Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lysekils AIK

Följ

Lysekils AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Lysekils AIK
Välj lag

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 17:30

      Stångenäs AIS P11/12 (hemma) P-11


      19:30
    • 17:30

      KIF/SIF F 2013 (hemma) F-13/14


      19:30
    • 18:00

      IFK Strömstad P13 Blå (hemma) P-13


      20:00
    • 19:00

      Bullarens GOIF (hemma) Damseniorer


      21:00
  • 2Lör
    • 10:00

      MHG Orust P13-14 (borta) P-10


      12:00
    • 13:00

      Kungshamns IF (hemma) Herrseniorer


      15:00
  • 3Sön
    • 12:00

      Karlsberg United FC P13 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      Stenungsunds IF P12 Röd (borta) P-12


      14:30
    • 15:00

      Stångenäs AIS F09/10 (hemma) F-09/10


      17:00
    • 15:00

      Match mot Rabbalshede F-12


      16:30
    • 15:00

      Träning Fotbollslekis


      16:00
    • 18:00

      Grohed/Ljungskile Utv-Lag (hemma) Herrseniorer


      20:00
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      18:00
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Vallens IF (hemma) P-06/07


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      21:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16/17


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:30
    • 19:00

      IFK Uddevalla U15 (hemma) P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06/07


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:30

      IK Svane P13 (hemma) P-12


      19:30
  • 9Lör
    • 00:00

      Fjällbacka IK 1 (borta) P-14


      02:00
    • 08:00

      Fjällbacka (borta) P-14


      09:00
    • 10:00

      Vallens IF P2015 Blå (borta) P-15


      12:00
    • 10:30

      Svarteborg FK P12-13 (hemma) P-10


      12:30
    • 13:00

      Tanums Alliansen P14 (hemma) P-09


      15:00
    • 16:00

      Bullarens GOIF (borta) Herrseniorer


      18:00
  • 10Sön
    • 11:00

      IFK Valla F12/13 Röd (hemma) F-13/14


      13:00
    • 13:00

      Vallens IF P2011 (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      IFK Uddevalla P2010 (borta) P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning Fotbollslekis


      16:00
    • 16:00

      IK Rössö F19 (borta) Damseniorer


      18:00
    • 16:00

      Skärhamns IK Ungdomslag (hemma) Herrseniorer


      18:00
    • 16:00

      Stenungsunds IF P13 Röd (borta) P-13


      18:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16/17


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Hogstorps IF Haif/Hogstorp P13 (borta) P-13


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:30
    • 18:30

      Herrestads AIF F09 (borta) F-09/10


      20:30
    • 18:30

      Träning Damseniorer


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06/07


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 00:00

      Groheds IF /LSK P13 Svart (hemma) P-13


      02:00
    • 17:30

      Vallens IF F2011 (hemma) F-12


      19:30
  • 16Lör
    • 12:00

      Ödsmåls IK (hemma) F-09/10


      14:00
    • 12:00

      IFK Valla P13 (borta) P-10


      14:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Grohed-Ljungskile P13 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Bovall/Hunnebo P12/13 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Skärhamns IK (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Torp GOIF F 2012-2014 (borta) F-13/14


      13:00
    • 11:30

      Vallens IF P2009 (borta) P-09


      13:30
    • 13:00

      Rosseröds IK (hemma) Herrseniorer


      15:00
    • 15:00

      Träning Fotbollslekis


      16:00
    • 16:00

      Bokenäs IF (hemma) Herrseniorer


      18:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      21:00
      Gullmarsvallen
      Samlingstid: 18:40
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16/17


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-13/14


      19:30
    • 19:00

      IK Oddevold U15 (hemma) P-08


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06/07


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 15:00

      Träning F-09/10


      16:00
    • 17:30

      Grebbestads IF F13 (hemma) F-13/14


      19:30
    • 18:00

      Munkedals IF Blå P11 (hemma) P-12


      20:00
  • 23Lör
    • 10:30

      Groheds IF / LSK P11 7M (hemma) P-11


      12:30
    • 11:00

      Melleruds IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Tanums IF P/F 14-15 (borta) P-15


      13:20
    • 13:00

      Edet FK P 09/10 (hemma) P-09


      15:00
    • 16:00

      Herrestads AIF Lag 2 (borta) Herrseniorer


      18:00
    • 16:00

      IFK Åmål (borta) P-06/07


      18:00
    • 16:00

      Match henån P-12


      17:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Stenungsunds IF P 2014 2 lag (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      SIF (borta) P-14


      13:10
    • 10:30

      Stenungsunds IF P13 Röd (borta) P-10


      12:30
    • 14:00

      Kungshamns IF Flickor 2009/2010 (borta) F-09/10


      16:00
    • 15:00

      IFK Strömstad P10 Blå (hemma) P-10


      17:00
    • 15:00

      Träning Fotbollslekis


      16:00
    • 16:00

      Stenungsunds IF (borta) Damseniorer


      18:00
    • 18:00

      Skredsvik/Hogstorp Lag 2 (hemma) Herrseniorer


      20:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Herrestads AIF U16 (hemma) P-06/07


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      21:00
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 15:00

      Träning F-09/10


      16:00
    • 17:30

      Ödsmåls IK (hemma) F-12


      19:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Munkedals IF P13 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:30

      Stångenäs AIS P/F 13/14 (borta) P-13


      12:30
    • 11:00

      Tanums IF P 10-11 (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Svenshögens SK (hemma) Herrseniorer


      15:00