra Tång (borta) Herrsenior


      18:00
    • 17:00

      Torsås/Norra Tång (borta) P-02/03


      19:00
    • 17:00

      Rödeby AIF (hemma) Team Södermöre


      19:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrsenior


      19:00
    • 18:00

      Hossmo BK (borta) P-02/03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Hossmo BK (hemma) P-07


      19:30
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:30
  • 7Fre
    • 19:00

      Färjestadens GOIF (borta) P-02/03


      21:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      RM/SSG IF (borta) P-06


      13:00
    • 17:00

      IFK Kalmar B (borta) Team Södermöre


      19:00
    • 17:00

      Mönsterås GoIF (borta) F03


      18:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Bokning rum och plan F03


      21:00
    • 17:30

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:30

      Färjestadens GoIF (hemma) F03


      20:00
    • 19:00

      Träning Team Södermöre


      20:30
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Hossmo BK (hemma) P-02/03


      20:30
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 11:00

      Färjestadens GOIF vit (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Torsås/Norra Tång (borta) Herrsenior


      14:00
    • 15:00

      Torsås/Norra Tång (borta) P-02/03


      17:00
  • 16Sön
    • 11:00

      Oskarshamn AIK (hemma) P-07


      12:00
      Loverslunds Idrottsplats
      Serie: Sö vit Kompisligan
      Samlingstid: 10:15
      Anteckning: 7-mannaplan omklädningsrum 3 & 4
      Resultat och referat
    • 11:00

      Alstermo IF (borta) P-08


      12:00
    • 17:00

      Runsten/Möckleby IF (borta) Team Södermöre


      19:00
    • 17:00

      Lindås-Långasjö FF (hemma) Herrsenior


      18:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning PF-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Lindsdals IF (borta) F03


      19:30
    • 18:30

      Träning P-02/03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:30
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 11:00

      Södermöre komb. (borta) P-07


      12:00
    • 13:00

      Runsten/Möck. IF (borta) P-02/03


      15:00
    • 13:00

      Runsten/Möckleby IF (borta) Herrsenior


      14:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrsenior


      19:00
    • 18:15

      Rockneby IK (hemma) P-06


      19:30
    • 19:00

      Emmaboda komb. (borta) P-02/03


      21:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:30

      Bokning rum och plan F03


      21:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Mönsterås GOIF röd (borta) P-08


      19:00
    • 18:30

      Madesjö IF (hemma) F03


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrsenior


      20:30
    • 18:30

      Träning P-02/03


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 11:00

      Oskarshamns AIK 2 (hemma) P-02/03


      13:00
    • 15:00

      Bokning plan och rum F03


      19:00
    • 16:00

      FK Karlskrona/KFF U (borta) Team Södermöre


      18:00
    • 16:30

      P18 IK (hemma) F03


      18:00