Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lerums BK

Följ

Lerums BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
  • 3Tis
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:50
    • 18:30

      Träning Team 10


      20:00
    • 18:50

      SHL biljetter Frölunda möter Timrå Team 12


      22:00
    • 18:50

      Föreningserbjudande Team 13


      21:30
    • 19:00

      Träning A-ungdom


      21:20
    • 21:30

      Träning J20


      23:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
    • 19:00

      Träning J20


      20:20
    • 19:00

      Träning J18


      20:20
    • 19:30

      Träning Team 09


      21:20
    • 20:30

      Träning Team 10


      21:30
    • 20:30

      Träning A-ungdom


      22:30
    • 21:30

      Träning A-ungdom Team 09


      22:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning A-ungdom


      19:20
    • 17:30

      Träning A-ungdom Team 09


      19:20
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:30

      Träning J20


      21:30
    • 21:30

      Träning Herr A


      22:50
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:30

      Varberg HK (hemma) Team 13


      10:30
    • 08:30

      Hovås HC Blå (borta) Team 13


      10:30
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan 2022


      11:00
    • 11:00

      Träning LekIs


      12:00
    • 14:00

      THC/UHC/GIK (hemma) J20


      16:00
    • 14:00

      Sekket, match mot THC/UHC/GIK J20


      16:00
    • 16:30

      Frölunda HC Röd (borta) Team 11


      18:30
    • 16:30

      Frölunda HC Vit (borta) Team 13


      18:30
    • 16:30

      Falkenbergs HK (borta) Team 13


      18:30
    • 18:00

      Partille HK (hemma) Team 11


      20:00
    • 19:30

      Frölunda HC Vit (hemma) Team 09


      21:30
    • 21:00

      Träning Motionshockey


      22:50
  • 15Sön
    • 11:00

      Kungälvs IK (borta) Team 12


      13:00
    • 11:00

      Hanhals IF Röd (borta) Team 12


      13:00
    • 11:00

      Seriespel i Kungälv Team 12


      12:30
    • 11:30

      Hovås HC (borta) Team 10


      13:30
    • 11:30

      B2, Borta Hovås Team 09


      13:00
    • 12:30

      Träning Team 13


      13:20
    • 13:30

      Hockeyskoj Team 13


      14:20
    • 13:30

      Hockeyskoj Team 12


      14:30
    • 13:30

      Hockeyskoj Team 09


      14:20
    • 14:00

      IF Mölndal Hockey Vit (hemma) Team 14


      16:00
    • 14:00

      Hisingens IK (borta) Team 14


      16:00
    • 14:00

      Skärgårdens SK (borta) Team 14


      16:00
    • 14:00

      Match Team 14 Team 13


      15:20
    • 14:30

      Partille HK (borta) Team 10


      16:30
    • 14:30

      Stenungsund HF (hemma) A-ungdom


      16:30
    • 14:30

      Sekket - Stenungsund HF A-ungdom


      16:30
    • 14:30

      B2, Borta Partille Team 09


      16:00
    • 15:40

      Kungälvs IK Utv. (borta) J18


      17:40
    • 16:30

      Sekket A-lag Skara IK A-ungdom


      20:00
    • 17:30

      Skara IK (hemma) Herr A


      19:30
  • 16Mån
    v.3
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning J20


