Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mariebo IK

Följ

Mariebo IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Kioskansvar vid A-lagets hemmamatch F08/09


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam Div 3


      20:30
    • 19:00

      Göteborgs DFF (hemma) A-lag Damer


      21:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Nässjö FF (borta) F-07


      11:00
    • 17:00

      Habo IF (hemma) Dam Div 3


      19:00
  • 13Sön
    • 11:00

      Barnarps IF vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      IF Haga gul (borta) F-06


      13:00
    • 12:30

      Nässjö FF (hemma) F-07


      13:30
    • 15:00

      RefteleÅs 9-m (hemma) F-02


      17:00
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:10

      Träning F-10


      18:10
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Smålandsstenars GoIF (borta) F-02


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam Div 3


      20:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 08:30

      Hagadagarna P-08


      13:00
    • 09:00

      Hagadagarna P-09


      00:00
    • 09:00

      Hagadagarna F-11/F12


      12:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      JKPG maraton Dam Div 3


      14:00
    • 10:00

      Habo IF (borta) F-07


      11:00
    • 11:00

      Habo IF vit (borta) F-05


      13:00
    • 14:00

      Hagadagarna 2017 F08/09


      00:00
    • 14:00

      Hagadagarna P-10


      18:00
    • 15:00

      Valinge IF (borta) A-lag Damer


      17:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Hagadagarna P-09


      19:00
    • 00:00

      Hagadagarna 2017 F08/09


      18:00
    • 08:30

      Träning P-11


      13:00
    • 11:00

      Barnarps IF vinröd (hemma) F-06


      13:00
    • 13:30

      Hagadagarna F-10


      18:00
    • 14:00

      Tranås FF (hemma) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Bredaryd Lanna IK (borta) F-02


      17:00
    • 16:10

      Träning P-12


      17:00
    • 17:00

      Torpa FF (borta) Dam Div 3


      19:00
    • 17:00

      Nässjö FF vit (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Lommaryds IF (hemma) F-07


      18:00
  • 21Mån
    v.34
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning F08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Kioskansvar P-07


      20:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Forserums IF (hemma) Dam Div 3


      20:30
    • 19:30

      Rödsle BK (hemma) A-lag Damer


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      LIRARNAS DAG F08/09

    • 10:00

      Lirarnas dag P-09


      16:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (borta) F-07


      15:00
    • 15:00

      Mossens BK (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 27Sön
    • Heldag

      LIRARNAS DAG F08/09

    • 09:30

      IF Hallby FK (borta) F-06


      11:30
    • 11:00

      Jönköpings Södra IF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 12:30

      Tenhults IF (hemma) F-05


      14:30
    • 14:00

      Onsala BK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Burseryds IF 9-m (hemma) F-02


      17:00
    • 16:10

      Träning P-12


      17:00
    • 17:00

      Husqvarna FF 9-m (borta) F-03/04


      19:00
  • 28Mån
    v.35
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor