Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2021

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.17
    • 00:00

      DM F15 Ölmstad IS - MIK F-06


      00:00
    • 10:00

      Camp Mossen F08/09


      15:00
    • 10:00

      Team building och träningsmatch P11 P-11


      14:00
    • 10:00

      Träning Div. 3 Damer


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:30
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.18
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11/F12


      19:20
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      F08 Föräldrarmöte (via teams) F08/09


      20:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
      Reklamtorpet Arena
      Samlingsinformation: Mariebovallen - plan 1
      Samlingstid: 15:55
      Anteckning: Fredagsträning!!!
    • 17:00

      Träning Div. 3 Damer


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning Juniorlag Herrar


      20:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Plocka skräp F-10


      12:00
    • 09:00

      Träning A-lag Damer


      10:30
    • 09:00

      Egnahems BK (hemma) F-11/F12


      11:00
    • 09:00

      Habo IF vit (hemma) F-11/F12


      11:00
    • 09:00

      Match: MIK - Egnahems BK F-11/F12


      11:00
    • 09:00

      Match: MIK - Habo IF F-11/F12


      11:00
    • 11:00

      IF Hallby FK blå (hemma) F-11/F12


      13:00
    • 11:00

      Mariebo F09 -Hallby F09 F08/09


      13:00
    • 11:00

      Match: MIK - IF Hallby F-11/F12


      13:00
    • 13:00

      Stensjöns IF (hemma) F-07


      15:00
    • 13:00

      Match mot TSK P-09


      15:00
    • 13:00

      Match mot HFF P-09


      15:00
    • 15:00

      Egnahems BK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:30

      IF Haga (hemma) F-10


      17:30
  • 9Sön
    • 09:00

      MIK P10 - HFF P10 P-10


      10:30
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
    • 11:00

      Gislaveds IS (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      match P08/09- EBK P-09


      13:00
    • 11:00

      Egnahems BK (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Tenhults IF (borta) P-07


      14:00
    • 15:00

      J-Södra mot Mariebo IK Svart P-11


      16:30
    • 16:00

      Mullsjö IF (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Habo IF P10 - MIK P10 P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      Nässjö FF röd mot Mariebo IK Vit P-11


      18:30
    • 17:00

      Tranås FF 3 (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Träning Juniorlag Herrar


      18:30
    • 17:15

      träningsmatch Div. 3 Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 10Mån
    v.19
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning Div. 3 Damer


      19:00
    • 18:00

      IF Haga (hemma) F-11/F12


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Mariebo IK Svart-IF Haga F-11/F12


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Habo IF (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      MIK P10 - Tenhults IF P10 P-10


      10:30
    • 10:00

      Hovslätts IK (borta) F-11/F12


      11:30
    • 10:00

      IF Hallby FK blå (borta) F-10


      11:30
    • 12:00

      J-Södra mot Mariebo IK Gul P-11


      13:30
    • 13:00

      IF Hallby FK 2 (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P-09


      15:00
  • 16Sön
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
    • 11:00

      Norrahammars GIS F08 (borta) F08/09


      12:00
    • 13:00

      Egnahem (borta) P-09


      15:00
    • 15:00

      IK Vista/ÖIS (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Hovslätts IK (hemma) F-10


      16:20
    • 15:00

      Träning Div. 3 Damer


      16:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:30

      ASK/BIK komb 9-m (hemma) F-06


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Nässjö FF blå (borta) F08/09


      20:00
  • 17Mån
    v.20
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:30
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11/F12


      19:20
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Månsarps IF (borta) F-06


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Mullsjö IF (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F-11/F12


      11:00
    • 09:00

      Habo IF vit (hemma) P-09


      11:00
    • 09:20

      Poolspel vs Egnahem P-12


      11:30
    • 10:00

      Match MIK P10 - Hovslätts IK P10 P-10


      11:30
    • 11:00

      Waggeryds IK (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Nässjö FF blå (hemma) F-11/F12


      12:20
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF grön (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      Jönköpings Södra IF grön (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Pool-spel mot IF Haga P-12


      15:00
  • 23Sön
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Bankeryds SK svart (borta) F08/09


      12:00
    • 10:00

      Husqvarna FF Röd (borta) F-10


      11:30
    • 10:00

      Husqvarna FF 3 (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      P08-HFF P-09


      11:30
    • 10:30

      Träning P-13


      11:45
    • 11:00

      Norrahammars GIS grön (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Skillingaryds IS (hemma) F08/09


      15:00
    • 15:00

      IF Eksjö Fotboll blå (borta) F-11/F12


      17:00
    • 15:00

      Bankeryds SK svart (hemma) F-10


      16:30
    • 15:00

      Waggeryds IK (hemma) P-08


      17:00
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      Barnarps IF (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Habo IF 1 (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Lekeryd-Svarttorps SK (hemma) F08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
  • 24Mån
    v.21
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:00

      IF Hallby FK 1 (hemma) F-07


      11:00
    • 09:00

      Match MIK P10 - J-Södra P10 P-10


      10:30
    • 10:00

      Egnahems BK svart (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag Damer


      11:30
    • 11:00

      Tranås FF (hemma) F-11/F12


      13:00
    • 11:00

      IF Haga Gul (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Tranås FF (hemma) F08/09


      15:00
  • 30Sön
    • 09:30

      Träning F-2016


      10:30
    • 10:00

      Hovslätts IK (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Habo IF blå (borta) F-10


      11:30
    • 10:00

      IF Hallby FK 1 (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Match IF Hallby P10 - MIK P10 P-10


      11:30
    • 10:30

      Träningsmatch mot Bankeryd SK P-13


      13:15
    • 11:00

      IF Haga (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Råslätt SK röd (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Egnahems BK svart (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Poolspel P-12


      12:30
    • 14:00

      Tabergs SK 2 (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Egnahems BK 2 (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Bottnaryds IF (hemma) F-10


      16:30
    • 16:30

      Ekhagens IF svart (borta) F-11/F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 17:00

      Tenhults IF 9-m (hemma) F-06


      19:00
    • 17:00

      Habo IF blå (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Träning Div. 3 Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 31Mån
    v.22