Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Barnarpscupen F- 15

    • 08:20

      Barnarpscupen F 17


      12:15
    • 09:00

      IF Hallby FK blå (borta) P-12


      11:00
    • 09:00

      Habo IF gul (hemma) P-13


      11:00
    • 09:00

      F17 Öxnehagadagen 1 buss Bussbokning


      14:00
    • 09:30

      Träning P/F 19


      10:30
    • 10:00

      IK Tord 1 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      NIK-Dagen poolspel P-16


      15:00
    • 10:30

      Tranås FF (borta) F-10


      12:30
    • 11:00

      Habo IF blå (hemma) P-13


      13:00
    • 12:00

      Månsarps IF (hemma) F-11/F12


      14:00
    • 12:00

      Sponsorloppet 2024 MIK P-11 P-11


      14:00
    • 13:00

      Vimmerby IF (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Habo IF röd (hemma) F-13


      15:00
    • 13:00

      Bankeryds SK 9-m (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Herr bortamatch Taberg Bussbokning


      22:00
    • 16:00

      Tabergs SK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 18:00

      Champions League final (Magnus Hofwing) Bokning av klubblokalen


      22:00
    • 19:30

      Champions League-final i klubbstugan P-14


      23:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Träningsmatch 9vs9 mot Hallby P-12


      12:00
    • 11:00

      F17 match (buss) Bussbokning


      20:00
    • 12:00

      IFK Värnamo (hemma) F-11/F12


      14:00
    • 13:00

      Tenhults IF vit (borta) P-12


      15:00
    • 13:00

      Match MIK Gul P-14


      14:30
    • 14:00

      Gränna AIS (hemma) F-11/F12


      16:00
    • 14:00

      Habo IF svart (borta) F-13


      16:00
    • 14:00

      Träning F 17


      15:00
    • 15:00

      Råslätt SK röd (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      Domaruppdrag F 2014 F-10


      16:15
    • 15:00

      Träning P 18


      16:00
    • 15:00

      Egnahems BK svart (hemma) F-14


      17:00
    • 15:00

      Match MIK Vit P-14


      16:30
    • 15:30

      Tenhults IF svart (borta) P-12


      17:30
    • 16:00

      IF Haga 2 (hemma) P-11


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:30

      IFK Göteborg (borta) MIK/Haga F17


      18:30
    • 17:00

      Match MIK Svart P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F- 15


      18:00
    • 17:45

      Träning MIK/Haga Dam Div.4


      19:30
    • 18:00

      Laguppdrag - Städning av klubblokalen P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Bankeryds SK (hemma) J18


      21:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:15

      Träning F-11/F12


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P-12


      21:00
    • 19:30

      Träning F-10


      21:00
    • 19:30

      Träning P-09


      21:00
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 10:00

      MIK-dagen matcher mot Hallby P-16


      13:00
    • 10:00

      Träning P-11


      14:00
    • 10:00

      MIK-dagen P-15


      14:00
    • 10:00

      Mariebodagen - Lotteriet P-12


      14:00
    • 10:00

      MIK-dagen P 18


      14:00
    • 11:00

      Mariebodagen poolspel F- 15


      13:30
    • 11:00

      Domare MIKdagen F-11/F12


      14:00
    • 15:00

      Bankeryds SK 1 (borta) F-10


      17:00
    • 15:00

      Waggeryds IK 9-m (hemma) P-09


      17:00
    • 15:00

      Match i Bankeryd med F10 F-11/F12


      17:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:30

      Träning F 18


      18:30
    • 19:30

      Träning J18


      21:00
  • 7Fre
    • 12:00

      F 10 match Bussbokning


      20:00
    • 16:00

      Hvetlanda GIF/Vetlanda FF 1 (borta) F-10


      18:00
    • 16:00

      Match med F10 mot Vetlanda F-11/F12


      19:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/F12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Bollkalle herrmatch P-11


      21:00
    • 19:00

      IFK S-RIF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bankeryds SK gul (borta) P-13


      21:00
    • 19:00

      Föräldrauppdrag - Kiosken till Herrmatch P-11


      21:00
  • 8Lör
    • 07:00

      Bussbokning F10 Bussbokning


      15:00
    • 09:00

      Husqvarna FF svart (hemma) P-12


      11:00
    • 09:30

      Träning P/F 19


      10:30
    • 10:00

      Nässjö FF 2 (borta) F-11/F12


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF 1 (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Träning MIK/Haga F17


      11:15
    • 10:00

      Match med F10 mot Nässjö F-11/F12


      13:00
    • 11:00

      Dam match mot Jönköping Södra IF Bussbokning


      17:00
    • 11:00

      Hovslätts IK vit (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Träningsdag med FIFH Malmö Mariebo IK 5-a-side


      12:00
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-12


      15:00
    • 13:00

      Hvetlanda GIF 2 (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      IFK Stockaryd/Rörvik if /Vrigstad if (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      IF Haga svart (hemma) P-12


      17:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Husqvarna FF Vit (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Ekhagens IF 1 (hemma) F-11/F12


      12:00
    • 10:00

      IFK Värnamo 1 (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      IK Tord lila (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Bankeryds SK gul (borta) F-14


      12:00
    • 11:00

      Match MIK Vit P-14


      12:30
    • 11:00

      Match MIK Svart P-14


      12:30
    • 13:00

      Bankeryds SK svart (borta) F-13


      15:00
    • 13:00

      Match MIK Gul P-14


      14:30
    • 14:00

      Alingsås Kvinnliga IK (hemma) MIK/Haga F17


      16:00
    • 14:00

      Träning F 17


      15:00
    • 15:00

      Barnarps IF (borta) P-11


      17:00
    • 15:00

      IK Tord 3 (borta) P-11


      17:00
    • 15:00

      Tabergs SK 7-m (hemma) F-13


      17:00
    • 15:00

      Seriematch IK Tord 3 - Mariebo IK 3 - 9v9 - Serie P2011 Nv 4 P-12


      17:00
    • 15:00

      Träning P 18


      16:00
    • 15:00

      Domaruppdrag F13 F-10


      16:15
    • 16:00

      ÖIS/Vista (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 17:00

      Träning F- 15


      18:00
    • 18:00

      Lommaryds IF (hemma) F-10


      20:00
    • 18:00

      Träning MIK/Haga Dam Div.4


      19:30
    • 18:00

      Match hemma med F10 mot Lommaryd F-11/F12


      20:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:45
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:00

      Herr borta Norrahammar Bussbokning


      22:00
    • 16:00

      Ulvacupen F-13


      00:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11/F12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Ö-bollen fotbollscup P-12


      00:00
    • 19:00

      Norrahammars IK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Ulvacupen F-13

    • Heldag

      Ö-bollen fotbollscup P-12

    • Heldag

      Kabecupen F- 15

    • 08:00

      Kabe-cupen P-15


      12:30
    • 08:15

      Kabe cup F 17


      13:00
    • 09:30

      Träning P/F 19


      10:30
    • 10:00

      Träning A-lag Damer


      11:00
    • 13:00

      Hovslätts IK (borta) F-11/F12


      15:00
    • 13:00

      Kabecupen F-16


      18:00
    • 14:00

      Gislaveds IS (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Nässjö FF 2 (hemma) F-10


      18:00
    • 16:00

      MIK F10 2 - Nässjö FF 2 F-11/F12


      18:00
    • 18:00

      Egnahems BK 3 (hemma) P-11


      20:00
    • 18:00

      Seriematch Mariebo IK 3 - Egnahems BK 3 - 9v9 - Serie P2011 Nv 4 P-12


      20:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Ulvacupen F-13


      17:00
    • 00:00

      Ö-bollen fotbollscup P-12


      19:00
    • 00:00

      Hestra Skid O SK (hemma) F-13


      02:00
    • 10:00

      Kabe cupen P-16


      14:30
    • 10:00

      Match MIK Vit P-14


      11:30
    • 10:00

      Egnahems BK svart (borta) P-13


      12:00
    • 12:00

      Prova-på träning barn och unga Mariebo IK 5-a-side


      14:00
    • 13:00

      IFK Wreta Kloster (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Domaruppdrag F 2014 F-10


      14:00
    • 13:00

      Norrahammars GIS (hemma) F-14


      15:00
    • 14:00

      Assyriska IK (hemma) P-11


      16:00
    • 14:00

      Träning F 17


      15:00
    • 15:00

      Månsarps IF (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      Träning P 18


      16:00
    • 16:00

      Lekeryd-Svarttorps SK 1 (hemma) F-10


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 17:00

      Match MIK Svart P-14


      18:30
    • 17:00

      Match MIK Gul P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F- 15


      18:00
    • 18:00

      Forserums IF (borta) P-09


      21:00
    • 18:00

      Träning MIK/Haga Dam Div.4


      19:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:30

      Träning F 18


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Cafeterian på damlagsmatchen F-14


      20:00
    • 18:00

      Bollflickor till damlagsmatch F-14


      20:00
    • 19:00

      BK Kenty (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Klevshults SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Laguppdrag - Kiosk och bollpojkar A-lag herr P-12


      21:00
    • 19:15

      IF Hallby FK (borta) F-10


      21:15
    • 19:30

      Träning J18


      21:00
    • 19:30

      Träning P-09


      21:00
  • 21Fre
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
  • 22Lör
    • 16:00

