Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK A-lag Damer

Följ

A-lag Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Tabell
Lag M V O F P
1 IFK Borgholm (D3) 3 1 1 1 4
2 Mariebo IK A (D1) 3 1 1 1 4
3 Lagans AIK (D4) 1 1 0 0 3
4 Vrigstads IF (D4) 1 1 0 0 3
5 Tjust IF FF (D2) 1 1 0 0 3
6 IFK Kalmar (F16) 1 1 0 0 3
7 Linköpings FC (F17) 1 1 0 0 3
8 Skillingaryds IS (D3) 1 1 0 0 3
9 Vimmerby IF (D2) 1 1 0 0 3
10 Bankeryds SK (D2) 1 1 0 0 3
11 RÅs LB B (D4) 1 1 0 0 3
12 Runsten/Möckleby IF (D2) 1 1 0 0 3
13 Gnosjö IF (D3) 1 1 0 0 3
14 Kristianstads DFF (DA) 1 1 0 0 3
15 Egnahems BK B (D3) 1 1 0 0 3
16 ÖIS/Vista B (D4) 1 1 0 0 3
17 Linköpings FC (DA) 1 1 0 0 3
18 Växjö DFF (F19) 1 1 0 0 3
19 LGOIF/HGOIF (D4) 1 1 0 0 3
20 Jönköpings Södra IF (D3) 1 1 0 0 3
21 IFK Värnamo Dam U (D3) 2 1 0 1 3
22 IFK Kalmar (EE) 2 1 0 1 3
23 IFK Oskarshamn/RBK (D4) 1 0 1 0 1
24 Bäckebo GoIF (D4) 1 0 1 0 1
25 Lindsdals IF (D2) 1 0 1 0 1
26 IFK Värnamo (D1) 1 0 1 0 1
27 Alvesta GIF (D3) 0 0 0 0 0
28 Alvesta GOIF (D4) 0 0 0 0 0
29 Burseryds IF (D4) 0 0 0 0 0
30 Emmaboda IS (D2) 0 0 0 0 0
31 Emmaboda IS B (D3) 0 0 0 0 0
32 FC Vetlanda Dam (D2) 0 0 0 0 0
33 FC Vetlanda Dam B (D4) 0 0 0 0 0
34 Forserums IF (D4) 0 0 0 0 0
35 Fredriksdal/Äng (D3) 0 0 0 0 0
36 Frödinge-Brantestad SK (D3) 0 0 0 0 0
37 Färjestadens GOIF (D1) 0 0 0 0 0
38 Färjestadens GOIF (D4) 0 0 0 0 0
39 Färjestadens GOIF B (D3) 0 0 0 0 0
40 Glömminge/Algutsrum IF (D2) 0 0 0 0 0
41 Gnosjö IF B (D4) 0 0 0 0 0
42 Hamneda GIK (D3) 0 0 0 0 0
43 Hestra/Grimsås (D4) 0 0 0 0 0
44 Hjortsberga IF (D4) 0 0 0 0 0
45 Holsby SK Dam (D3) 0 0 0 0 0
46 Hovshaga/Sandsbro (D4) 0 0 0 0 0
47 Hultsjö IF (D2) 0 0 0 0 0
48 Hultsjö IF (D4) 0 0 0 0 0
49 Husqvarna FF B (D3) 0 0 0 0 0
50 Högsby IK (D4) 0 0 0 0 0
51 IF Eksjö Fotboll (D2) 0 0 0 0 0
52 IF Hallby FK (D3) 0 0 0 0 0
53 IF Hallby FK B (D4) 0 0 0 0 0
54 IFK Grimslöv (D3) 0 0 0 0 0
55 IFK Grimslöv B (D4) 0 0 0 0 0
56 IFK Hult (D4) 0 0 0 0 0
57 IFK Kalmar B (D3) 0 0 0 0 0
58 IFK Lammhult (D4) 0 0 0 0 0
59 Ingelstads IK (D2) 0 0 0 0 0
60 Ingelstads IK (D4) 0 0 0 0 0
61 Kalmar Södra/Hossmo (D2) 0 0 0 0 0
62 Krokstorps IF (D4) 0 0 0 0 0
63 Ljungby IF (D2) 0 0 0 0 0
64 Lommaryds IF (D4) 0 0 0 0 0
65 Madesjö IF (D3) 0 0 0 0 0
66 Madesjö IF B (D4) 0 0 0 0 0
67 Mariebo IK B (D3) 0 0 0 0 0
68 Moheda IF (D3) 0 0 0 0 0
69 Mullsjö IF (D4) 0 0 0 0 0
70 Mörbylånga GOIF (D3) 0 0 0 0 0
71 NGIS/NIK (D4) 0 0 0 0 0
72 Nässjö FF (D3) 0 0 0 0 0
73 Nässjö FF B (D4) 0 0 0 0 0
74 Rockneby IK (D4) 0 0 0 0 0
75 Runsten/Möck. IF B (D4) 0 0 0 0 0
76 Ryssby IF (D4) 0 0 0 0 0
77 RÅs LB (D3) 0 0 0 0 0
78 Rödsle BK (D2) 0 0 0 0 0
79 Sandsbro AIK (D4) 0 0 0 0 0
80 Smålandsstenars GoIF (D2) 0 0 0 0 0
81 Tabergs SK (D4) 0 0 0 0 0
82 Team Södermöre (D2) 0 0 0 0 0
83 Team Södermöre B (D3) 0 0 0 0 0
84 Tingsryd United FC (D3) 0 0 0 0 0
85 T-nabben/M-ås GoIF (D4) 0 0 0 0 0
86 Torpa FF (D4) 0 0 0 0 0
87 Tranås/Torpa (D2) 0 0 0 0 0
88 Tranås/Torpa B (D3) 0 0 0 0 0
89 Trekanten/Smedby (D4) 0 0 0 0 0
90 Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) 0 0 0 0 0
91 Westbo United DFF (D4) 0 0 0 0 0
92 Vimmerby IF B (D3) 0 0 0 0 0
93 Vimmerby IF C (D4) 0 0 0 0 0
94 Västerviks Damfotboll (D3) 0 0 0 0 0
95 Västerviks Damfotboll (D4) 0 0 0 0 0
96 Växjö BK B (D3) 0 0 0 0 0
97 Växjö DFF Akademi (D2) 0 0 0 0 0
98 Växjö DFF B (D3) 0 0 0 0 0
99 Åseda IF (D3) 0 0 0 0 0
100 Älmhults IF (D2) 0 0 0 0 0
101 Älmhults IF B (D4) 0 0 0 0 0
102 Jönköpings Södra IF F17 0 0 0 0 0
103 Linköpings FC F17 0 0 0 0 0
104 Nittorps IK (D1) 0 0 0 0 0
105 Kristianstads DFF (F19) 0 0 0 0 0
106 Sommens AIF (D4) 0 0 0 0 0
107 Karlskrona FF (D2) 0 0 0 0 0
108 Trönninge IF (D2) 0 0 0 0 0
109 Mjölby FC (D2) 0 0 0 0 0
110 Nättraby GoIF (D1) 0 0 0 0 0
111 Mossens BK (D3) 0 0 0 0 0
112 Ramdala IF (D3) 0 0 0 0 0
113 Rödeby AIF (D4) 0 0 0 0 0
114 Boxholms IF (D4) 0 0 0 0 0
115 Hossmo/Kalmar S:a (D4) 0 0 0 0 0
116 IFK Kalmar (F04) 0 0 0 0 0
117 IF Eksjö Fotboll (D3) 0 0 0 0 0
118 Ödeshögs IK (D4) 0 0 0 0 0
119 Bankeryds SK (D4) 0 0 0 0 0
120 Åtvidabergs FF (D4) 0 0 0 0 0
121 Linghems SK (D3) 0 0 0 0 0
122 Rosenfors IK (D4) 0 0 0 0 0
123 Hyltebruks IF (D3) 0 0 0 0 0
124 IFK Karlshamn (D3) 0 0 0 0 0
125 Kallinge SK (D3) 0 0 0 0 0
126 Smålandsstenars GOIF (D4) 0 0 0 0 0
127 Alingsås FC United (E1) 0 0 0 0 0
128 BK Kenty (D2) 0 0 0 0 0
129 Skoftebyns IF (D1) 0 0 0 0 0
130 IK Friscopojkarna (D1) 0 0 0 0 0
131 IFK Norrköping FK (D1) 0 0 0 0 0
132 ÖIS/IK Vista (B) 0 0 0 0 0
133 Sandsbro/Hovshaga (D4) 0 0 0 0 0
134 Hovshaga/Sandsbro (D3) 0 0 0 0 0
135 Mjölby FC Mjölby FC/AI (F16) 0 0 0 0 0
136 Hällaryds IF (D2) 0 0 0 0 0
137 Nässjö FF (F16) 0 0 0 0 0
138 Smålandsstenars GoIF (F16) 0 0 0 0 0
139 Skövde Kvinnliga IK (F17) 0 0 0 0 0
140 Jönköpings Södra IF B (D4) 0 0 0 0 0
141 Bankeryds SK B (D4) 0 0 0 0 0
142 IFK O/RBK B (D4) 0 0 0 0 0
143 Sandsbro/Hovshaga B (D4) 0 0 0 0 0
144 FC Vetlanda Dam Komb U (D4) 0 0 0 0 0
145 Hossmo/Kalmar Södra (D4) 0 0 0 0 0
146 Västerviks Dam (D3) 0 0 0 0 0
147 Gripenbergs BK (D4) 0 0 0 0 0
148 IFK Österbymo (D) 0 0 0 0 0
149 IFK Påryd (D4) 0 0 0 0 0
150 IFK Kalmar (F17) 0 0 0 0 0
151 IFK Berga (P05) 0 0 0 0 0
152 Kristianstads DFF (F17) 0 0 0 0 0
153 IFK Värnamo (F17) 0 0 0 0 0
154 Skultorps IF (2) 0 0 0 0 0
155 Nybro IF (P18) 0 0 0 0 0
156 IFK Hult/Höreda GIF (D4) 0 0 0 0 0
157 Toarpsalliansen 0 0 0 0 0
158 Husqvarna FF (F16) 1 0 0 1 0
159 Öis/Vista (D3) 1 0 0 1 0
160 IFK Kalmar (F19) 1 0 0 1 0
161 Liatorps IF/Eneryda IF (D4) 1 0 0 1 0
162 Husqvarna FF (D1) 1 0 0 1 0
163 Växjö DFF (DA) 1 0 0 1 0
164 Bors SK (D3) 1 0 0 1 0
165 Egnahems BK (D2) 1 0 0 1 0
166 Lidköpings FK (E1) 1 0 0 1 0
167 Waggeryds IK (D3) 1 0 0 1 0
168 Tabergs SK/Tenhults IF (D4) 1 0 0 1 0
169 Växjö BK (D2) 1 0 0 1 0
170 Jönköpings Södra IF (F17) 1 0 0 1 0
171 Mönsterås GOIF (D4) 1 0 0 1 0
172 Smedby/Trekanten (D2) 1 0 0 1 0
173 Hultsfreds FK (D3) 1 0 0 1 0
174 HM IS (D4) 1 0 0 1 0
175 Räppe GOIF (D4) 1 0 0 1 0

Match

IFK Kalmar (EE)

Gasten IP
7 mars 2020
15:00

Mariebo IK A (D1)