Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IF Mölndal Hockey

Följ

IF Mölndal Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 19:00

      Kungälvs IK (borta) A-lag


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 08:00

      Big Ice Cup Team 10 (U10)


      20:00
      Åby ishall
      Samlingstid: 07:00
      Anteckning: Spelschema nedan (finns även här som PDF: https://www.laget.se/IFMolndalHockey_Team10/Document/Download/1578815/8834396). Samling kl 7 om inget annat kommuniceras.

      Start Hemmalag vs. Bortalag
      08:00 Mölndal Hockey vs. Partille HK
      08:40 Varberg Vipers vs. Uddevalla Blue Rocks
      isvård
      09:35 Munkedals BK vs. Lerums BK
      10:15 Uddevalla Blue Rocks vs. Mölndal Hockey
      isvård
      11:10 Lerums BK vs. Varberg Vipers
      11:50 Partille HK vs. Munkedals BK
      isvård + puckkastning
      13:00 Mölndal Hockey vs. Lerums BK
      13:40 Varberg Vipers vs. Munkedals BK
      isvård
      14:35 Uddevalla Blue Rocks vs. Partille HK
      15:15 Munkedals BK vs. Mölndal Hockey
      isvård
      16:10 Lerums BK vs. Uddevalla Blue Rocks
      16:50 Partille HK vs. Varberg Vipers
      isvård
      17:45 Uddevalla Blue Rocks vs. Munkedals BK
      18:25 Lerums BK vs. Partille HK
      isvård
      19:20 Mölndal Hockey vs. Varberg Vipers
  • 6Sön
    • 16:00

      Hisingens IK (borta) A-lag


      17:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 19:00

      Bäcken HC (hemma) A-lag


      20:00
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
  • 13Sön
    • 17:00

      Kungälvs IK (hemma) A-lag


      18:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 19:00

      Stenungsund HF (borta) A-lag


      20:00
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 17:00

      Bäcken HC (borta) A-lag


      18:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 19:00

      Stenungsund HF (hemma) A-lag


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons