Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lerums BK

Följ

Lerums BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:50
    • 18:30

      Träning Team 10


      20:00
    • 18:50

      SHL biljetter Frölunda möter Timrå Team 12


      22:00
    • 18:50

      Föreningserbjudande Team 13


      21:30
    • 19:00

      Träning A-ungdom


      21:20
    • 21:30

      Träning J20


      23:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
    • 19:00

      Träning J20


      20:20
    • 19:00

      Träning J18


      20:20
    • 19:30

      Träning Team 09


      21:20
    • 20:30

      Träning Team 10


      21:30
    • 20:30

      Träning A-ungdom


      22:30
    • 21:30

      Träning A-ungdom Team 09


      22:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning A-ungdom


      19:20
    • 17:30

      Träning A-ungdom Team 09


      19:20
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:30

      Träning J20


      21:30
    • 21:30

      Träning Herr A


      22:50
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:30

      Varberg HK (hemma) Team 13


      10:30
    • 08:30

      Hovås HC Blå (borta) Team 13


      10:30
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan 2022


      11:00
    • 11:00

      Träning LekIs


      12:00
    • 14:00

      THC/UHC/GIK (hemma) J20


      16:00
    • 14:00

      Sekket, match mot THC/UHC/GIK J20


      16:00
    • 16:30

      Frölunda HC Röd (borta) Team 11


      18:30
    • 16:30

      Frölunda HC Vit (borta) Team 13


      18:30
    • 16:30

      Falkenbergs HK (borta) Team 13


      18:30
    • 18:00

      Partille HK (hemma) Team 11


      20:00
    • 19:30

      Frölunda HC Vit (hemma) Team 09


      21:30
    • 21:00

      Träning Motionshockey


      22:50
  • 15Sön
    • 11:00

      Kungälvs IK (borta) Team 12


      13:00
    • 11:00

      Hanhals IF Röd (borta) Team 12


      13:00
    • 11:00

      Seriespel i Kungälv Team 12


      12:30
    • 11:30

      Hovås HC (borta) Team 10


      13:30
    • 11:30

      B2, Borta Hovås Team 09


      13:00
    • 12:30

      Träning Team 13


      13:20
    • 13:30

      Hockeyskoj Team 13


      14:20
    • 13:30

      Hockeyskoj Team 12


      14:30
    • 13:30

      Hockeyskoj Team 09


      14:20
    • 14:00

      IF Mölndal Hockey Vit (hemma) Team 14


      16:00
    • 14:00

      Hisingens IK (borta) Team 14


      16:00
    • 14:00

      Skärgårdens SK (borta) Team 14


      16:00
    • 14:00

      Match Team 14 Team 13


      15:20
    • 14:30

      Partille HK (borta) Team 10


      16:30
    • 14:30

      Stenungsund HF (hemma) A-ungdom


      16:30
    • 14:30

      Sekket - Stenungsund HF A-ungdom


      16:30
    • 14:30

      B2, Borta Partille Team 09


      16:00
    • 15:40

      Kungälvs IK Utv. (borta) J18


      17:40
    • 16:30

      Sekket A-lag Skara IK A-ungdom


      20:00
    • 17:30

      Skara IK (hemma) Herr A


      19:30
  • 16Mån
    v.3
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning J20


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr A


      21:30
    • 21:30

      Träning Veteraner


      22:50
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:00
    • 20:00

      Härryda HC 2 (hemma) A-ungdom


      22:00
    • 20:00

      Sekket - Härryda HC A-ungdom


      22:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:45

      Hisingens IK (borta) Team 13


      10:45
    • 08:45

      Hanhals IF Vit (borta) Team 13


      10:45
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan 2022


      11:00
    • 11:00

      Träning LekIs


      12:00
    • 14:00

      Hovås HC (hemma) J20


      16:00
    • 14:00

      Sekket match mot Hovås J20


      16:00
    • 15:30

      Skärgårdens SK (hemma) Team 13


      17:30
    • 15:30

      Frölunda HC Röd (borta) Team 13


      17:30
    • 16:00

      Kungälvs IK Svart (borta) Team 11


      18:00
    • 16:30

      Hisingens IK (hemma) Team 11


      18:30
    • 17:30

      Bäcken HC (borta) A-ungdom


      19:30
    • 18:00

      Hisingens IK (hemma) Team 09


      20:00
    • 19:30

      Träning Team 10


      21:00
    • 21:00

      Träning Motionshockey


      22:50
  • 22Sön
    • 12:30

      IF Mölndal Hockey (hemma) Team 10


      14:30
    • 12:30

      B2 Team 09


      14:00
    • 14:00

      Hisingens IK (hemma) Team 10


      16:00
    • 14:00

      B2 Team 09


      16:00
    • 15:00

      Sekretariat tjänst Team 12


      17:00
    • 15:30

      Hovås HC (borta) Team 12


      17:30
    • 15:30

      Frölunda HC Röd (borta) Team 12


      17:30
    • 15:30

      Frölunda HC (hemma) Team 12


      17:00
    • 16:00

      Kungälvs IK 2 (borta) A-ungdom


      18:00
    • 16:30

      Sekket seriematch J18


      19:30
    • 17:00

      Trollhättans HC (borta) Herr A


      19:00
    • 17:30

      Falkenbergs/Varberg (hemma) J18


      19:30
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning Team 09


      20:20
    • 19:00

      Skottare Frölunda A-ungdom


      21:30
    • 19:00

      Träning Team 10


      20:30
    • 20:30

      Träning J18


      21:30
    • 20:30

      Träning J20


      21:20
    • 20:30

      Träning A-ungdom


      22:30
    • 21:30

      Träning A-ungdom Team 09


      22:20
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning Team 13


      18:20
    • 17:00

      Träning Team 14


      18:20
    • 18:30

      Träning Team 11


      19:50
    • 18:30

      Träning Team 12


      20:00
    • 18:30

      Extra träning med C-Ungdom Team 10


      19:50
      Vättlehallen
      Anteckning: Möjlighet till extra träning för dem som vill. Vi har 3 platser att fylla. Svara oavsett om ni kan eller inte.
      (Detta är en möjlighet till mer träning för oss. Den ersätter inte våran egen träning. Man tränar och spelar med sitt eget lag I första hand)
    • 19:00

      Träning A-ungdom


      21:20
    • 19:00

      Träning A-ungdom Team 09


      21:20
    • 19:30

      Hisingens IK (borta) J18


      21:30
    • 21:30

      Träning J20


      22:50
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 09:30

      Kungälvs IK Röd (borta) Team 09


      11:30
    • 10:40

      Lions HC Strömstad (borta) Team 10


      12:40
    • 10:40

      B2 borta mot lions Team 09


      12:20
    • 12:00

      Sekretariat tjänst Team 12


      14:30
    • 12:30

      Frölunda HC (borta) Team 10


      14:30
    • 12:30

      Hanhals IF Röd (borta) Team 12


      14:30
    • 12:30

      B2 borta match mot FRÖLUNDA Team 09


      14:00
    • 14:00

      Träning Herr A


      15:00
    • 14:00

      Ledarmöte Team 14 Team 14


      15:00
    • 15:00

      Hockeyskoj Team 12


      16:00
    • 15:00

      Hockeyskoj Team 13


      15:50
    • 15:00

      Hockeyskoj Team 10


      16:00
    • 16:00

      Hanhals IF Röd (borta) Team 14


      18:00
    • 16:00

      IF Mölndal Hockey Röd (hemma) Team 14


      18:00
    • 16:00

      Frölunda HC Vit (borta) Team 14


      18:00
    • 16:00

      Träning Team 13


      17:20
    • 17:30

      Kållered SK 2 (hemma) A-ungdom


      19:30
    • 17:30

      Sekket - Kållered SK A-ungdom


      19:30
  • 30Mån
    v.5
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning J20


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr A


      21:30
    • 21:30

      Träning Veteraner


      22:50
  • 31Tis
    • 19:30

      Kungsbacka HC (hemma) J20


      21:30
    • 19:30

      Sekket match mot Kungsbacka HC J20


      21:00