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr A


      21:30
    • 21:30

      Träning Veteraner


      22:50
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:00
    • 20:00

      Härryda HC 2 (hemma) A-ungdom


      22:00
    • 20:00

      Sekket - Härryda HC A-ungdom


      22:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:45

      Hisingens IK (borta) Team 13


      10:45
    • 08:45

      Hanhals IF Vit (borta) Team 13


      10:45
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan 2022


      11:00
    • 11:00

      Träning LekIs


      12:00
    • 14:00

      Hovås HC (hemma) J20


      16:00
    • 14:00

      Sekket match mot Hovås J20


      16:00
    • 15:30

      Skärgårdens SK (hemma) Team 13


      17:30
    • 15:30

      Frölunda HC Röd (borta) Team 13


      17:30
    • 16:00

      Kungälvs IK Svart (borta) Team 11


      18:00
    • 16:30

      Hisingens IK (hemma) Team 11


      18:30
    • 17:30

      Bäcken HC (borta) A-ungdom


      19:30
    • 18:00

      Hisingens IK (hemma) Team 09


      20:00
    • 19:30

      Träning Team 10


      21:00
    • 21:00

      Träning Motionshockey


      22:50
  • 22Sön
    • 12:30

      IF Mölndal Hockey (hemma) Team 10


      14:30
    • 12:30

      B2 Team 09


      14:00
    • 14:00

      Hisingens IK (hemma) Team 10


      16:00
    • 14:00

      B2 Team 09


      16:00
    • 15:00

      Sekretariat tjänst Team 12


      17:00
    • 15:30

      Hovås HC (borta) Team 12


      17:30
    • 15:30

      Frölunda HC Röd (borta) Team 12


      17:30
    • 15:30

      Frölunda HC (hemma) Team 12


      17:00
    • 16:00

      Kungälvs IK 2 (borta) A-ungdom


      18:00
    • 16:30

      Sekket seriematch J18


      19:30
    • 17:00

      Trollhättans HC (borta) Herr A


      19:00
    • 17:30

      Falkenbergs/Varberg (hemma) J18


      19:30
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning Team 09


      20:20
    • 19:00

      Skottare Frölunda A-ungdom


      21:30
    • 19:00

      Träning Team 10


      20:30
    • 20:30

      Träning J18


      21:30
    • 20:30

      Träning J20


      21:20
    • 20:30

      Träning A-ungdom


      22:30
    • 21:30

      Träning A-ungdom Team 09


      22:20
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning Team 13


      18:20
    • 17:00

      Träning Team 14


      18:20
    • 18:30

      Träning Team 11


      19:50
    • 18:30

      Träning Team 12


      20:00
      Vättlehallen Ishall, Lerums Kommun
      Anteckning: C-ungdom
    • 18:30

      Extra träning med C-Ungdom Team 10


      19:50
    • 19:00

      Träning A-ungdom


      21:20
    • 19:00

      Träning A-ungdom Team 09


      21:20
    • 19:30

      Hisingens IK (borta) J18


      21:30
    • 21:30

      Träning J20


      22:50
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 09:30

      Kungälvs IK Röd (borta) Team 09


      11:30
    • 10:40

      Lions HC Strömstad (borta) Team 10


      12:40
    • 10:40

      B2 borta mot lions Team 09


      12:20
    • 12:00

      Sekretariat tjänst Team 12


      14:30
    • 12:30

      Frölunda HC (borta) Team 10


      14:30
    • 12:30

      Hanhals IF Röd (borta) Team 12


      14:30
    • 12:30

      B2 borta match mot FRÖLUNDA Team 09


      14:00
    • 14:00

      Träning Herr A


      15:00
    • 14:00

      Ledarmöte Team 14 Team 14


      15:00
    • 15:00

      Hockeyskoj Team 12


      16:00
    • 15:00

      Hockeyskoj Team 13


      15:50
    • 15:00

      Hockeyskoj Team 10


      16:00
    • 16:00

      Hanhals IF Röd (borta) Team 14


      18:00
    • 16:00

      IF Mölndal Hockey Röd (hemma) Team 14


      18:00
    • 16:00

      Frölunda HC Vit (borta) Team 14


      18:00
    • 16:00

      Träning Team 13


      17:20
    • 17:30

      Kållered SK 2 (hemma) A-ungdom


      19:30
    • 17:30

      Sekket - Kållered SK A-ungdom


      19:30
  • 30Mån
    v.5
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning J20


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr A


      21:30
    • 21:30

      Träning Veteraner


      22:50
  • 31Tis
    • 19:30

      Kungsbacka HC (hemma) J20


      21:30
    • 19:30

      Sekket match mot Kungsbacka HC J20


      21:00