Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mölndals IBF

Följ

Mölndals IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2022

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.52
  • 2Sön
    • 11:30

      Träningsmatch Lindås Waves JAS Herr JAS


      13:00
    • 14:00

      Träning P11/12


      15:15
    • 15:15

      Träning P10


      16:30
    • 16:30

      Träning P06/07


      19:00
    • 16:30

      Träning P08/09


      19:00
  • 3Mån
    v.1
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 12:00

      Träning P06/07


      16:30
    • 17:10

      Träning P08/09


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 14:00

      Träning P08/09


      16:00
    • 14:10

      Särö Seahawks (hemma) P06/07


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch - Kärra P10


      16:30
    • 17:00

      Träning Herr JAS


      19:00
  • 9Sön
    • 12:00

      Särö Seahawks (borta) P06/07


      14:00
    • 14:00

      Träning P11/12


      15:15
    • 14:00

      Träningsmatch mot P12 P13/14


      15:15
    • 15:15

      Träning P10


      16:30
  • 10Mån
    v.2
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:10

      Träning P08/09


      18:30
    • 17:15

      Föräldramöte P08/09


      18:15
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 14Fre
    • 18:00

      Träning Herr JAS


      19:30
    • 18:00

      Träning P06/07


      19:30
    • 20:15

      IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg (borta) Flickor 06/07


      22:15
  • 15Lör
    • 09:00

      IK Zenith P-10 Vit (hemma) P10


      11:00
    • 09:00

      Eken IBK P08 Gul (borta) P08/09


      11:00
    • 10:00

      IBK Kungälv P12 Vit (hemma) P11/12


      12:00
    • 12:00

      FBC Partille P10 blå (hemma) P10


      14:00
    • 13:00

      Dingle AIK P06/07 Vit (borta) P06/07


      14:30
      Munkedals idrottshall
      Serie: Pantamera Pojk Röd A Vår
      Samlingsinfo: Aktiviteten
      Samlingstid: 10:30
      Anteckning: Första seriematchen 2022, vi samåker från Aktiviteten
      Speltid 3 x 15 min rullande, så vi tar inte med för många spelare.
      Meddela om ni kan spela och om ni har plats i bilen.
      Vi tittar på träningsnärvaro innan vi bestämmer vilka som skall spela matchen.
      Resultat och referat
    • 15:40

      Eken IBK P12 (borta) P13/14


      17:40
    • 17:00

      Korsvägen BBK H5 (hemma) Herr Div 5


      19:00
  • 16Sön
    • 12:10

      IBF Älvstranden P08/P09 Svart (borta) P08/09


      14:10
    • 14:00

      Träning P11/12


      15:15
    • 15:15

      Träning P10


      16:30
  • 17Mån
    v.3
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P06/07


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      FBC Lerum P09 Svart (hemma) P08/09


      11:00
    • 12:00

      Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd (hemma) P08/09


      14:00
    • 15:00

      Utbynäs SK First League (hemma) Motionslag - Herr


      17:00
    • 17:30

      HJ match mot Lindås Waves Herr JAS


      19:00
  • 23Sön
    • 08:00

      Landvetter IBK P12 Blå (borta) P11/12


      10:00
    • 09:00

      Lindome IBK P10 Grön (borta) P10


      11:00
    • 14:00

      Träning P11/12


      15:15
    • 14:00

      Kärra IBK / Floda IBK (borta) Herr JAS


      16:00
    • 15:15

      Träning P10


      16:30
    • 16:00

      Munka-Ljungby IBK (borta) Herr Div 1


      18:00
  • 24Mån
    v.4
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P06/07


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      Lindås Rasta IBK P08 Blå (hemma) P08/09


      11:00
    • 10:00

      Träning Herr JAS


      12:00
    • 10:20

      Pixbo Wallenstam IBK P12 (hemma) P11/12


      12:20
    • 11:30

      Ale IBF P09 Grön (hemma) P08/09


      13:30
    • 13:00

      Öckerö IBK P12 (borta) P13/14


      15:00
    • 15:20

      Frölunda IBK H5 (hemma) Herr Div 5


      17:20
    • 16:00

      IBF Backadalen P10 (borta) P10


      18:00
    • 16:10

      Kärra IBK P10 Röd (borta) P10


      18:10
    • 17:20

      Lindome IBK HJ Lila (hemma) Herr JAS


      19:20
  • 30Sön
    • 10:00

      IBK Göteborg /Guldhedens IK P06 (borta) P06/07


      12:00
    • 12:15

      IBK Bergum P08/09 (borta) P08/09


      14:15
    • 14:00

      Träning P11/12


      15:15
    • 15:15

      Träning P10


      16:30
    • 15:40

      Lindås Rasta IBK P06 Blå (borta) P06/07


      17:40
    • 16:00

      Stenungsunds IBK F07 Gbg (borta) Flickor 06/07


      18:00
    • 16:30

      Träning Gröna Spelare


      17:45
    • 17:30

      IBK Lund Elit (hemma) Herr Div 1


      19:30
    • 18:30

      Stenungsunds IBK D1 (borta) Dam Div 1


      20:30
  • 31Mån
    v.5