Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lerums BK

Följ

Lerums BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 19:30

      Härryda HC (hemma) J20


      21:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning Team 11


      19:00
    • 17:00

      Träning Team 12


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 13


      18:00
    • 18:00

      Träning Team 10


      19:00
    • 19:00

      Sekket A-lag J20


      21:50
    • 19:00

      Föreningsdomarutbildning J20


      20:00
    • 19:00

      Föreningsdomarkurs J18


      20:00
    • 19:30

      Hovås HC (hemma) Herr A


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • Heldag

      Lerumspucken Team 12

    • Heldag

      Föreningsdomarutbildning J20

    • 08:00

      Lerumspucken – Lag förmiddag Team 12


      13:00
    • 14:00

      Lerumspucken – Lag eftermiddag Team 12


      19:00
    • 16:30

      Hanhals IF (borta) J20


      18:30
    • 18:30

      Kållered SK (borta) A-ungdom


      20:30
    • 18:30

      Rönnängs IK (borta) Team 08


      20:00
    • 20:00

      Hanhals IF Vit (hemma) Team 10


      22:00
    • 21:30

      Träning Motionshockey


      22:50
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte Team 08


      18:30
    • 19:00

      Föreningsdomarkurs Team 08


      21:00
    • 19:00

      Föreningsdomarutbildning J20


      20:00
    • 19:00

      Föreningsdomarkurs A-ungdom


      21:00
    • 19:30

      Bäcken HC (hemma) J20


      21:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning Team 11


      19:00
    • 17:00

      Träning Team 12


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 13


      18:00
    • 18:00

      Träning Team 10


      19:00
    • 19:00

      Sekket A-laget J18


      22:00
    • 19:30

      Partille HK (hemma) Herr A


      21:30
    • 19:30

      Hisingens IK 2 (borta) A-ungdom


      21:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning Team 08


      18:50
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:00
    • 18:00

      Skottare Frölunda A-ungdom


      22:00
    • 18:00

      Föräldramöte Team 09


      19:00
    • 19:00

      Träning J20


      20:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 12:30

      Lions HC Strömstad (hemma) Team 09


      13:50
    • 14:00

      Frölunda HC Röd (hemma) Team 11


      15:20
    • 14:01

      IF Mölndal Hockey (hemma) Team 11


      15:21
    • 15:31

      Kållered SK (hemma) Team 11


      17:21
    • 17:30

      Hovås HC (hemma) J18


      19:30
    • 18:30

      Kungsbacka HC (borta) Herr A


      20:30
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
    • 18:00

      Skottare A-ungdom


      22:00
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 18:30

      Biljetter Frölunda/knattematch Team 13


      22:30
    • 19:00

      Härryda HC (borta) A-ungdom


      21:00
    • 19:30

      Stenungsund HF (hemma) J20


      21:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning Team 11


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 10


      18:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Träning J20


      19:00
    • 19:30

      Skärgårdens SK (hemma) Herr A


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning Team 13


      17:20
    • 16:00

      Träning Team 12


      17:30
    • 17:30

      Träning J18


      18:50
    • 17:30

      Träning J20


      18:50
    • 18:00

      Frölunda HC Röd (borta) Team 10


      20:00
    • 19:00

      Varberg HK (borta) Team 11


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr A


      20:00
    • 19:02

      Frölunda HC Röd (hemma) Team 11


      21:02
    • 20:00

      Träning A-ungdom


      21:20
    • 20:30

      Träning Team 08


      22:50
    • 21:00

      Frölunda HC Vit (borta) Team 08


      22:30
    • 21:30

      Träning Team 09


      22:50
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 12:30

      Frölunda HC (borta) Team 09


      13:50
    • 12:30

      Träning Team 11


      13:50
    • 12:30

      Träning Team 10


      14:00
    • 12:30

      Frölunda HC (borta) Team 08


      14:00
    • 13:30

      Föräldrarmöte Team 13


      14:30
    • 14:00

      Träning Team 13


      15:20
    • 14:00

      Träning Team 12


      15:30
    • 14:30

      Träning A-ungdom


      16:50
    • 15:30

      Skärgårdens SK (borta) Team 09


      16:50
    • 15:30

      Skärgårdens SK (borta) Team 08


      17:00
    • 16:00

      Träning Team 08


      18:20
    • 16:30

      IF Mölndal Hockey (borta) Team 10


      18:30
    • 16:30

      Match mot Mölndal Team 10


      18:30
    • 16:40

      Kållered SK (borta) Herr A


      18:40
    • 18:30

      Hisingens IK (borta) J18


      20:30
  • 25Mån
    v.43
    • 18:00

      Träning A-ungdom


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      20:00
      Vättlehallen - gymnastiksal
      Samlingstid: 18:50
      Anteckning: Fys träning med Nathalie
      J18 / J20
    • 19:00

      Fysträning J20


      20:00
    • 19:30

      Träning A-ungdom


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr A


      21:30
    • 21:30

      Träning Veteraner


      22:50
  • 26Tis
    • 18:00

      Möte J20


      18:30
    • 19:00

      Träning J18


      20:20
    • 19:00

      Träning J20


      20:20
    • 20:30

      Hanhals IF 2 (hemma) A-ungdom


      22:30
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 18:00

      Träning J20


      18:50
    • 19:00

      Stenungsund HF (hemma) Team 08


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr A


      21:30
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön
    • 08:31

      Kållered SK Blå (borta) Team 13


      10:31
    • 12:01

      Frölunda HC Vit (borta) Team 11


      14:01
    • 12:02

      Bäcken HC (borta) Team 11


      14:02
    • 12:30

      Kållered SK (hemma) Team 09


      13:50
    • 12:30

      Kållered SK (hemma) Team 08


      14:00
    • 12:31

      Hovås HC Vit (borta) Team 13


      14:31
    • 14:30

      Falkenberg/Varberg (hemma) J18


      16:30
    • 15:01

      Kungälvs IK (borta) Team 11


      17:01
    • 15:02

      Varberg HK (borta) Team 11


      17:02
    • 16:45

      Sekket a-lags match Team 08


      20:00