      Råslätt SK (hemma) P-09


      18:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Match MIK Gul P-14


      10:30
    • 09:00

      F 10 match i Tranås Bussbokning


      21:00
    • 10:00

      Norrahammars GIS (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Seriematch Norrahammars GIS - Mariebo IK 3 - 9v9 - Serie P2011 Nv 4 P-12


      12:00
    • 10:30

      Bottnaryds IF (borta) P-12


      12:30
    • 11:00

      Match MIK Vit P-14


      12:30
    • 13:00

      Hovslätts IK (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Råslätt SK (hemma) F-13


      15:00
    • 13:00

      Träning F-10


      14:15
    • 14:00

      Tenhults IF (hemma) F-11/F12


      16:00
    • 15:00

      Domaruppdrag F 2014 F-10


      16:15
    • 15:00

      Match MIK Svart P-14


      16:30
    • 15:00

      Barnarps IF vit (hemma) F-14


      17:00
    • 16:00

      Tenhults IF (borta) P-09


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 16:30

      Habo IF grön (borta) P-12


      18:30
    • 17:00

      Vrigstads IF/Hultsjö IF 1 (borta) F-10


      19:00
    • 17:00

      Råslätt SK (9-m) (borta) MIK/Haga F17


      19:00
    • 17:00

      ÖIS/Vista röd (hemma) P-13


      19:00
    • 17:00

      Träning F- 15


      18:00
    • 18:00

      Waggeryds IK (hemma) F-11/F12


      20:00
    • 18:15

      Träning J18


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Habo IF röd (borta) P-12


      21:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 18:00

      IF Hallby FK blå (borta) F-13


      20:00
    • 18:15

      Träning F- 15


      19:30
    • 18:15

      Träning F-11/F12


      20:00
    • 19:00

      Norrahammars IK/Månsarps IF (hemma) J18


      21:00
    • 19:00

      Tenhults IF/Barnarps IF (hemma) MIK/Haga F17


      21:00
    • 19:00

      Träning Mariebo IK 5-a-side


      20:00
    • 19:30

      Träning P-09


      21:00
  • 27Tor
    • 07:00

      Kalles Kaviar Cup F-10


      00:00
    • 08:00

      Kalles Kaviar Cup P-11


      00:00
    • 13:00

      Städning av klubblokal F-14


      14:00
    • 17:00

      Träning MIK/Haga Dam Div.4


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-13


      18:15
    • 17:30

      Träning F 18


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 19:30

      Träning J18


      21:00
    • 19:30

      Träning P-09


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup F-10

    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup P-11

    • 15:00

      Dam match mot IFK Ulricehamn Bussbokning


      23:00
    • 15:00

      Skadevi cup F-11/F12


      00:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:15
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 19:00

      Tabergs SK (borta) P-09


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup F-10

    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup P-11

    • Heldag

      Skadevi cup F-11/F12

    • Heldag

      Habocupen F-14

    • 09:00

      IF Hallby FK blå (borta) P-13


      11:00
    • 11:30

      Ulricehamns IFK (borta) A-lag Damer


      13:30
    • 11:30

      Tenhults IF svart (borta) F-13


      13:30
    • 11:30

      ÖIS/Vista blå (borta) P-13


      13:30
    • 12:00

      Husqvarna FF blå (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      IK Vista / ÖIS (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Seriematch IK Vista / ÖIS - Mariebo IK 3 - 9v9 - Serie P2011 Nv 4 P-12


      14:00
    • 12:30

      Månsarps IF (borta) F-13


      14:30
    • 15:00

      Egnahems BK orange (borta) P-12


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Kalles Kaviar Cup F-10


      08:00
    • 00:00

      Kalles Kaviar Cup P-11


      15:00
    • 00:00

      Skadevi cup F-11/F12


      17:00
    • 00:00

      Tranås FF 1 (borta) P-09


      02:00
    • 09:00

      Match MIK Vit P-14


      10:30
    • 10:00

      F17 match (buss) Bussbokning


      22:00
    • 11:00

      Match MIK Svart P-14


      12:30
    • 13:00

      Norrahammars GIS (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Match MIK Gul P-14


      14:30
    • 13:00

      Städning av klubblokal F-14


      14:00
    • 14:00

      IK Tord (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      Jönköpings Södra IF svart (hemma) P-13


      17:00
    • 16:00

      Råslätt SK (hemma) P-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-16


      17:00
    • 17:00

      Träning F- 15


      18:00
    • 18:00

      Träning MIK/Haga Dam Div.4


      19:30
    • 18:15

      Träning J18


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30